Re: Nowa misja

4
Dziękuję za obie informacje!! Jestem pasjonatem Classica, "poluje" już parę lat i pamiętam że jak zaczynałem to wszystkie misje były tłumaczone, obecnie, tak jak dookoła Nas, z upływem lat zamiast lepiej, to jest gorzej, ale jeśli chociaż ta jedna misja będzie przetłumaczona to już coś.POZDRAWIAM WSZYSTKICH KOLEGÓW - Krzysztof.

Link:
BBcode:
HTML:
Hide post links
Show post links

Re: Nowa misja

5
Misje odkąd pomaga mi myśliwy Rafadrek (wielkie dzięki Rafał) w zasadzie są tłumaczone na bieżąco. Niestety devsi nie zawsze "odpalają je" od razu a nie rzadko przed samym odpaleniem zmieniają np. numeracje albo jakąś drobną interpunkcję, w skutek czego dany pakiet misji trzeba przeklikać jeszcze raz... a wtedy publikacja następuje z opóźnieniem. Tak jak miało to miejsce wczoraj - misje na ryśki poszły tłumaczone a na pardwy już nie...

Wyjątkiem są misje eventowe których w zasadzie nie daje się przetłumaczyć na czas bo zwykle są "wystawiane" do tłumaczenia dopiero po uruchamiania eventu... ale robimy co możemy :).

Link:
BBcode:
HTML:
Hide post links
Show post links
ODPOWIEDZ

Wróć do „Wsparcie językowe”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 3 gości