Re: theHunter Polska #1 - 11 Czerwca

7
CzapaZogonem pisze:Ej Jimmy dlaczego jak wczoraj dołączałem to mnie wywaliłeś?
Pisało "Host kicked you"
Dla tego że na minute gry wywalało Cie 4 razy po 10 sec ... nie po to gramy by stać w miejscu przez wasze wolne nety . Przykro mi ale raczej zawsze tak będzie gdy kogoś będzie krzaczyć ( kicka dostają osoby które nie dają rady grać przez swojego dostawcy internetu ) . Mullti players polega na współpracy oraz zabawie jak i dobrej komunikacji . Ciebie wywalało co parę sec czyli nikt w tym czasie nawet nie mógł podnieść śladu bo wyskakuje strona z oczekiwaniem na Twój powrót do Hosta. Bez urazy Czapa.... ale po co ma się męczyć 5-6 osób skoro można jednego wy kick`ować który non stop jest wyrzucany przez serw.


Otarcie się o śmierć nic nie zmienia , śmierć zmienia wszystko

Link:
BBcode:
HTML:
Hide post links
Show post links

Re: theHunter Polska #1 - 11 Czerwca

8
Inspiracja pisze:
CzapaZogonem pisze:Ej Jimmy dlaczego jak wczoraj dołączałem to mnie wywaliłeś?
Pisało "Host kicked you"
Dla tego że na minute gry wywalało Cie 4 razy po 10 sec ... nie po to gramy by stać w miejscu przez wasze wolne nety . Przykro mi ale raczej zawsze tak będzie gdy kogoś będzie krzaczyć ( kicka dostają osoby które nie dają rady grać przez swojego dostawcy internetu ) . Mullti players polega na współpracy oraz zabawie jak i dobrej komunikacji . Ciebie wywalało co parę sec czyli nikt w tym czasie nawet nie mógł podnieść śladu bo wyskakuje strona z oczekiwaniem na Twój powrót do Hosta. Bez urazy Czapa.... ale po co ma się męczyć 5-6 osób skoro można jednego wy kick`ować który non stop jest wyrzucany przez serw.
Spoko. Na innych serwerach tak nie mam, tylko jedynie na tym.
Obrazek

Link:
BBcode:
HTML:
Hide post links
Show post links

Re: theHunter Polska #1 - 11 Czerwca

9
To nie wiem czemu CzapaZogonem dzieje się tak u Ciebie ... gramy codziennie od 21:00 nawet do 2:00 rano i nikogo nie krzaczy. Może to wina Gry. Zawsze można próbować ale wiem że osoby które są zrywane co parenaście sec od razu są usuwane( sam doświadczyłem takich sytuacji ) Trzeba metodą prób i błędów może w końcu nie będzie krzaczyć [[:


Otarcie się o śmierć nic nie zmienia , śmierć zmienia wszystko

Link:
BBcode:
HTML:
Hide post links
Show post links

Re: theHunter Polska #1 - 11 Czerwca

11
Inspiracja pisze:To nie wiem czemu CzapaZogonem dzieje się tak u Ciebie ... gramy codziennie od 21:00 nawet do 2:00 rano i nikogo nie krzaczy. Może to wina Gry. Zawsze można próbować ale wiem że osoby które są zrywane co parenaście sec od razu są usuwane( sam doświadczyłem takich sytuacji ) Trzeba metodą prób i błędów może w końcu nie będzie krzaczyć [[:
To może być też wina mojego internetu, Neosrada Orenż 2,4Mb/s. :)
Obrazek

Link:
BBcode:
HTML:
Hide post links
Show post links
ODPOWIEDZ

Wróć do „Serwery”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości

cron