Darmowe Em$, Czyli jak nie płacić w the hunter

1
Witam. Jako że nie znalazłem na tym forum podobnego poradnika, postanowiłem wytłumaczyć w jaki sposób zarabia się "darmowe" EM$ w The Hunter. Zdobywanie darmowych EM$ można podzielić na cztery sposoby:

-Oferty "Like" - do nich będzie nam potrzebne konto na facebooku
KLIK: [spoiler]Zaczniemy oczywiście po kolei. Wchodzimy więc w zakładkę Earn EM$/Zarabiaj EM$. Wybieramy jednego z sześciu sponsorów. Za przykład posłuży nam zakładka TokenAds. Szukamy oferty w której opisie jest napisane "Polub stronę XXX na Facebooku aby zdobyć em$." Te oferty są najszybsze oraz najłatwiejsze do zrobienia, jednak dostajemy za nie (zazwyczaj) mniej EM$ niż za inne oferty. Niżej pokazana przykładowa oferta:

Znaleziony przykład:
Obrazek
Klikamy w ofertę, otwiera nam się okienko facebooka, które pyta czy chcemy polubić daną stronę. Oczywiście klikamy "Lubię to". To tyle! (Myślę że nie muszę dać zrzutu ekranu pokazującego jak to wykonać. :) ) Odświeżamy stronę i czekamy na EM$*

Jako że była to moja pierwsza oferta, tutaj zrzut ekranu pokazujący że oferta zadziałała*:
Obrazek
[/spoiler]
-Oferty SMS premium - do nich będzie nam potrzebna karta sim polskiego operatora sieci komórkowej,
[spoiler]Drugi typ ofert z którymi przyjdzie nam się zmierzyć to oferty SMS/MMS premium. Do ich wykonania będziemy potrzebowali kartę sim polskiego operatora sieci komórkowej. Z doświadczenia wiem że karty Heyah/nju mobile/red bull mobile/virgin mobile i inne niszowe się nie sprawdzają (najlepiej używać T-mobile/Orange/Plus/Play).
Jak wygląda taka oferta:
Obrazek
Jak ją wykonać aby otrzymać EM$?

Klikamy więc w ofertę. Ku naszym oczom (zazwyczaj, gdyż czasem trzeba jeszcze wybrać odpowiedź na pytanie czy dopasować klocki xD ) ukazuje się pole do wybrania operatora oraz wpisania numeru telefonu. Po wpisaniu numeru telefonu i zatwierdzeniu, pojawia się okienko w którym trzeba wpisać kod PIN. Kod ten dostaniemy smsem zaraz po zatwierdzeniu numeru telefonu (czasem trwa to do 10 minut, zazwyczaj jest natychmiastowe). Po wpisaniu pinu, dostajemy kilka smsów. To tyle!
Ale, ale, czy to nie było za proste? Tak łatwo zarobiłem +300 EM$*? Nie, to nie tak jak myślisz. Na numer który zarejestrowaliśmy będą przychodziły teraz płatne smsy. Dowód na to:
Obrazek
Dlaczego więc piszę o takich ofertach? A, chociaż dlatego, że osoba sprytna pójdzie do sklepu, kupi starter za 5 złotych, po czym ukończy kilka ofert i dostaje za nie EM$ o wartości +-30zł*. 25 zł zostaje w kieszeni na piwo :D

PROSZĘ NIE ROBIĆ TYCH OFERT NA SWOJEJ UŻYWANEJ KARCIE SIM!!! Może to skutkować stratami rzędu kilkuset złotych miesięcznie jeśli nie anulujemy płatnych subskrypcji!

Podczas wykonywania tych ofert, polecam zrobić conajmniej 3 zrzuty ekranu, pomagające w 99% przypadków kiedy będziemy musieli reklamować taką ofertę. Zrzuty ekranu robimy po kliknięciu w ofertę i wpisaniu nr tel (widoczny nr tel na zrzucie ekranu) po wpisaniu PINu (widoczny pin) oraz kiedy będzie informacja w stylu "dziękujemy za aktywację". Na każdym zrzucie ekranu powinna być widoczna data oraz godzina (z prawej strony na dole w naszym systemie). Zostawiamy również wszystkie smsy które dostaliśmy podczas wypełniania oferty.

Podsumowując, oferty SMS/MMS premium są najbardziej opłacalne, jednak trzeba "zainwestować" (lub użyć starej, ale aktywnej karty sim której nie używamy). ;) Z jednej karty da się wyciągnąć pewnie nawet +3000 EM$* jednak wymaga to cierpliwości.[/spoiler]
-Oferty E-mail - do nich będzie nam potrzebne internetowe konto pocztowe, np. gmail czy wp,
[spoiler]Trzeci typ ofert, czyli oferty e-mail to oferty które są łatwe do wykonania, a nagrody za nie wachają się pomiędzy 10 a 100 EM$*. Jak one wyglądają?
Przykład:
Obrazek
Co zrobić by wykonać tą ofertę? To całkiem proste. Wchodzimy w ofertę, wypełniamy wszystkie dane (nie polecam podawać prawdziwych), wpisujemy adres e-mail. Dostajemy na pocztę wiadomość w której jest link, który musimy kliknąć aby potwierdzić rejestrację. To tyle! :)

Do wykonywania tych ofert polecam użyć
http://www.10minutemail.com - serwis który daje nam konto pocztowe na 10 minut bez konieczności rejestracji, po 10 minutach e-mail się usuwa.[/spoiler]
-Oferty IOS/Android - do nich będziemy potrzebowali urządzenia z systemem operacyjnym IOS lub Android, ewentualnie aplikacji Bluestacks.
[spoiler]Czwarty i ostatni sposób zarabiania EM$ to ściąganie aplikacji na swojego smarfona. Jak to wygląda w praktyce? Wchodzimy standardowo w zakładkę Zarabiaj EM$, wybieramy sponsora i szukamy ofert polegających na zainstalowaniu aplikacji na smartfona. Przykład:
Obrazek
Po kliknięciu w tą ofertę, nie otworzy nam się ona w nowym oknie, a będziemy musieli wpisać nasz adres e-mail:
Obrazek
Wpisujemy adres e-mail, zatwierdzamy. Teraz pora na naszego smartfona. Wchodzimy na naszą pocztę używając telefonu. Otwieramy wiadomość dotyczącą oferty. Znajdziemy tam link. Wchodzimy w niego, przeniesie nas zapewne na sklep google play czy inny. Warto mieć zainstalowanego antywirusa na swoim urządzeniu. Po pobraniu instalujemy aplikację, uruchamiamy, oraz w razie potrzeby DOKAŃCZAMY REJESTRACJĘ. (proszę zwrócić uwagę na to, aby połączenie z internetem było włączone do końca) Po tym zabiegu, EM$y powinny trafić na nasze konto*.

"A co jeśli nie mam telefonu z androidem/nie chcę zaśmiecać sobie telefonu?" - Odpowiedź jest banalnie prosta.
Wchodzimy na stronę http://www.bluestacks.com i ściągamy tą aplikację. Pozwala ona na odpalenie androida na komputerze, a co za tym idzie, ukończenie ofert nie używając naszego telefonu. Po ściągnięciu, instalujemy oraz aktualizujemy. Zwracamy uwagę, czy instalator pyta się czy może zainstalować dodatki do przeglądarek itp. Nie zgadzamy się na to, lecimy dalej. Po zainstalowaniu i zaktualizowaniu aplikacji, włączamy ją. Od teraz mamy androida na komputerze. W aplikacji robimy to samo. Logujemy się na pocztę oraz klikamy w link z wiadomości o ofercie, sciągamy, instalujemy, odpalamy, cieszymy się darmowymi EM$*.[/spoiler]
Wszystkich czytających proszę o dokładne przeczytanie całego tematu lub części dotyczącej interesującego was sposobu na zarobek, a dopiero potem próbowanie swoich sił, gdyż mogą wyniknąć niepotrzebne błędy i problemy jeśli nie doczytacie do końca. ;)


=============================================================================================================================================================

Wszystkie tutaj opisane sposoby są praktykowane przeze mnie, działają i są legalnym sposobem zdobywania wirtualnej gotówki (jeśli wszystkie wpisywane przez nas dane są zgodne z prawdą). Sposoby te działają nie tylko w The Hunter, ale też w setkach innych gier.

Masz jakieś pytania, sugestie, potrzebujesz pomocy? Znalazłeś jakieś błędy ortograficzne/literówki/składniowe? Pisz w temacie! :) Pozdrawiam, red3vil96


* - W niektórych przypadkach EM$ nie zostają przyznane. Co wtedy zrobić? Przy każdej ofercie którą wypełniamy, powinniśmy robić zrzuty ekranu które później mogą się przydać do ewentualnej reklamacji. Jak taką reklamację napisać i wysłać?
KLIK:
[spoiler]Wchodzimy w zakładkę Zarabiaj EM$, wybieramy sponsora U KTÓREGO NIE ZALICZYŁO NAM OFERTY. Przykładem będzie znów TokenAds. Klikamy "Pomoc". W tej zakładce możemy sprawdzić status ofert które robiliśmy.
Obrazek


Jeśli nie zaliczyło nam jakiejkolwiek oferty, szukamy jej i klikamy "Problem?"
Obrazek


Wybieramy typ problemu, wpisujemy imię i adres e-mail (NIE MA ZNACZENIA CZY TO SAMO IMIĘ I TEN SAM E-MAIL KTÓRY WPISALIŚMY W OFERCIE) . Zatwierdzamy. Nasze podanie roztanie rozpatrzone.
Po tej aplikacji, ze sponsorem będziemy się kontaktowali drogą mailową.

Przykładowy mail który możemy dostać w odpowiedzi na naszą aplikację:

TokenAds pisze: Oferta: Badabee

Drogi/Droga Patryk,

Według naszych danych nie ukończono wszystkich wymaganych etapów potrzebnych do uzyskania dodatkowych punktów.
Proszę upewnij się, że wszystkie wymagane kroki zawarte w instrukcji zostały pomyślnie zakończone. Sprawdź również, czy Twój komputer nie ma włączonej funkcji blokady 3rd cookies.

Jeśli wszystkie wymagania zostały spełnione i wciaż nie otrzymałeś swoich punktów, odpowiedz na poniższą wiadomość e-mail (proszę nie zmieniać pola z tematem wiadomości), załączając mail potwierdzający, zrzut ekranu (screen-shot) i jakiekolwiek inne pliki, których możemy użyć do prześledzenia tego rekordu i tym samym do zwrotu należnych punktów.

Z podziękowaniami,
Zespół TokenAds
Po wysłaniu fotki, dostałem to.
TokenAds pisze:Oferta: Badabee

Witaj Patryk!

Dziekujemy za skontaktowanie sie z nami. Aby sprawdzic Twoje roszczenie, chcielibysmy prosic o przyslanie zrzutu ekranu z telefonu, na którym widac zainstalowana aplikacje. Uprzejmie prosimy o przeslanie nam wiarygodnego dowodu.

Dziekujemy,
Zespól TokenAds
Oznacza to, że się nami zajęli, lecz nie do końca tak jak powinni. Wysyłamy im zrzut ekranu na którym jest ikonka od aplikacji +np widoczna data i godzina. Teraz pozostaje nam tylko czekać. Tutaj mail który potwierdza że z nimi "wygrałem", tz rozpatrzyli moją reklamację pozytywnie.
TokenAds pisze: Oferta: Badabee

Drogi/Droga Patryk,

Po dokładnym rozpatrzeniu zgłoszenia, zdecydowaliśmy dodać punkty do Twojego konta.
Mamy nadzieję, że nowe tokensy przyspożą wielu radości.
Polecamy sie na przyszłość!
Z pozdrowieniami,
Zespół TokenAds

Kluczem do "zatwierdzenia" naszej reklamacji oraz przyznania nam EM$ są nasze dowody. Tutaj czujemy się jak w sądzie. Jeśli robiliśmy oferty sms/mms, zostawiamy WSZYSTKIE smsy które dostaliśmy przy aktywacji. Jeśli e-mail, zostawiamy wszystkie wiadomości dotyczące oferty. Jeśli robiliśmy oferty z aplikacjami, zazwyczaj wystarczy tylko zrzut ekranu z zainstalowaną aplikacją na swoim smartfonie. Jesli zaliczyło nam jedą ofertę, a drugiej nie chce, a piszą nam o blokadzie plików cookie, całkowicie zaprzeczamy tą możliwość pisząc że blokadę cookies mamy całkowicie wyłączoną.

Niektórzy powiedzą że nie warto gryźć się o te EM$, aczkolwiek osobiście uważam, że jest to po to aby udowodnić że się męczyliśmy, a punktów jak nie było tak nie ma. ;)


Jeśli ktoś będzie potrzebował pomocy w języku angielskim (niektórzy sponsorzy nie mają polskiego działu pomocy technicznej), proszę pisać, pisać i jeszcze raz pisać. Pomogę każdemu z osobna, jednak powinniście uszanować to, że nie zawsze zrobię to natychmiastowo (tak, red3vil też ma życie poza forum :D )
[/spoiler]

Zmiany:
[spoiler]V1.0- utworzony temat.
V1.1- dodanie brakujących sposobów.
V1.2- zmiana niektórych opisów.
V1.3-
Peres pisze: Witaj. Zmień kolor wyrazów/zdań z czerwonego na jakiś inny kolor bo czerwony jest zarezerwowany dla moderatorów i administratorów.
Pozdrawiam
- zrobione.
V1.4- Lepsza przejrzystość, wrzucenie wszystkiego w spoilery.
V1.5 - Dodanie opisu reklamacji.[/spoiler]


OSOBY KTÓRE KUPUJĄ REGULARNIE EM$ PRZELEWEM BANKOWYM/INTERNETOWYM PROSZONE SĄ O WIADOMOŚC PRYWATNĄ!!!! (dostajecie więcej EM$ za tą samą kaskę.)
KLIK: [spoiler]
Obrazek
Oferty które tutaj widzimy, dają nam całkiem sporo EM$. Aczkolwiek warunkiem otrzymania EM$ jest wpłata min. $10/$20 oraz rozegranie lub ostawienie tej kaski w zakładach. Nie będę opisywał jak tą ofertę wykonać, gdyż nie chcę aby ktoś stracił swoje pieniądze. Każdą osobę zainteresowaną sposobem proszę o kontakt PW, a tam wytłumacze jak to zrobić, aby mieć 100% pewność że bez problemu dostaniemy nasze EM$.[/spoiler]
Pozdrawiam
Red3vil96
Ostatnio zmieniony 19 paź 2014, 14:55 przez red3vil96, łącznie zmieniany 26 razy.
Obrazek

Link:
BBcode:
HTML:
Hide post links
Show post links

Re: Darmowe Em$, Czyli jak nie płacić w the hunter

2
red3vil96 pisze: (...)
Dlaczego więc piszę o takich ofertach? A, chociaż dlatego, że osoba sprytna pójdzie do sklepu, kupi starter za 5 złotych, po czym ukończy kilka ofert i dostaje za nie EM$ o wartości +-30zł*. 25 zł zostaje w kieszeni na piwo :D
(...)
Nie nazwałbym takie osoby "sprytną"
Warto chyba mieć na uwadze, że w Polsce oszustwo jest karalne i jeśli tylko operator stwierdzi, że zbyt wiele osób go oszukuje to zwróci się do thehunter z prośbą o dane takich delikwentów. W najlepszym wypadku skończy się tylko na usunięciu konta na thehunter

red3vil96 - fajnie, że opisałeś możliwość zarabiania EMSów poprzez facebooka, ale wkręty dotyczące komórek były według mnie nie potrzebne

Pozdrawiam
Jacek

Link:
BBcode:
HTML:
Hide post links
Show post links

Re: Darmowe Em$, Czyli jak nie płacić w the hunter

3
Witaj Jacku. Chciałbym zauważyć, że w żaden sposób nie oszukujemy operatora a już napewno nie sponsora, gdyż wykonujemy wszystko to co jest opisane w wymaganiach oferty. Podajemy numer telefonu, aktywujemy subskrypcję, dostajemy za to EM$. Równie dobrze możemy aktywować-otrzymać EM$-deaktywować usługę, i to również będzie zaliczone. Osobiście pisałem już do sponsorów reklamacje, gdy nie przyznali mi wirtualnej gotówki (w tym przypadku EM$, w wielu innych grach robilem tak samo) kiedy nie miałem wystarczającej kwoty na koncie aby otrzymać płatnego smsa. W opisie jest że musisz aktywować subskrypcję, a jakiej karty użyjesz i co potem z nią zrobisz, zależy tylko i wyłącznie od Ciebie. Więc sponsor musi przyznać za taką ofertę punkty niezależnie od tego czy subskrypcję anulowałeś tuż po aktywacji, czy kartę wyrzuciłeś i czy nie masz na koncie. Czasami bywaja oferty w których jest wyraźnie napisane że aby otrzymać EM$ musisz ODEBRAĆ płatnego smsa. W takim wypadku nie ma możliwości reklamacji jeśli nie masz wystarczającej kwoty na koncie.

Pozdrawiam
Red3vil96
Obrazek

Link:
BBcode:
HTML:
Hide post links
Show post links

Re: Odp: Darmowe Em$, Czyli jak nie płacić w the hunter

6
KiMi pisze:Wielkie brawa dla autora! Wielokrotnie początkujący gracze wypytywali o możliwość zdobycia darmowych EM$,a ten poradnik wyczerpuję temat w 100%. Bardzo dziękuję za twoją pracę.
Jacek5, a to,że podając swój numer automatycznie bez żadnej informacji zgadzamy się na otrzymywanie kilku płatnych SMS tygodniowo jest w porządku?
Bardzo dziękuję za opinię. Co do tych smsów, trochę się mylisz, gdyż zawsze jest regulamin w którym jest napisane jakie są koszty danej usługi, aczkolwiek racją jest, że mało kto zwraca na niego uwagę.

Pozdrawiam,
Red3vil96

Ps. Jak będę na kompie trochę uzupełnię temat, gdyż brakuje kilku drobnych szczegółów.
Obrazek

Link:
BBcode:
HTML:
Hide post links
Show post links

Re: Darmowe Em$, Czyli jak nie płacić w the hunter

11
psontour7 pisze:Probowaliscie moze juz te ofery sms ? Ja zakupilem dzis starter za 5zl ;) Wypelnilem kilkanascie ofer i dostalem tylko emsy z jednej..Jak dlugo wam trwa przyznawanie emsow,jesli podane jest 15 min ?

Masz zrzuty ekranu podczas robienia każdej z nich i smsy? Jeśli tak to sprawdź spoiler z reklamacjami, masz tam informacje co i jak zrobić aby otrzymać należne EM$. Jeśli w ofercie było "podaj numer telefonu oraz potwierdź otrzymany pin" a sponsor będzie pisał o kosztach, skopiuj i wyślij wymagania oferty i napisz że jest to wprowadzanie klienta w błąd. EM$ zostają przyznane w 90% przypadków. Jeśli jednak nie dadzą EM$, napisz jeszcze raz (pisz do skutku, czasem trafisz na takiego pracownika).

Co do czasu przyznania EM$, zazwyczaj jest to natychmiastowo, a jeśli nie to patrz czas podany w opisie. Jeśli zostanie on przekroczony, pisz reklamację.

Pozdrawiam
Obrazek

Link:
BBcode:
HTML:
Hide post links
Show post links

Re: Darmowe Em$, Czyli jak nie płacić w the hunter

13
Peres pisze:A macie jakiś sprawdzony emulator IOS na pc? Ostatnio dużo więcej jest ofert na IOS niż na androida.
Obawiam się że nie posiadając oryginalnego urządzenia z tym systemem nie ukończysz tych ofert. Szukałem bardzo długo takiego emulatora. Nie ma nigdzie. Są symulatory, które wyglądają i działają podobnie do IOS, lecz nie możesz zainstalować na nich aplikacji z IOS, tylko z wbudowanego (zresztą też zmienionego) appstore'a, co nam wcale nie pomaga.

Pozdrawiam
Red3vil96
Obrazek

Link:
BBcode:
HTML:
Hide post links
Show post links

Re: Darmowe Em$, Czyli jak nie płacić w the hunter

15
pawel117 pisze:Dziękuje bardzo za ten poradnik :) Dzięki niemu udało mi się zarobić 660 em$ pobierając aplikację na androida.
Mógłbyś podrzucić mi na PW zrzuty ekranu z wykonanymi ofertami? Wykonane oferty możesz znaleźć zazwyczaj klikając w support/pomoc przy danym reklamodawcy. W superrewards jest przycisk "Get help" a w matomy "Check offer status". Chciałbym wiedzieć jakie oferty wykonałeś i być może dodać kilka zrzutów ekranu do poradnika. :)

Pozdrawiam
Red3vil96
Obrazek

Link:
BBcode:
HTML:
Hide post links
Show post links
ODPOWIEDZ

Wróć do „Poradniki”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości

cron