Konkursy "onscreen".

1
Tak sobie wczoraj polowałem i tknęła mnie myśl, że fajnie by było, gdyby po naciśnięciu klawisza w rogu ekranu wyskakiwały informacje dot. konkursów, w których się uczestniczy. Czyli: na co i za pomocą czego można polować i (ewentualnie) aktualne 1 miejsce.

Czasem ciężko spamiętać te wszystkie gatunki, rodzaje amunicji i odległości strzału. Wprawdzie nic nie stoi na przeszkodzie, żeby klepnąć Alt+Tab i sobie sprawdzić ale jednak troczę czasu zajmuje klikanie po zakładkach. Nieco to denerwuje i wybija z rytmu. Zwłaszcza jak wychodzi medalowy byk a człowiek musi przerwać polowanie, żeby sprawdzić czy można strzelać kulą czy śrutem, a może w ogóle z łuku.

Link:
BBcode:
HTML:
Hide post links
Show post links

Re: Konkursy "onscreen".

4
Odnośnie tematu, aktualnie konkursy są tak zróżnicowane, wymagają tak wielu różnych broni i amunicji, że po prostu nie chce mi się tego wszystkiego zapisywać!
Nie po to zainwestowałem ciężką kasę w wypasioną, podświetlaną klawiaturę do nocnych sesji, żeby sobie dodatkowo świecić lampą na kajecik z zapiskami konkursów!
Strajkuję! Idę polować na to, co się nawinie pod lufę i chrzanić em$-y i pozycję w rankingach!

Link:
BBcode:
HTML:
Hide post links
Show post links

Re: Konkursy "onscreen".

7
Nie komplikujmy sprawy. Po prostu przydałoby się ustrojstwo, które po wciśnięciu w trakcie gry np. klawisza "k" jak "konkursy" wyświetlałoby, dyskretnie, w rogu ekranu aktualne pierwsze miejsce w każdym konkursie, plus dodatkowe informacje dotyczące innych warunków konkursu, takich jak rodzaj amunicji, broni czy dystans.
Ja wiem, że Alt+Tab, to wiekopomny wynalazek ale fajnie by było, gdyby dało się to uprościć.

Link:
BBcode:
HTML:
Hide post links
Show post links

Re: Konkursy "onscreen".

8
prościej przypisać klawisz i wyświetlać komunikat na ekranie niż dodawać dodatkową funkcję w HM - z punktu nakładu pracy programisty - dymki już mają zrobione, informacje o aktywnych konkursach też są pamiętane - tylko to z jednym klawiszem powiązać.

To się wydaje realne do wykonania i szybciej przejdzie niż rozbudowa funkcjonalności naszego PDA ;)

Link:
BBcode:
HTML:
Hide post links
Show post links
ODPOWIEDZ

Wróć do „Pomysły i sugestie”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości