Re: [ZAWODY] Najwyższa łączna punktacja Lisa i Zająca

20
Ah ten mnożnik, w praniu okazuje się że konkurs stał się typowym konkursem na Lisa. Ja upolowałem zająca prawie idealnego 1983 i co z tego, bez bardzo dobrego lisa nie mam szans na zwycięstwo. W trakcie trwania konkursu zmiana zasad bo ktoś myślał, że będzie to dla niego korzystniejsze. Zawody typowo na zająca przekwalifikowano na zawody na Lisa. Proponuję przed rozpoczęciem kolejnych konkursów robić głosowanie na temat zasad punktowania, a nie podczas ich trwania. Ostatnio były zawody na każdy z gatunków z tego rezerwatu i tam nikt nie płakał nad proporcjami. No ale trudno, każdy startuje na tych samych zasadach. Szkoda tylko, że o mnożniku przeczytałem dopiero wczoraj przy zgłaszaniu moich wyników. MÓJ BŁĄD ale nie byłem przygotowany na jakieś zmiany. Gdybym wiedział o zmianie skupiłbym się na Lisie bo to teraz on jest głównym celem.

Link:
BBcode:
HTML:
Hide post links
Show post links

Re: [ZAWODY] Najwyższa łączna punktacja Lisa i Zająca

22
sebusmalinowski pisze:Ah ten mnożnik, w praniu okazuje się że konkurs stał się typowym konkursem na Lisa. Ja upolowałem zająca prawie idealnego 1983 i co z tego, bez bardzo dobrego lisa nie mam szans na zwycięstwo. W trakcie trwania konkursu zmiana zasad bo ktoś myślał, że będzie to dla niego korzystniejsze. Zawody typowo na zająca przekwalifikowano na zawody na Lisa. Proponuję przed rozpoczęciem kolejnych konkursów robić głosowanie na temat zasad punktowania, a nie podczas ich trwania. Ostatnio były zawody na każdy z gatunków z tego rezerwatu i tam nikt nie płakał nad proporcjami. No ale trudno, każdy startuje na tych samych zasadach. Szkoda tylko, że o mnożniku przeczytałem dopiero wczoraj przy zgłaszaniu moich wyników. MÓJ BŁĄD ale nie byłem przygotowany na jakieś zmiany. Gdybym wiedział o zmianie skupiłbym się na Lisie bo to teraz on jest głównym celem.
A kolega nie może choć JEDEN konkurs nie narzekać?
Mysliwy / Gracz

Link:
BBcode:
HTML:
Hide post links
Show post links

Re: [ZAWODY] Najwyższa łączna punktacja Lisa i Zająca

25
Ja nie narzekam. Ale moim zdaniem jak konkurs się rozpoczyna. To od początku do końca powinien się odbywać na tych samych zasadach i nie powinno to podlegać zmianom. Kolega, który nadał tok zmianie punktacji za pewne gdyby ustrzelił teraz dobrego zająca zapewne zaproponowałby jednak powrót do wcześniejszego modelu punktowania. Danlok masz racje wymaga ustrzelenia 2 dobrych, niestety mnożnik spowodował to, że to Lis jest tu najważniejszy.

Link:
BBcode:
HTML:
Hide post links
Show post links

Re: [ZAWODY] Najwyższa łączna punktacja Lisa i Zająca

27
sebusmalinowski pisze:Ja nie narzekam. Ale moim zdaniem jak konkurs się rozpoczyna. To od początku do końca powinien się odbywać na tych samych zasadach i nie powinno to podlegać zmianom. Kolega, który nadał tok zmianie punktacji za pewne gdyby ustrzelił teraz dobrego zająca zapewne zaproponowałby jednak powrót do wcześniejszego modelu punktowania. Danlok masz racje wymaga ustrzelenia 2 dobrych, niestety mnożnik spowodował to, że to Lis jest tu najważniejszy.
Każda Twoja wypowiedź w związku z trzema ostatnimi konkursami ma bardzo pretensjonalny ton.
Zasady naliczania punktacji zostały zmienione 5 dni temu,był czas żeby to zauważyć i się tym zainteresować.

Kolega słusznie z resztą zaproponował zmianę punktacji która tego samego dnia została wybrana i przyjęta przez uczestników konkursu.

Przypomnę tylko,że branie udziału w konkursach jest dobrowolne ;)

Link:
BBcode:
HTML:
Hide post links
Show post links

Re: [ZAWODY] Najwyższa łączna punktacja Lisa i Zająca

29
Ja tylko taką małą rzecz organizacyjną dodam od siebie:) Pewnie to wina tego, że platforma jest przebudowywana, ale:
Chce wziąć udział w konkursie patrze, że oprócz nicku muszę podać od razu wynik :) (tak zrozumiałem, że od razu z wynikiem) więc biorę się za polowanie, a w tym czasie trwa debata na forum odnośnie zmieniania zasad :) Pewnie, źle zrobiłem i miałem wpisać nick a punktacje wpisać 0 albo zostawić puste pole, ale fajnie by było , gdyby zapisanie do konkursu było oddzielne z podawaniem wyniku :)

Link:
BBcode:
HTML:
Hide post links
Show post links

Re: [ZAWODY] Najwyższa łączna punktacja Lisa i Zająca

30
sebusmalinowski pisze:Nie ma tematu. Bo przecież i tak zasady są dla wszystkich jednakowe. Chodzi mi tylko o to że początkowo zawody były typowe na zająca, ktoś stwierdził, że punktacja jest niesprawiedliwa. Mnożnik spowodował to, że zawody stały się typowe na Lisa. Ponieważ bez dobrego Lisa, Zając nie ma większego znaczenia.

Ja nie widzę problemu, żebyś zorganizował swój konkurs na własnych zasadach.

Link:
BBcode:
HTML:
Hide post links
Show post links
Zablokowany

Wróć do „theHunter.pl - Zawody”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 3 gości