Podanie o staż

1
Imię: Paweł
Nick w grze: RudiRR
Wiek: 36
Czy miałeś styczność z łowiectwem: nie
HunterScore: 683
Posiadasz TeamSpeak 3(tak/nie): tak, ale nie mam mikrofonu
Jak często grasz w theHunter: co 2 dzień, czasami codziennie
Czy posiadasz premium (tak/nie): tak
Dlaczego chcesz wstąpić do koła ? kolejne wyzwaie i ciekawa przygoda
Czy jesteś świadom obowiązków w kole (tak/nie): tak

Pytania dodatkowe (opcjonalne)
Ulubiony Obwód (Mapa): RFF i SC
Ulubiona broń: Pulsar
Ulubiony gatunek: Wapiti

Link:
BBcode:
HTML:
Hide post links
Show post links

Re: Podanie o staż

4
Misja #1 | Dla szanujących czas

Stażysta Paweł, jak widać nie lubi tracić czasu. Wychodząc na przeciw oczekiwaniom szybkie zadanie oparte na szybkości działania.

1) Pozyskaj: Baribala, Wapiti oraz Jelenia Wirginijskiego w trakcie jednego polowania w Obwodzie Settler Creeks za pomocą różnych broni.
2) Pozyskaj: Baribala, Wapiti oraz Jelenia Wirginijskiego w trakcie jednego polowania w Obwodzie Redfeather Falls za pomocą różnych broni.

Dodatkowe warunki:
- wszystkie liczone sztuki musza być upolowane z innych broni
- u rogatych liczą się tylko samce
- łączny czas obu liczonych polowań nie może przekroczyć 1 godziny (2 godziny czasu gry)
powodzenia

Link:
BBcode:
HTML:
Hide post links
Show post links

Re: Podanie o staż

12
AAAAAA!!!!!!! prezesie to jakieś nieporozumienie:) serio???? myślałem że tylko na danym polowaniu mają być różne bronie:((((
Powtórka z RFF https://www.thehunter.com/#profile/rudi ... n/71071932
ale jakos dziwnie mierzony czas jest w grze. Na HM mialem jeszcze około 5-7min do końca godziny czasu gry a w historii jest ze polowałem prawie 30min. I znowu minuta ponad, ale według huntermate miałem jeszcze przynajmniej 5min czasu czyli 2,5 min w realu!!!!! Przy obu sesjach nie przekroczyłem 1 godziny czasu gry na HM.

Link:
BBcode:
HTML:
Hide post links
Show post links

Re: Podanie o staż

13
Paweł, świetna robota! Wystarczyło Ci jedynie 11 podejść (7 w SC i 4 w RFF) zajmujących w sumie ok 5-6 godzin czasu rzeczywistego - do tego wszystko w trakcie jednego dnia (i nocy). Jak wynika ze statów - nieco łatwiej o konkretną zwierzynę w RFF (być może z uwagi na więcej otwartych obszarów). Wkrótce otrzymasz kolejną ostatnią już misję kończącą staż. Tym razem nie będzie to jednak zadanie na czas (walkę z czasem już wygrałeś).

Link:
BBcode:
HTML:
Hide post links
Show post links

Re: Podanie o staż

14
Dzięki...RFF zdecydowanie łatwiejszy ze względu na spora ilość baribali al e tez na dalekie pole widzenia. SC to gąszcz totalny i nieprzenikniony :)
Gdzieś przeczytałem , że to Ty wymyślasz te historyjki do zadań Maakan. Świetna robota.... są naprawdę super. Grałeś kiedyś może w gry fabularne???

Link:
BBcode:
HTML:
Hide post links
Show post links

Re: Podanie o staż

15
Dzięki za dobre słowo. Tak, zajmuję się wymyślaniem zadań i mam w tym naprawdę dużą frajdę, szczególnie jak gracz mówi najpierw : niemożliwe/za trudne - a potem się postara i pokazuje że nie ma rzeczy niemożliwych. W gry fabularne jeszcze nie grałem ale mam na liście : to do :). Tak sobie teraz myślę ... z tymi historyjkami. Rzeczywiście chyba się wprawiłem wymyślając dzieciakom bajki na dobranoc :) (teraz już trochę podrosły no i bajek już im nie wymyślam :)

Link:
BBcode:
HTML:
Hide post links
Show post links
Zablokowany

Wróć do „Nabór - zostań członkiem koła”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość

cron