Re: Liga theHunter Polska

48
No i dotarliśmy do końca pierwszego konkursu! : Frekwencja mile nas zaskoczyła. Z ilości uczestników zakładam, że pomysł się Wam spodobał. Ogółem na platformie pojawiło się 46 uczestników, z czego 32 zanotowało swoje wyniki (kilku uczestników nie doczytało i nie zaktualizowało wyników - dzisiaj w ramach wyjątku zrobiłem to za kilka osób, ale na przyszłość proszę czytać instrukcję obsługi platformy - pierwszy post). Wprowadziliśmy również drobną korektę w punktacji - 0,5 punkta otrzymuje każdy, kto zanotował jakikolwiek wynik na platformie, więc jeśli ktoś będzie czynnie uczestniczył w konkursach (tzn. ustrzeli coś w każdym) zbierze zawsze trochę punktów, a z zerem zostaną Ci, którzy nie postarali się. Myślę, że będzie to dla każdego dodatkowa motywacja, aby coś tam upolować i nie świecić zerem na sam koniec ligi ;)

W międzyczasie łatałem również znalezione bugi na platformie i myślę, że większość już usunąłem - jak na razie wszystko działało stabilnie.
W następnym konkursie tak jak już wcześniej wspomniałem na platformie będzie blokada dla osób z poza listy, więc kto się nie zadeklaruje nie wejdzie do konkursu. Unikniemy też błędów aktualizacji wyników, jak np. ktoś zrobi literówkę w nicku.

Aktualna lista dopuszczonych osób jest następująca (wszystko jest z małych liter, ale nie przejmować się tylko sprawdzić poprawność swojej nazwy):

jimmy1508

destos

mcb89

czapazogonem

darodd

adler

sebeek

rammzes

olo33l

krzysiek300395

kimi18

terka

piorun

torettocru

szydlosbos

wlozmitu

cuzdiamato

adam36

kopytiuk

ranger123211

e2rdo

maciekpiast

kamro

kozar0001

artoo

powelpl

ziniu

mykita

muminek1576

japycz1

braw1

kapel22

vanadain

zygi21a

adisse

lordandrew22

huuunter

janosik

bociek7dsh

poocoyo

naznaczony007

simon1991

krzysiek300395

krystian1996

borrut

zajaczek

lanczkos

braynex


Jeśli kogoś nie ma na niej a chce dołączyć - pisać w tym wątku!

Aktualna klasyfikacja jest już także dostępna tutaj: http://destos.thehunter.pl/liga/liga.php

Jakby coś się nie zgadzało - pisać na PM.

Link:
BBcode:
HTML:
Hide post links
Show post links

Re: Liga theHunter Polska

50
szydlos pisze:szydlosbos powinno być z małej litery wczesniej wpisałem z dużej przez pomyłkę.Szkoda że nic wczesniej nie pisaliście o tych 0.5pkt za cokolwiek,bo kilka takich "co kolwiek mialem na celowniku"ale szkoda było naboju :(
.243 i amunicja sie odnawia ;p
YouTube: youtube.com/thehunterpolska

Link:
BBcode:
HTML:
Hide post links
Show post links

Re: Liga theHunter Polska

55
Jimmy pisze:
szydlos pisze:szydlosbos powinno być z małej litery wczesniej wpisałem z dużej przez pomyłkę.Szkoda że nic wczesniej nie pisaliście o tych 0.5pkt za cokolwiek,bo kilka takich "co kolwiek mialem na celowniku"ale szkoda było naboju :(
.243 i amunicja sie odnawia ;p
:D Wiesz akurat polowałem z 30-06.

Link:
BBcode:
HTML:
Hide post links
Show post links

Wróć do „Archiwum”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 7 gości

cron