Witajcie!

1
Witam wszystkich włóczykijów ganiających po lesie ;) Jestem Krzysiek, przekroczyłem 3 dychy, jestem fanem gier komputerowych różnej maści, ale ciężko mnie pod tym względem zadowolić. Aż tu nagle The Hunter wpadł mi w ręce. Pierwsze wrażenia (rok, dwa lata temu) były takie sobie (wtf, gdzie te zwierzaki??), a komputer zamulał. Teraz komputer jest nowy, The Hunter wyszedł nowy (trzeba teraz znaleźć czas na obie gry), dziewczyna (też nowa ;)) zaczęła polować wspólnie ze mną, no i tak dałem się wciągnąć. Świeżak jestem, nie ukrywam, ale będą ze mnie ludzie :) wpadłem się przywitać, żeby wszyscy wiedzieli kto to takie głupie pytania zaczął zadawać na forum :D

Pozdrawiam wszystkich kolegów i koleżanki, mam nadzieję, że zabawię dłużej, mimo że póki co do Koła pchać się nie zamierzam, a tu się chyba wszystko wokół tego kręci, ale może przyjmiecie mnie do swojej małej społeczności :)

Darz bór!

Link:
BBcode:
HTML:
Hide post links
Show post links

Re: Witajcie!

5
Ale WKŁ to tylko The Hunter Classic prawda? No i jeśli ktoś byłby łaskaw przybliżyć lepsze i gorsze strony bycia jednym z członków klubu, co to właściwie daje i czego oczekujecie od członków?

Przyznam się bez bicia, że chwilowo ogrywam wyłącznie COTW, ale podoba mi się ta społecznościowa strona Classic'a, czego brak w nowej odsłonie. No i pytanie zasadnicze, czy w dobie COTW jest sens na poważnie grać w classic'a? Ta gra ma jakieś 10 lat, w końcu zostanie bez wsparcia i serwery znikną, czy jest sens nowej osobie iść tam na ostro i wkładać w to pieniądze?

I jeszcze jedno pytanko, skąd Wy macie takie czaderskie podsumowanie swoich zdobyczy z gry w stopce? :)

Link:
BBcode:
HTML:
Hide post links
Show post links

Re: Witajcie!

6
Co do WKŁ -skoro Cię do tego namawiają -coś musi w tym być ;)
A wyjaśniac myślę nie ma sensu - wystarczy kliknąć zakładkę WKŁ na górnym pasku forum wybrać dział który Cię interesuje i poczytać
Tam jest wszystko od regulaminu po życie Koła - Poczytasz i sam znajdziesz wszystkie za i przeciw ;)
Jeśli chodzi o TH Classic powiem tylko tyle
Może to i Staruszek hehehe ale trzyma się dobrze skoro powstają takie gry jak COTW - W końcu gdyby nie Classic i jego kondycja COTW wcale by nie powstało ;)
COTW fakt piękna grafika ale tu zachwyty ludzi którzy znają się na rzeczy się kończą hehehehehe
Dlaczego hehe może kiedyś zrozumiesz
Poza tym tak zapytam ile czasu zajmie Ci zwiedzenie wszystkich rezerwatów COTW ? Mając Quada mi zajęło tydzień
Koleje pytanie ile czasu zajmie Ci kupienie wszystkich broni w grze i ustrzelenie wszystkich zwierząt ??? Mi zajęło to 2 miesiące ;)
A teraz zapytam i co dalej ?????
Polowanie dla samego polowania szybko Ci się znudzi (to moje zdanie) -dlaczego ??? właśnie dlatego że brak Społeczności ;)
Classic to zupełnie inna bajka tu wiesz kim jesteś , co możesz , tu masz możliwość porównania swoich wyników z innymi graczami
Czy nawet możliwość pochwaleni się Swoimi Okazami ,wynikami (np Nasze forum czy Tabela Liderów w grze )
Masz możliwość wygrania zawodów poznania ludzi a nawet wygrania realnych pieniędzy w postaci Em$(jedna z walut w grze )
I to nie tylko z poziomu samej gry ale i innych stron poświęconych TH Classic takich jak UHC Apss czy choćby właśnie nasze forum i WKŁ
Dlatego mimo mikropłatności w Classicu wiele rzeczy możesz mieć dosłownie za darmo a zależy to wyłącznie od Twoich umiejętności a czasem Szczęścia
Potrzebnych przy udziale w konkursach lub loteriach
Kończąc powiem tak- jako żeś nowy w branży proponuję popróbować i COTW i Classica a wtedy wybór nasunie Ci się sam -według Twoich upodobań ;)
A te czaderske podsumowanie to "Sygnaturki" które możesz ustawić sobie na swoim profilu w sekcji podpis hehehe
Należy kliknąć na dolnym pasku w napis sygnatura a pomiędzy znaczniki wpisać swój nick w grze o ile jesteś graczem TH Classic- bo te wyniki dotyczą wyłącznie Classica
Oto wzór

[ sygnatura ]twój nick w TH Classic[ /sygnatura ]

Aha zapomniałbym Witamy na Forum ;)
Pamiętaj Kashalott to największy Drapieżnik na świecie hehehe


Link:
BBcode:
HTML:
Hide post links
Show post links
ODPOWIEDZ

Wróć do „Wprowadzenie dla nowych graczy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 3 gości

cron