straciłem pieniądze poprzez zakup em$

1
Witam, nie wiem czy to temat na te forum ale do rzeczy, kupiłem sobie dzisiaj 2000 em$ poprzez steam w grze, po zakupie wyświetlił się błąd że transakcja nei została wykonana a pieniądze ze steam zniknęły a em$'ów nie mam na koncie, czyli zostałem z niczym, co moge zrobić ? pisałem już do supportu steam ale nie ma odpowiedzi :?
wdech... wydech...strzał

Link:
BBcode:
HTML:
Hide post links
Show post links

Re: straciłem pieniądze poprzez zakup em$

6
Miałem to samo kupując przez Steam. Nie czekałem na nic, porobiłem zrzuty ekranu z PSC i skrzynki pocztowej, napisałem ticketa i dali należne mi em$y. Wcześniej miałem też błąd tylko, że nie mogłem dokończyć transakcji, bo wyskakiwał jakiś błąd (nie pamiętam już jaki). Podejrzewam, że są jakieś problemy z transakcjami na linii Steam - the Hunter. Jak dalej nie będziesz miał em$ to napisz do supportu.

Link:
BBcode:
HTML:
Hide post links
Show post links

Re: straciłem pieniądze poprzez zakup em$

12
@Dziuu
No ja napisałem zaraz po tym jak to się stało. Wkurzyłem się bardzo, napisałem, że to kolejny raz kiedy są problemy i proszę o jak najszybsze zareagowanie. Support odpisał po 2 godzinach i dostałem emsy.
Teraz taki off-top:
Po tej akcji kiedy dali mi emsy zwrócono mi kasę (4 euro) na Steamie, a 500 ems miałem za darmo i mogłem kupić sobie kolejne 500 ems, tym razem bez problemu xD

Link:
BBcode:
HTML:
Hide post links
Show post links

Re: straciłem pieniądze poprzez zakup em$

14
StrzelecWyborowyPL pisze:@Dziuu
No ja napisałem zaraz po tym jak to się stało. Wkurzyłem się bardzo, napisałem, że to kolejny raz kiedy są problemy i proszę o jak najszybsze zareagowanie. Support odpisał po 2 godzinach i dostałem emsy.
Teraz taki off-top:
Po tej akcji kiedy dali mi emsy zwrócono mi kasę (4 euro) na Steamie, a 500 ems miałem za darmo i mogłem kupić sobie kolejne 500 ems, tym razem bez problemu xD
Ale Ty napisałeś chyba do supportu steama a nie theHUnter?
YouTube: youtube.com/thehunterpolska

Link:
BBcode:
HTML:
Hide post links
Show post links
ODPOWIEDZ

Wróć do „Rozmowy ogólne”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 8 gości