Kanadyjskie Gąski - Czy ten zakup bedzie odpowiedni?

1
  Trafiłem na YT na ten filmik, nie mam za dużo kasy i napewno nie zainwestuje w czatownie, bałwanki, wabiki itp bo nie jestem w stanie. Natomiast facet prezentuje polowanie z Plinkington'a 22 i jednego wabika, czytałem że ten wabik ma skuteczność tylko przy atrapach, czy polowanie jak na filmiku jest mozliwe? Przy okazji można zapolować też tak na kaczki? i czy może z tej broni zestrzelić ptaka który jest w kluczu?


Czuwaj Braci!

Link:
BBcode:
HTML:
Hide post links
Show post links

Re: Kanadyjskie Gąski - Czy ten zakup bedzie odpowiedni?

2
Tak, wszystkie wabiki dalekiego zasięgu działają tylko i wyłącznie w pobliżu atrapy. Szansa na wybicie z klucza jest szacowana z ilości bałwanków na ziemi, więc sytuacja przedstawiona na filmiku jest bez nich niemożliwa. Owszem zdarza im się siadać na ziemi, ale nigdy nie będzie to tak konsekwentne jak na filmie. Na bernikle i kaczki można polować z podchodu, często chodzą po polach czy lądują na wodzie, ale jest to raczej upierdliwe, trzeba być cierpliwym. Ptaki w kluczu są "nietrafialne", ale można je zestrzelić tuż po wybiciu z klucza, czyli na mniej więcej tej samej wysokości, na której leci klucz.

Link:
BBcode:
HTML:
Hide post links
Show post links
ODPOWIEDZ

Wróć do „Zakupy i wyposażenie”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość