Obserwacja.

1
Chciałbym zaprosić parę osób na obserwację zwierzyny theHunter (bez strzelania itp.) Zabieramy tylko Scent eliminator, ciche ubrania i kamuflaże, farby, aparaty, lornetki i wgl.

Czy ktoś byłby chętny pójść na takie obserwacje? Można by było się dowiedzieć gdzie i jak chodzi zwierzyna, gdzie jej jest najwięcej i można sobie zrobić parę fajnych fotek pasącej się
na polanach zwierzyny ;)

Potrzebne by było tak ok.4-5 osób. Najprawdopodobniej byłaby to mapa Loggers point lub redfeather falls w godzinach 7:00-12:00 czyli 2,5 godziny obserwacji
zwierzyny :)

Link:
BBcode:
HTML:
Hide post links
Show post links

Re: Obserwacja.

2
Cześć ,ja jestem chętny tylko powiedz kiedy i po której przy okazji zadam ci parę pytań bo jestem tutaj nowy .Sorry ale musze ci zadać teraz jedno z moich pytań ,mianowicie gdy w prawym górnym rogu pojawiają się przed uruchomieniem gry te kwadraty z głowami zwierząt i pisze tam że można do nich stzrelac to jak nie mam licencji na któreś z nich to mogę strzelać czy też nie Jak wykonywałem misję aby zabić indyka a licencji na niego nie mam i gdy naciskałem na spust po wycelowaniu to nie mogłem strzelić ale dziś jest w tym okienku że można do niego strzelac bez uprawnień,.?:-)

Link:
BBcode:
HTML:
Hide post links
Show post links

Re: Obserwacja.

5
Na początek przyda się jakiś zestaw ubrań,,
Z broni to 3 najlepsze na początek:
.300 - najmocniejsza ze wszystkich trzech, dobra na długi dystans
bullpup 7mm - najsłabsza z trójki, magazynek 5 pocisków, ciekawy wygląd
Sztucer powtarzalny 9.3x62 Anschütz 1780 D FL - słabszy od .300, mocniejszy od bullpupa, magazynek 5 szt. , ładnie wygląda (moja ulubiona)

Link:
BBcode:
HTML:
Hide post links
Show post links
ODPOWIEDZ

Wróć do „MultiPlayer”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości