Re: Nowy śnieżny rezerwat! - Whiterime Ridge

92
StrzelecWyborowyPL pisze: Życzę powodzenia tym którzy będą chcieli upolować bizona z łuku :D
Dzięki... Nie trzeba. :)

Punktacja: 62.717


Waga: 694.11 kg (1530.25 lbs)
Data upolowania: 2015-10-08 17:55 UTC
Strzały trafione: 2
Odległość strzału: 32.89m (107.91ft)
Użyta broń:
Łuk bloczkowy "Snakebite"
Obrazek
Pierwszy strzał chybiony - Nie znałem jeszcze dobrze budowy bizona.
Drugi położył go na miejscu.

Małą skuteczność ma za to Magnum 7 mm. Chyba trzeba się przeprosić z 9,3x62 :)

Link:
BBcode:
HTML:
Hide post links
Show post links

Re: Nowy śnieżny rezerwat! - Whiterime Ridge

96
Najbardziej sprawdziły mi się kolory zielony i czerwony. Można pogrzebać w ustawieniach.
Paradoksalnie, najlepiej widać tropy w czasie śnieżycy lub w cieniu.
Mam nowy pomysł na DLC... ale to we właściwym dziale. :)

Wczoraj trochę pobrykałem. Do kolekcji doszły lisy i sporo bizonów. Niestety przez jedną wredną krowę, którą tropiłem przez 6 - tak, słownie sześć, godzin gry, po postrzale z 9,3x62. Wybiłem całe stado nim w końcu znalazłem delikwentkę. Niestety Anshutz nie popisał się. Jeszcze gorzej niż Magnum. Lepiej mi szło z łukiem.
Bizony są żywotne i trudno je położyć. Zaskakująco wiele strzałów wyłapuje noga i łopatka.
Dziś pewnie spróbuję szczęścia ze starym dobrym .300

Link:
BBcode:
HTML:
Hide post links
Show post links

Re: Nowy śnieżny rezerwat! - Whiterime Ridge

102
Skąd ta opinia? Jak do tej pory wszystkie moje lisy polarne na wabik reagowały. I to ze sporej odległości. Może masz jakiegoś buga.
Grunt to ich nie spłoszyć. Jeżeli je spłoszysz, to przez pewien czas nie będą na wabik reagować.
slawomir10 pisze:Witam. Mam pytanie odnośnie jeleni sitkajskich i lisów czy możemy usłyszeć ich odgłosy bo jak dotąd nie słyszałem ich i czy reagują na wabik?
Nie wiem jak na "beczek" ale na płatny wabik reagują.

Link:
BBcode:
HTML:
Hide post links
Show post links

Wróć do „Rozmowy ogólne”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 26 gości