Polowanie zbiorowe na dziki - Hirschfelden

1
Cześć,
chciałbym jutro ok. godziny 20:00 zorganizować polowanie pędzone na Hirschfelden.

Docelowo: 8 osób. 6 myśliwych + 2 naganiaczy
Obrazek
N 2 - Pozycja startowa naganiaczy
M 6 - Pozycja startowa myśliwych

Myśliwi udają się w kierunku rozstawionych przedmiotów. Do dyspozycji są 2 czatownie, przenośna ambona oraz zwyżka. Dobrze by było gdyby na zwyżce i ambonie był chociaż 1 myśliwy. Będą mieli możliwość dostrzelenia uciekających zwierząt. Oczywiście korzystanie z przedmiotów nie jest obowiązkowe, można ustawić się dowolnie na linii.

JA oraz dodatkowa osoba (stażysta) będziemy naganiać. Który stażysta chętny?

Rola naganiaczy. Idziemy od namiotu N w kierunku podajnika, nie robiąc hałasu (to samo dotyczy myśliwych). Zatrzymujemy się ok. 100-150m przed podajnikiem i czekamy aż myśliwi zajmą pozycje. Kiedy będą gotowi idziemy naprzód, 50-75m przed podajnikiem oddajemy 2 strzały w powietrze aby Dziki pobiegły w kierunku myśliwych (uwaga na flanki). Jako myśliwi pozwolę sobie oddać strzały do osobników biegnących w innym kierunku.

Dane serwera:
Nazwa serwera:
Raintek (PL)

Hasło:
wkl

Proszę o zapisy na polowanie.
Zajęte miejsca 7/8
Naganiacze:
  1. Raintek
  2. piotrek78
Myśliwi:
  1. Masslak
  2. Wojciech.K
  3. plhunt
  4. Qben91
  5. L3wY
YouTube: youtube.com/thehunterpolska

Link:
BBcode:
HTML:
Hide post links
Show post links

Re: Polowanie zbiorowe na dziki - Hirschfelden

11
Nie wiem czy uda mi się na czas zdążyć niestety - ale jak widzę ochotników nie brakuje!

Proszę o sporządzenie stosownej dokumentacji w postaci :
- Zdjęcia zbiorowego wszystkich uczestników,
- Skrupulatnego zliczenia ilości pozyskanych dzików (zadania myśliwych) oraz policzenia ile jest dzików pod karmnikiem przed płoszeniem (zadania nagonki) - może uda się odstrzelić 100% .... :)

powodzenia !

Link:
BBcode:
HTML:
Hide post links
Show post links
ODPOWIEDZ

Wróć do „Dyskusje”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości

cron