FARCIARZOM mówimy STOP............

1
Pojawia się nowy konkurs, długi 5, 7 dniowy SUPER....Czas na łowy. Szukasz, tropisz, nawet kilka godzin dziennie i nic, wciąż jesteś nie zadowolony ze swego wyniku. Gość uruchomił grę i co......... zaraz po wyjściu z leśniczówki upolował medalową sztukę, a co najgorsze prawie ideał. Moją propozycją jest wyciąganie średniej z co najmniej 3 sztuk, a najlepiej 5. Aby rywalizacja była dużo ciekawsza. Bo nie chodzi o to aby zagrać 15 minut i cieszyć się wygraną...... Tylko co to za radość skoro ugrana na farcie, a nie na ciężkiej pracy. Jak oceniacie taką sytuację. Ja odbieram ją negatywnie. Chcę rywalizować a nie już na samym starcie czuć się przegranym!!!

Link:
BBcode:
HTML:
Hide post links
Show post links

Re: FARCIARZOM mówimy STOP............

4
sebusmalinowski pisze:Pojawia się nowy konkurs, długi 5, 7 dniowy SUPER....Czas na łowy. Szukasz, tropisz, nawet kilka godzin dziennie i nic, wciąż jesteś nie zadowolony ze swego wyniku. Gość uruchomił grę i co......... zaraz po wyjściu z leśniczówki upolował medalową sztukę, a co najgorsze prawie ideał. Moją propozycją jest wyciąganie średniej z co najmniej 3 sztuk, a najlepiej 5. Aby rywalizacja była dużo ciekawsza. Bo nie chodzi o to aby zagrać 15 minut i cieszyć się wygraną...... Tylko co to za radość skoro ugrana na farcie, a nie na ciężkiej pracy. Jak oceniacie taką sytuację. Ja odbieram ją negatywnie. Chcę rywalizować a nie już na samym starcie czuć się przegranym!!!

Wyniki były do wglądu od piątku, czyli od piątku czujesz się przegranym ...jeżeli czujesz, że przegrałeś od początku - jaki sens brania udziału. My wszystko, rozumiemy. Każdy konkurs jest inny, czyż nie?

Następny będzie już non-fart, to będziesz mógł się wykazać :)

Darz Bór!


Ps. Unikaj niepotrzebnych znaków w tytule i poście (.....................) bo zazwyczaj takie coś z biegu usuwam.
YouTube: youtube.com/thehunterpolska

Link:
BBcode:
HTML:
Hide post links
Show post links

Re: FARCIARZOM mówimy STOP............

5
Nie mam już słów co do Twojego zachowania, nie ma ANI JEDNEGO konkursu, w którym wielki Pan "sebusmalinowski" nie skomentuje czegoś w tonie pretensjalnym. A to konkurs na które nie ma emsów, a to ktoś inny uzyskał lepszy wynik. Najlepiej nie bierz udziału, bo tylko robisz zbędne szumowisko.
Każdy konkurs jest inny, a TH to gra losowa. Pogódź się z tym i przestań w końcu być płaczkiem, bo pożegnasz się z udziałami w konkursie i z forum
Pozdrawiam
Mysliwy / Gracz

Link:
BBcode:
HTML:
Hide post links
Show post links

Re: FARCIARZOM mówimy STOP............

7
Mój post nie miał charakteru pretensjonalnego, ktoś źle mnie zrozumiał. Miał na celu zwiększenie poziomu rywalizacji. A doświadczenie co do takich konkursów na jedną sztukę mam duże i z doświadczenia wiem, że często są one po prostu niesprawiedliwe. Osobiście wolę konkursy ze średnią wyników. A gość, który uruchamia grę na 15 minut i zaraz po wyjściu z leśniczówki powala znakomitą sztukę musi grać dalej, bo nie może być pewnym zwycięstwa.

Link:
BBcode:
HTML:
Hide post links
Show post links

Re: FARCIARZOM mówimy STOP............

12
sebusmalinowski pisze:Mój post nie miał charakteru pretensjonalnego, ktoś źle mnie zrozumiał. Miał na celu zwiększenie poziomu rywalizacji. A doświadczenie co do takich konkursów na jedną sztukę mam duże i z doświadczenia wiem, że często są one po prostu niesprawiedliwe. Osobiście wolę konkursy ze średnią wyników. A gość, który uruchamia grę na 15 minut i zaraz po wyjściu z leśniczówki powala znakomitą sztukę musi grać dalej, bo nie może być pewnym zwycięstwa.

Twój post i ten temat jest czystą pretensją.
Może nie rozumiesz co znaczy "konkurs"?
Masz jakieś zadanie i zasady. Mierzysz się z kilkoma tysiącami ludzi, z czego trzech dostanie nagrody.
Gra jest losowa. Jeden będzie miał farta i w sesji szybko trafi medalową sztukę. A inny będzie 3 razy próbował i w sesji zamiast jednego medalowego byka, trafi na 3 okazałe, ale mniej punktowane.
Takie są realia. Albo masz szczęście - albo nie.
Czasem masz złoto, czasem nie trafiasz w pierwszą 10-tkę.
Albo podejmujesz walkę, albo nie. Ale przestań się użalać, że ktoś z paru tysięcy uczestników z tobą wygrał.
Nie podoba się, to nie staruj. Satysfakcję z polowań osiągniesz w singlu lub multi. I nie będziesz się denerwował.

Link:
BBcode:
HTML:
Hide post links
Show post links

Re: FARCIARZOM mówimy STOP............

14
Zawsze mozna stworzyc konkurs, gdzie warunkiem zwyciestwa bedzie nick "sebusmalinowski". Napisales juz zazalenie do zarzadu LOTTO, ze ktos gra od lat i nic nie trafia, a kto inny raz w zyciu kupi los i od razu trafi "szostke"? Te konkursy, to ma byc zabawa, a zachowujesz sie, jakby od wygranej zalezalo Twoje zycie.

Wysłane przy użyciu Tapatalka
Słowiańskie bogi będą trwać wiecznie. Rodzimej wiary nie wyrwiecie z naszych serc.

Link:
BBcode:
HTML:
Hide post links
Show post links
Zablokowany

Wróć do „Rozmowy ogólne”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości