Trofea i konkursy

1
Witam pisze nowy post bo poprzednie z podobnym tematem byly juz zamkniete i nimoglem nic dopisac
wygralem 2 miejsce w BIg Mama 51-500 : dlamnie to sukces bo gram bez premium i moge tylko polowac na mulaki, dostalem trofeo gdzie moge je obejzec ?, przeszukalem wszystkie opcje i nic : : i jak mozna dodac zdjecie na forum oczywiscie zeby to nie byl link

Link:
BBcode:
HTML:
Hide post links
Show post links

Re: Trofea i konkursy

2
Odnośnie trofeów - jak zalogujesz się na konto, po prawej stronie w górnej części jest taka strzałeczka i tam masz dostęp do widżetów, które możesz dowolnie układać na swoim profilu i tam też są trofea (trzeba przewinąć strzałeczkę w dół).

Obrazki wstawiamy dodając do linku ze zdjęciem: [img]link_do_zdjęcia[/img]

Link:
BBcode:
HTML:
Hide post links
Show post links

Re: Trofea i konkursy

3
Chcialbym sie jeszcze spytac osob ktore maja Wabik na Jelenie Szlachetne , chodzi o "odzew zwierzat " nie jak je uslyszycie i trabicie po fakcie tym wabikiem ,tylko czy ktos sprawdzal trabienie na sucho w skali 1-10 ile dacie ze to dziala . Dodam ze nie chodzi mi tylko o jelenie szlachetne ale o reszte zwierzyny jeleniowatych


kolejny medal Gold Medal za Biggest Mule - Intermediate
09/29/2012

Link:
BBcode:
HTML:
Hide post links
Show post links

Re: Trofea i konkursy

12
Trochę za krótko gram i nie wszystkiego jeszcze spróbowałem ale np. Mulaki, Łosie i Blacktaile reagują na wabienie na "sucho" tzn. wabimy pierwsi zanim się odezwą - zaobserwowałem to kiedy kupiłem zwyżkę, pewnie wcześniej też tak było tylko wrodzona niecierpliwość nie pozwalała mi tego dostrzec.
Zaczynam grę idę i wabię, tak co 5 min., odzywa się samiec - wabie rozkładam zwyżkę(jak się da bo jak jest za blisko to się spłoszy) i dalej wabię i co widzę
- jeżeli tylko wytrzymam ciśnienie i nie strzele do pierwszego to tak na 80 % wyjdą jeszcze 3 sztuki.
Często rozkładam zwyżkę w miejscu gdzie chodzi zwierzyna i wabie a ona pojawia się bez głosu.
Inna sprawa to to że to jest gra, są w niej miejsca gdzie zwierzęta się respawnują (nie do końca wiem jak to się piszę) miejsca w których zwierzęta się pojawiają i skąd rozpoczynają swoją wędrówkę (są to stałe miejsca jak do tej pory :))
Zapomniałem dodać iż zwyżka nie jest doskonała, ma swoje zalety ale i wady - można by zrobić temat gdzie się wypowiedzą użytkownicy na temat różnych gadżetów pomoże to innym dokonać zakupów - sam np nie kupiłbym łuku bloczkowego tylko refleksyjny :)
DB
Obrazek

Link:
BBcode:
HTML:
Hide post links
Show post links
ODPOWIEDZ

Wróć do „Rozmowy ogólne”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Bing [Bot] i 0 gości