Pomoc w utrzymaniu serwisu - Akcja Dotacja 2016/2017

1
Szanowni Użytkownicy,
W tym roku nasz serwis będzie obchodził już 7 urodziny! Od 2 lat pozwalacie rozwijać się naszemu serwisowi oraz przedłużacie jego życie (akcja z poprzedniego roku -klik). W tym roku organizujemy zbiórkę wcześniej i na podobnych warunkach co rok temu. Jednakże, zmianie uległy....nagrody :) Stwierdziłem wraz z koleżanką z administracji (dzięki Cobra!), że dzięki fizycznym gadżetom zapamiętacie nas na dłużej! Dlatego w tym roku możecie otrzymać poniższe rzeczy: 

Obrazek

Mam nadzieję, że przypadną Wam bardziej do gustu niż EM$, poniżej znajdziecie zdjęcia gotowych rzeczy :) Koszulki są dostępne w wielu kolorach i rozmiarach (do wyboru 2 wzory,tak jak na zdjęciu). Czapki - 2 rodzaje. Jeżeli ktoś sobie tego zażyczy może pozostać anonimowy (bez rangi Darczyńca).

Jesteśmy z Wami od 2009 roku. Wciąż się rozwijamy, jednak utrzymanie wszystkiego kosztuje. Miesięczny koszt utrzymania stron to 86 (85,97) zł, a posiadamy jeszcze serwer teamspeak3 i niedługo nowy dodatek dla społeczności... 

Wszystkie wpłaty musimy traktować jak darowizny.

Jeżeli chcieliby Państwo przyczynić się do dalszego rozwoju naszych serwisów z góry dziękujemy za wszystkie darowizny.
Nadpłata będzie przeznaczona na konkursy - tak jak w poprzednich edycjach.
Darowizny można wpłacać klikając w poniższy przycisk:


Akcja trwa do 1 września 2016 roku :}

Mniejsze paczki wysyłam pocztą polską większe kurierem.

Dzięki za nawet najmniejsze wsparcie!


ZDJĘCIA GADŻETÓW:
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Ostatnio zmieniony 11 sie 2016, 11:33 przez Raintek, łącznie zmieniany 2 razy.
YouTube: youtube.com/thehunterpolska

Link:
BBcode:
HTML:
Hide post links
Show post links
Zablokowany

Wróć do „Ogłoszenia”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość

cron