Nie widzę broni

1
Witam. Otóż mam taki problem, że nie widzę swojej broni, którą aktualnie trzymam w ręce. Nie wiem czym jest to spowodowane. Mój HunterMate widzę normalnie, wabiki tak samo, tylko broni swojej nie widzę. Widzę ją tylko przez chwilkę jak włączam celownik, ale jak się czołgam to przez moment zobaczę kawałek mojej broni, a tak to nic :(( Próbowałem już na różnych rozdzielczościach grać ale nic... Bardzo proszę o pomoc i przepraszam za spam jeśli temat już taki był, ale ja go nie znalazłem. Bardzo proszę o szybką pomoc :)) Pozdrawiam :))

Link:
BBcode:
HTML:
Hide post links
Show post links

Re: Nie widzę broni

3
Naciśnij X i patrz w dół, widziałeś na multi jak inni trzymają huntermate lub wabiki? Czy wygląda to naturalnie? Noszenie broni na prostych rękach przed sobą fajnie by wyglądało? ;)
Są to konsekwencje pogodzenia widoku z pierwszej osoby oraz trzeciej. Ale pracują nad nowymi animacjami i ma to wyglądać lepiej.

Link:
BBcode:
HTML:
Hide post links
Show post links

Re: Nie widzę broni

4
To znaczy chodzi mi o to, że jak oglądałem różne filmiki na YouTubie, to było widać roń tak jak w różnych FPS'ach jak crossfire albo combat arms, a jak się ktoś czołgał to było widać jego rękę jak ,,łapał'' trawę i się przyciągał, a ja czegoś takiego nie mam :((

Link:
BBcode:
HTML:
Hide post links
Show post links

Re: Nie widzę broni

5
To są stare filmiki, jeszcze przed wprowadzeniem Multi, wtedy faktycznie czołganie wyglądało zupełnie inaczej. Do gry ciągle są wprowadzane zmiany, więc zwracaj uwagę na datę umieszczenia filmu na YouTube.

Link:
BBcode:
HTML:
Hide post links
Show post links
Zablokowany

Wróć do „Potrzebujesz pomocy? Wsparcie i problemy techniczne”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 7 gości

cron