Re: Propozycje

5
Ja bym chciał aby dodano pastorał.Niejednokrotnie zapewne doświadczyliśmy takich sytuacji że chodząc po łąkach na np.Logger's Point widzimy jakiegoś zacnego zwierza daleko przed sobą.Wtedy musimy szukać jakiegoś miejsca aby się położyć i wtedy oddać strzał lub spróbować przywabić do siebie tego zwierza.Natomiast pastorał umożliwiał by nam oddanie precyzyjnych i szybkich strzałów na duże odległości.Oprócz tego marzy mi się jeszcze expres kulowy :D

Link:
BBcode:
HTML:
Hide post links
Show post links

Re: Propozycje

6
Bartek dobrze gada a ja czekam na nowy system punktacji rogów. Tak powinno być od początku, że jeśli widzimy super rogi to takie będą ale bywało różnie. Czasem podniecony ładnym BT cieszyłem się do momentu gdy wyskakiwało 189 i coś tam :D A i według mnie powinni zmienić sloty w ekwipunku. Chciałbym mieć możliwość noszenia w slocie pod 4 (albo jakimś innym) dalmierza bo zapachów rzadko używam, a jeden slot był przeznaczony tylko na nie, teraz nie wiem bo nie mam teraz huntera. Wyobrażam to sobie tak, że mogę mieć co chcę pod klawiszami od 0 do 9 i tyle.

Link:
BBcode:
HTML:
Hide post links
Show post links

Re: Propozycje

9
Dodane zostaną nowe funkcje do aparatu, samemu będzie można ustawić zwierzynę itp, ale to dopiero po losowych porożach.

EDIT
zobacz update z 29 grudnia
Trophy Shots**
Kompletnie nowy system pozwoli Ci zrobić własny trophy shot używając wewnątrz-growej kamery i posiadanie go na tabeli wyników oraz w galerii. Jest to funkcja, którą planujemy rozwijać w poszczególnych krokach, zaczynając od podstaw, jak więcej ustawień kamery (ty ustawiasz ekspozycje, ujęcie itp.), a dalej możliwość „ustawiania” do zdjęcia zwierzęcia, pokazanie swojego ekwipunku itp. Możliwość chwalenia się jest bardzo ważna! Czy jest coś lepszego niż pokazywanie swoich najlepszych trofeów?
Obrazek

Link:
BBcode:
HTML:
Hide post links
Show post links

Re: Propozycje

12
Najpierw niech zrobią coś z tymi ambonami. To kpina, żeby w ambonie można było strzelać tylko z wolnej ręki. To po co te ścianki, pytam się?! Po to żeby nie wiało po plecach? ;)
Mogliby też wpuścić kilka młodocianych zwierzaków. Na razie są tu wyłącznie dorosłe osobniki. Nie da się powiedzieć, że te z mniejszym porożem są młodsze, bo często właśnie te słabsze byki są najcięższe. Fajnie by było gdyby za łaniami wałęsały się jakieś cielaki. Oczywiście nie należałoby do nich strzelać - ot takie urozmaicenie, zwiększające realizm.
Co do nowych pukawek, to jest już z grubsza wszystko co potrzebne do polowania. Dodatkowe drylingi, kniejówki itp. w sumie nic by nie wniosły. Nie zapominajmy też, że to jest gra "made in USA" i głównie dla Amerykanów. Nie wydaje mi się żeby Amerykańcy w ogóle wiedzieli WTF is dryling ;)
Co do amunicji to wkurza mnie że jak ci zostanie 1 nabój w paczce, to będzie tam tkwił aż go nie wystrzelisz. Powinna być możliwość przekładania naboi do innych paczek, wtedy nie było by tak, że w inventory masz 3 paczki amunicji a w nich po kilka kulek.

Link:
BBcode:
HTML:
Hide post links
Show post links
ODPOWIEDZ

Wróć do „Pomysły i sugestie”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości