Re: Nowe tereny po Canadian Forest

16
Będę realistą. Afryka - może w przyszłości. Z wielką piątką. Ale to wymaga zupełnie odmiennych modeli, scenerii i... broni.

Na dzień dzisiejszy, najlepsze byłyby tereny Europejskie - świerki i topole, o brzozach nie wspominając, już mamy. Zwierzyna podobna - Sarny, Jelenie Szlachetne, Daniele itd. Nie byłoby potrzeby wielkich zmian. Taka sarna, to na dobrą sprawę samica Mulaka, z rogami lub bez, w nieco innym kolorze i mniejsza. ;)

Tak przy okazji, dziś widziałem w lasku, koło mojej pracy 6szt saren. Przeszły 40m ode mnie. Ale nie były tak głupie jak łanie w grze i nie podeszły... :) Z drugiej strony też nie uciekały jakoś specjalnie.

Ale najsensowniej byłoby chyba dalej rozwijać tereny amerykańskie. Samych łosi mają tam kilka gatunków.
Miśki, wilki, różne jeleniowate, borsuki, szopy... Sporo tego.

Link:
BBcode:
HTML:
Hide post links
Show post links

Re: Nowe tereny po Canadian Forest

20
destos pisze:Ja bym chciał Afrykę - dużo otwartych przestrzeni z antylopami, lwy no i porządny wielkokalibrowy ekspres u Doca w sklepie, taki, żeby po strzale wszystkie gołębie się z dachu podrywały :lol:
Miśki będą już niedługo... Może Doc wyciągnie z szafy jakiegoś "specjała". ;)

Ale co do Afryki, będę sceptyczny. Podejrzewam, że ekipa nie ma takich funduszy, by wybrać się do Afryki i obejrzeć dzikie zwierzęta na żywo. Więc, oddanie realistycznego "czarnego Lądu" będzie trudne i może wyjść sztucznie.

Po kanadyjskim lesie, przydałaby się Alaska. Ma bogatą faunę, pełną dużych gatunków i tereny też są dość zróżnicowane - góry, lasy, trawiaste równiny, rzeki.
Wielkie Łosie, Niedźwiedzie Czarne, Kodaki, Jelenie, Wilki itd.
Można nawet ze dwa rejony tak zrobić, każdy z inną fauną.

Link:
BBcode:
HTML:
Hide post links
Show post links

Re: Nowe tereny po Canadian Forest

21
Witam ;]

Ja osobiście tak to widzę...
Miejsce nr 1.
Na pierwszym miejscu stawiam Europejski las z licznymi polanami; Zwierzęta: Jeleń sz, daniel, łoś, ibex, sarna, muflon, dzik, lis, bażant :D [stawiam na kaczki i gęsi jeszcze] chociaż te w nawiasie mają szanse ukazać się na nowej Kanadyjskiej mapie po czasie ;]

Miejsce nr 2.
Widzę Afrykę z: bawołami, antylopami, słoń i żyrafa sporadycznie i chyba tak trochę dziwnie;], lew. To taki egzotyk.

Miejsce kolejne jest moim wymysłem;]
Marzy mi się Nowa Zelandia [youtube][/youtube]
Obrazek

Link:
BBcode:
HTML:
Hide post links
Show post links
ODPOWIEDZ

Wróć do „Pomysły i sugestie”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 5 gości

cron