Re: Najlepszy Łoś

49
Witam.
Dzisiaj wybrałam się na Niedźwiedzia brunatnego. Po raz pierwszy żałuję, że nie umiem nagrywać, bo mogłam nagrać ciekawą scenkę. Zwyżkę nadrzewną mam umieszczoną dość blisko beczki, więc czasem muszę się trochę poczołgać, żeby niepostrzeżenie na nią się dostać. No i niestety, misio mnie wyczaił i zaczął nieprzyjaźnie mruczeć i podążać w moją stronę. Wokół jeszcze kilka niedźwiadków, a drzewko jeszcze..., parę kroczków. Chwyciłam łuk, więc koniec czołgania. Zdążę, czy nie...? Dawno nie czułam takiej adrenaliny, he, he ;)
Zdążyłam. I tu po raz pierwszy miałam sytuację, jak miś szalał wokół drzewa, stawał na tylnych łapach i próbował na nie włazić. Wypłoszył wszystkie misie, które były w pobliżu. Nie byłoby w tym nic dziwnego, gdyby to była chwila, ale to trwało dość długo, nie wiem, może z pół minuty, a może więcej. W każdym razie był za blisko, żebym mogła oddać strzał. W pewnym momencie dał dyla, a ja stałam w głębokim szoku.
Jak dochodziłam do siebie, odezwał się Łoś. Zanim podszedł, zdążyłam ochłonąć ;)
Punktacja: 227.795

Wartość Polowania : 100
Waga: 540.03 kg (1190.56 lbs)
Data upolowania: 2018-02-14 16:18 CET
Strzały trafione: 1
Odległość strzału: 28.69m (94.13ft)
Użyta broń:
Sztucer Ekspresowy .30 R O/U
Obrazek

Link:
BBcode:
HTML:
Hide post links
Show post links

Re: Najlepszy Łoś

55
Łosia tylko pozazdrościć ;)
To dla naszej "Diany" chyba taki prezencik od Św. Walentego ;)
Co do Misia hehehe
Miś samotny ,do tego walentynki a "Najładniejsza Panna w Stadzie -zamiast przytulić Misia -Ucieka na drzewo" i jak tu się nie wkurzyć ;)
P.S. Nie wiem czy wszyscy zauważyli ale do gry ostatnio wprowadzono wiele "cichych" zmian
Dotyczą one zachowania zwierząt .Jest dużo więcej interakcji pomiędzy zwierzętami jak i nowych bardziej realnych zachowań względem myśliwych .
Dlatego radzę czasem poobserwować zwierzęta i przekonać się że np. wilki nie zawsze polują ale potrafią bawić się ze sobą i wiele innych ;)
Pamiętaj Kashalott to największy Drapieżnik na świecie hehehe


Link:
BBcode:
HTML:
Hide post links
Show post links

Re: Najlepszy Łoś

56
[quote=Kashalott post_id=24696 time=1518682286 user_id=1042]

P.S. Nie wiem czy wszyscy zauważyli ale do gry ostatnio wprowadzono wiele "cichych" zmian
Dotyczą one zachowania zwierząt .Jest dużo więcej interakcji pomiędzy zwierzętami jak i nowych bardziej realnych zachowań względem myśliwych .
Dlatego radzę czasem poobserwować zwierzęta i przekonać się że np. wilki nie zawsze polują ale potrafią bawić się ze sobą i wiele innych ;)
[/
To prawda, zauważyłam nowe zachowania zwierząt, ale nie wiem, czy są tak rzadkie, że dopiero na nie trafiłam. Najbardziej rozkoszne są bawięce się wilki. Tarzają się i bawią zupełnie jak domowe psiaki, piękny widok.

Link:
BBcode:
HTML:
Hide post links
Show post links
ODPOWIEDZ

Wróć do „Wasze trofea i osiągnięcia”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość

cron