Podanie o staż

1
Imię: Bogdan
Nick w grze: Algrath
Wiek: 33
Czy miałeś styczność z łowiectwem: Nie
HunterScore: 17656
Posiadasz TeamSpeak 3(tak/nie): mogę zainstalować w każdej chwili
Jak często grasz w theHunter: prawie codziennie
Czy posiadasz premium (tak/nie): tak
Dlaczego chcesz wstąpić do koła ? w celu urozmaicenia gry
Czy jesteś świadom obowiązków w kole (tak/nie): tak

Pytania dodatkowe (opcjonalne)
Ulubiony Obwód (Mapa): Redfeather Falls, Hirschfelden, Whitehart Island
Ulubiona broń: Kusza, Łuki, z palnej dźwigniowy .30-06
Ulubiony gatunek: Lis, Łoś, Dzik, Jeleń Wirginijski

Link:
BBcode:
HTML:
Hide post links
Show post links

Re: Podanie o staż - Algrath

3
Misja #1 - finałowa | Muszkiet Kapiszonowy

Duża część młodych graczy wątpi w skuteczność Muszkietu Kapiszonowego Cap Lock. Niektórzy nie potrafią go porządnie nabić (mimo poprawionej już animacji), inni używają jako racy dymnej lub narzędzia do wiwatu. Wiele jest takich osób, które o nim nie słyszało i nawet nie chce słuchać, gdyż nie zalicza muszkietu do broni myśliwskiej.
Bogdan, jako doświadczony łowca (mnóstwo wygranych konkursów oraz przebogata galeria mówią same za siebie), być może pamiętasz czasy gdy muszkiet kapiszonowy nie posiadał jeszcze optyki, a mimo tego dało się z niego upolować każdy dostępny gatunek (no może za wyjątkiem bażantów) jako że jest najbardziej uniwersalną bronią palną.
Przed Tobą wyzwanie którego wykonanie dowiedzie, że Muszkiet Kapiszonowy w ręku weterana (oraz kolekcjonera największych trofeów i unikatów) jest równie skuteczny co nowoczesne sztucery:

1) Pozyskaj wszystkie dostępne gatunki obu płci w obwodzie Redfeather Falls za pomocą Muszkietu Kapiszonowego bez lunety, w trakcie jednego polowania i jednej paczki amunicji.
Obrazek


Dodatkowe warunki:
- łączny wynik rogatych gatunków musi być powyżej 750 pkt - żeby jednak challenge był (i dało się go zmierzyć)
- baribale muszą być innego ubarwienia - tak dla ułatwienia gdybyś polował wcześnie rano
- powalenie w ogniu z dystansu powyżej 70m daje bonus -20 pkt do limitu
- pozyskanie dowolnej rzadkiej lub nietypowej odmiany u rogatych (w tym samym polowaniu) - daje bonus -100 punktów do limitu o ile znajdzie miejsce w Twojej galerii trofeów
- pozyskanie dowolnej rzadkiej lub nietypowej odmiany u rogatych (w innym polowaniu ale w RFF i z Muszkietu bez lunety) - daje bonus -50 punktów do limitu o ile znajdzie miejsce w Twojej galerii trofeów (oczywiście musi to nastąpić po dacie określenia zadania)

powodzenia

Link:
BBcode:
HTML:
Hide post links
Show post links

Re: Podanie o staż

4
Cześć Makaan. Naprawdę fajne zadanie, myślałem, że będzie w stylu " upoluj byka mulaka pow. 170 pkt. strzałem prosto w serce" :D A tu proszę zacna misja, w której jest co robić i do tego smaczek z Muszkietem (daje okazję do podbicia lvl broni, która ostatnio się trochę zakurzyła). A więc zabieram się do roboty. PS : Dzięki za słowa o "weteranie i doświadczonym łowczym" mocno podbudowują morale. Narazie.

Link:
BBcode:
HTML:
Hide post links
Show post links

Re: Podanie o staż

5
https://www.thehunter.com/#profile/algr ... n/77070857

Witaj Makaan. Myślę, że zaliczyłem wszystkie Twoje wytyczne w zadaniu stażowym. Zabrało mi to trochę czasu... ale na polowaniu nie ma się co spieszyć. Miałem wypady lepsze i gorsze, nawet na jednym strzeliłem klępę albinosa ale zabrakło mi czasu żeby dokończyć zadanie. Ale summa summarum udało mi się ukończyć Twoje jakże zacne zadanie stażowe. Darz Bór.

Link:
BBcode:
HTML:
Hide post links
Show post links

Re: Podanie o staż

6
Świetne polowanie Algrath! Zadanie stażowe elegancko zaliczone. W czwartek podeślę egzamin kończący (aby formalności stało się za dość) i witamy nowego myśliwego WKŁ!

P.S. - Konkurs #5 w pełni - zachęcam do udziału

Link:
BBcode:
HTML:
Hide post links
Show post links
Zablokowany

Wróć do „Nabór - zostań członkiem koła”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 16 gości

cron