Kupie konto

Cześć mam pytanie ludzie zgłaszajcie jak chcecie sprzedać konto, kupie konto musi być dobre a nie jakieś słabe.Z chęcią kupie konto z wszystkimi broniami w grze ,z całym ekwipunkiem dostępnym w grze , takie konto będzie najlepsze chodzi mi o konto np z wszystkimi broniami takie jak ma nr1-Francis95 lub Destos.Zgłaszajcie się chętnie rozpatrzę każde kupno lecz jeśli ktoś da mi oferto kupna konta z całym ekwipunkiem tak jak napisałem najprędzej kupie,można powiedzieć ze odrazu.Ceny sami podawajcie.Lecz jak ktoś mi da słabe konto to raczej takiego ni kupie więc nie marnujcie czasu żeby sprzedać słabe konto.Na koncie musi być minimum 25 broni, ale najlepiej niech będą wszystkie.

Link:
BBcode:
HTML:
Hide post links
Show post links

Re: Kupie konto

I czy jest sens kupowania takiego konta? Będziesz miał z niego zero przyjemności...
Brak możliwości wbijania zwierzyny czy osiągnięć broni/terenu, bo misje można zresetować.
Mysliwy / Gracz

Link:
BBcode:
HTML:
Hide post links
Show post links

No ok tylko za konto dam to 1000/2000zł ale jak miał bym sam zrobis takie konto to musze dać około 3000/3500zł.Co muślicie lepszy wybur to kupienie na początek konta od damianga lub kruszona ???Lecz i tak wole dac 1000 i miec caly ekwipunek ma ktoś oferty ???

Link:
BBcode:
HTML:
Hide post links
Show post links

To dawajcie jakieś oferty musi być wszystkie brownie lub minimum 35 ale najprędzej kupie że wszystkimi bronmi.I mam sprawe teraz do Jimmy a mianowicie dlaczego na YouTube są filmiki z generatorami ems I gms poco wydawac zł na gre jak. Gosciu na YouTube pokazał jak w generatoze wygenerował około 2 miliony ems I pokupywal po 200 broni z jednego rodzaju.Jimmy czy te generatory działają;)

Link:
BBcode:
HTML:
Hide post links
Show post links

matikaka1289123 pisze:To dawajcie jakieś oferty musi być wszystkie brownie lub minimum 35 ale najprędzej kupie że wszystkimi bronmi.I mam sprawe teraz do Jimmy a mianowicie dlaczego na YouTube są filmiki z generatorami ems I gms poco wydawac zł na gre jak. Gosciu na YouTube pokazał jak w generatoze wygenerował około 2 miliony ems I pokupywal po 200 broni z jednego rodzaju.Jimmy czy te generatory działają;)
Możesz sobie generować EMSY (ja takiego filmu nie widziałem), ale bana dostaniesz za 24h i sobie nie pograsz ;) A 200 broni to w tej grze nigdy nie będzie. Nie pytaj mnie o takie rzeczy bo jestem temu przeciwny (rejestrując się na forum, miałeś obowiązek przeczytać regulamin) i wiesz, że pytanie o takie rzeczy jest zabronione.

I jak mogę Cie prosić pisz poprawnie, bo ciężko się czyta.
YouTube: youtube.com/thehunterpolska

Link:
BBcode:
HTML:
Hide post links
Show post links
Zablokowany

Wróć do „Kupię”