Re: The Hunter: Primal

31
Jimmy pisze:
ZoolPl pisze:A Witam! Dawno żeśmy się nie słyszeli. Primal kosztuje na steamie 20Euro. Dziś zamierzam kupić, więc chętnie odpowiem na wasze pytania jeśli jakieś będą :)
Nie Ty jedyny to kupisz :D kilka osób juz gra od nas
Świetnie więc ;] Gdy gra się bardziej rozwinie to możliwe, że spotkamy się w multi :))

Edit:
No cóż, już mogę się chwalić ^^
http://cloud-4.steampowered.com/ugc/363 ... 36E4040EB/

Mam wrażenie, że strzelanie do T-Rexa z łuku to nie jest najlepszy pomysł ^^
Moje dzieła :D!
1. http://www.youtube.com/watch?v=9o4gKTPoo6I
2. http://www.youtube.com/watch?v=a9WARFTd7qo

Obrazek

Link:
BBcode:
HTML:
Hide post links
Show post links

Re: The Hunter: Primal

35
Important update: We've read and discussed all the feedback we received from you following the announcement below, and decided to adjust the special deal in the way we can. So, here is the new deal - every theHunter player who will buy theHunter: Primal before December 25th, 23:59 CET will receive a 12GA Pump Action Shotgun ”Primal” and a 1-month-membership in theHunter. Please note that your theHunter account must be connected to Steam for you to be able to receive the shotgun and membership and they will be given out after December 25th.
YouTube: youtube.com/thehunterpolska

Link:
BBcode:
HTML:
Hide post links
Show post links

Re: The Hunter: Primal

36
Obejrzałam już kilka filmików na YT z tej gry i się zastanawiam czy twórców nie pogrzało? Chodzi mi o to, że na początek do polowania (obrony? ) dostajemy prosty, zwykły drewniany łuk! Kuźwa... to na mulaki na początku grania w TH dostaje się sztucer który jest w sam raz na te zwierzaki, a tutaj łuk?! Rozumiem twórców że chcieli aby było bardziej survivalowo, ale nawet ubrania nie dają nam żadnej ochrony -nie eliminują zapachu i nie kamuflują nas (na gameplayach T.rex potrafił wywęszyć gracza no i żaden problem dla raptora wypatrzyć człowieka)- jeśli już dają kawał patyka z sznurkiem do polowania to mogliby chociaż dać lepsze ciuchy, ale i tak wolałabym byle łachy plus jakiś mega łuk bloczkowy (taki jak w FarCry) lub kuszę.
Utahraptory są trochę za wolne... ale podoba mi się ich wygląd- takie... przerośnięte indyki :P
T.Rex...hmm znacie kogoś komu udało się go zabić z tej wykałaczki ze sznurkiem co dostaje się na początek? Widziałam już że ktoś się na oficjalnym forum chwalił ubiciem T.Rexa no i zużył na niego z kilkanaście strzałów z 3 różnych broni :P

Link:
BBcode:
HTML:
Hide post links
Show post links

Re: The Hunter: Primal

40
Oo... łukiem go ubił? :

Co zauważyłam:

W TH różnice między płciami zwierząt są mocno zaznaczone (no może oprócz kojotów i niedźwiedzi). Samce jeleniowatych mają poroża (dobra wyjątek renifer ), u ptaków samiec jest bardziej kolorowy, ma ostrogi, większy ogon. W każdym razie samiec jest zwykle cięższy niż samica.
A w TH:Primal? Z tego co zauważyłam samiec triceratopsa ma chyba te kolco-pióra (?) na grzbiecie. Podejrzewam także, że może mieć większe rogi no i że jest cięższy niż samica (10 000 kg żywej wagi) W każdym razie na pierwszy rzut oka po tych kolco-piórach można rozpoznać płeć.

A drapieżniki? Hmm... Utahraptory po jednym gameplayu myślałam że samce są czarne a samice bardziej zielone no ale potem się okazało że chyba tak nie jest. Z tego co zauważyłam samice (500-580 kg) są cięższe niż samce (410-480)
T.Rex- tu w ogóle nie ogarnęłam czy są różnice w kolorystyce płci. Zdaje mi się że samice też zwykle są cięższe niż samce.

A i jeszcze coś... na gameplayach widziałam że można zbierać jajka dinozaurów (no chyba że to nie były jajka tylko grzyby o jajkopodobnym kształcie) :D

Są grzyby do zbierania i raniące krzaki (zabierają zdrowie).

Niektórzy się jeszcze zachwycają dinozaurzymi kupami.

Kurczę też chcę sobie kupić tą grę.

Może mi ktoś wytłumaczyć po co jest opcja rzucania kamieniem? (gdzieś mi się przez oczy przewinęło że coś takiego jest)

Link:
BBcode:
HTML:
Hide post links
Show post links

Re: The Hunter: Primal

42
Moje uwagi :P

Nie mam pojęcia czy to tylko tak u mnie, ale zdaje mi się, że "predatorzy" są oskryptowani w taki sposób, aby koniecznie zmierzali w naszą stronę. Osobiście pożyłem najdłużej może z 45 minut.

Sprint jest za krótki, a i jego odnowienie powinno trwać krócej (podczas chodu powinno być równe z tym podczas postoju)

Bugi, bugi, bugi.

Brakuje mi kurcze jakiegoś sensu w tej grze. Niby łazimy i polujemy, ale co z tym? Ani nic nie dostajemy za upolowanie dinozaura, ani nie mamy jakiegoś większego celu, nic tam nie rozwijamy (logiki też się nie doszukuję bo kto normalny by polował na dinozaury). Jakieś mam takie mieszane uczucia, ale to w końcu "Irli Akses", może się to rozwinie.

No i czego by się jeszcze przyczepić.. Hmm... Może bugi?
Moje dzieła :D!
1. http://www.youtube.com/watch?v=9o4gKTPoo6I
2. http://www.youtube.com/watch?v=a9WARFTd7qo

Obrazek

Link:
BBcode:
HTML:
Hide post links
Show post links

Re: The Hunter: Primal

45
Kupiłem i ja. Pograłem 1,5 h bez żadnej śmierci, znalazłem jakieś ubrania, strzelbę, trochę amunicji i mnóstwo kamieni :)
Wylądować na obcej planecie z prymitywnym łukiem jest bardzo dziwne. Technika pozwala podróżować w kosmosie a my dostajemy kij ze sznurkiem...
Zachowanie dinozaurów jest chaotyczne i zupełnie pozbawione jakiejkolwiek inteligencji. Rzucając kamieniem zwabiłem bliżej tyranozaura strzelam...strzelam...strzelam aż w końcu największy drapieżnik jaki chodził po ziemi daje po prostu nogę. Po 30 min tropienia i każdorazowym strzałem Rex ucieka, aż w końcu dałem sobie z nim spokój.
Tak jak ZoolPL pisał brakuje mi w tej grze sensu. Chodzimy, staramy się przeżyć tylko po co?
Klimat jest fajny i potencjał gry też oby go nie zmarnowali.
Niestety ja na dzień dzisiejszy żałuję kupna.

Link:
BBcode:
HTML:
Hide post links
Show post links
ODPOWIEDZ

Wróć do „Ogólne”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość

cron