Podanie o staż

1
Imię: Kuba
Nick w grze: Peres
Wiek: 29
Czy miałeś styczność z łowiectwem: Nie
HunterScore: 1994
Posiadasz TeamSpeak 3(tak/nie): Tak
Jak często grasz w theHunter: Jak mam czas ;)
Czy posiadasz premium (tak/nie): Tak
Dlaczego chcesz wstąpić do koła ? Ponieważ Raintek mi kazał xd
Czy jesteś świadom obowiązków w kole (tak/nie): Tak

Link:
BBcode:
HTML:
Hide post links
Show post links

Re: Podanie o staż

7
Misja #1 a zarazem finałowa | Muszkiet

Duża część młodych graczy wątpi w skuteczność muszkietu kapiszonowego. Niektórzy nie potrafią go porządnie nabić (mimo poprawionej już animacji), inni używają jako racy dymnej lub narzędzia do wiwatu. Wiele jest takich osób, które o nim nie słyszało i nawet nie chce słuchać, gdyż nie zalicza muszkietu do broni myśliwskiej.
Kuba, jako doświadczony łowca, napewno pamiętasz czasy gdy muszkiet kapiszonowy nie posiadał jeszcze optyki, a mimo tego dało się z niego upolować każdy dostępny gatunek (no może za wyjątkiem bażantów) jako że jest najbardziej uniwersalną bronią palną.
Przed Tobą wyzwanie którego wykonanie dowiedzie, że Muszkiet w ręku weterana (oraz kolekcjonera i znawcy broni wszelakiej) jest równie skuteczny co nowoczesne sztucery:

1) Pozyskaj wszystkie dostępne gatunki obu płci w obwodzie Redfeather Falls za pomocą Muszkietu Kapiszonowego bez lunety, w trakcie jednego polowania.
Obrazek


Dodatkowe warunki:
- łączny wynik rogatych gatunków musi być powyżej 700 pkt - żeby było treściwie (a wyzwanie konkretne i mierzalne)
- do dyspozycji masz tylko 10 pocisków - trochę pikanterii (doświadczony myśliwy wszak wybiera ofiary bardzo rozważnie, nie wali we wszystko co się rusza)
- baribale musza być innego ubarwienia - szczypta koloru (to dla estetyki)
- za każdą samicę upolowaną z dystansu powyżej 80m możesz dobrać dodatkowy pocisk jeżeli będzie Ci potrzebny - łyżka miodu (co by tak ciężko nie było)
- w uznaniu za upolowanie łaciatego Wirgi - limit punktacji został pomniejszony o 50 pkt - w końcu o treściwość chodziło
Powodzenia

Link:
BBcode:
HTML:
Hide post links
Show post links

Re: Podanie o staż

10
Normalnie Maakan "Wymiata" hehehehe
Ta misja podsuneła mi pomysł na konkursy ;) bo wlasnie takich konkursow brakuje mi w grze !
Pomyślcie - taki konkurs na kazdy rezerwat ?(pomijam użycie jednej broni bo czasem to po prostu nie mozliwe ) -" jedno polowanie!"(główny warunek) , jeden rezerwat, wszzystkie gatunki ;)
Suma punktow daje wynik hehehh a kto by wygrał taki konkurs zostaje "Królem Rezerwatu"

P.S. Myślę że dla Kuby taka misja to "bułka z masłem" hehehe
Pamiętaj Kashalott to największy Drapieżnik na świecie hehehe


Link:
BBcode:
HTML:
Hide post links
Show post links

Re: Podanie o staż

12
Imię: dawid
Nick w grze: dawidf15
Wiek: 16
Czy miałeś styczność z łowiectwem: nie
HunterScore: 434
Posiadasz TeamSpeak 3(tak/nie): tak
Jak często grasz w theHunter: codzienie
Czy posiadasz premium (tak/nie): w tym tygodniu kupuje
Dlaczego chcesz wstąpić do koła ? lubie bardzo tol gre i w pszyszloscie zostane mysliwym!
Czy jesteś świadom obowiązków w kole (tak/nie): tak
Ulubiony Obwód (Mapa): Hirschfelden
Ulubiona broń:Sztucer powtarzalny .300
Ulubiony gatunek: jelen wirginiski

Podania do koła piszemy w dziale rekrutacji. Należy założyć własny, indywidualny temat.
/Łanczkoś

Link:
BBcode:
HTML:
Hide post links
Show post links
ODPOWIEDZ

Wróć do „Nabór - zostań członkiem koła”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości

cron