Re: theHunter: Call of the Wild - Nowa gra od twórców theHunter

2
Czyli można powiedzieć że element Polski wreszcie zawitał do TheHuntera. DANIELE, kurcze no, kto z nas nie czekał aż powstanie mapa na której one zawitają, a tu nie dość że Daniele, to widać że chyba też i żubry bo to co mamy na filmie raczej wygląda na żubra bo mniejsze niż bizon. Jelenie Szlachetne, Lisy, Dziki.. To wszystko co zawiera Polska przyroda. W tym momencie twórcy gry zapunktowali jak nigdy. Pod względem grafiki bardzo realistyczna. Mam nadzieje ,że będzie balistyka kuli i kamera podążająca za kulą podczas strzału. Mam nadzieje że ta gra będzie wciąż rozwijana pod względem DLC, np. Nowe mapy  z nowymi gatunkami. Droga na jednym ze screenów może podpowiadać że mapy będą duże i może wreszcie pojawią się oczekiwane przeze mnie od dawna w TheHunter Classic auta. Kolejne zaś zdjęcie pokazuje że gra będzie posiadać multiplayer co jest kolejnym gigantycznym plusem. Nic, tylko czekać aż przyjmą do bety i ruszać na polowanie przed premierą gry :). Darz Bór.

Link:
BBcode:
HTML:
Hide post links
Show post links
ODPOWIEDZ

Wróć do „Rozmowy ogólne”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 4 gości

cron