Re: Najlepszy Jeleń Szlachetny.

16
http://konanpoz.thehunter.com/site/score/?id=118126187
Punktacja: 269.489

Waga: 202.920 kg (447.4 lbs)
Czas upolowania: Apr 23 2013 19:13
Strzały trafione: 1
Odległość strzału: 79.570 m (261.1 ft)
Użyta broń: Sztucer powtarzalny .300 Bolt (Kompozyt)

Oraz pierwszy jak na razie w rankingu konkursowym strzał w serce ;) http://konanpoz.thehunter.com/site/comp ... ategory=13
Mój profil :) -----> http://konanpoz.thehunter.com/
Obrazek

Link:
BBcode:
HTML:
Hide post links
Show post links

Re: Najlepszy Jeleń Szlachetny.

19
Dewlish pisze:Szału może nie ma, ale i tak jestem zadowolony :)
Obrazek
Staty:
Punktacja: 219.485
Waga: 201.278 kg (443.7 lbs)
Data upolowania: 2013-07-03 18:30
Strzały trafione: 3
Odległość strzału: 4.240 m (13.9 ft) — 36.020 m (118.2 ft)
Użyta broń: Sztucer powtarzalny Anschütz 1780 D FL kal .308, Karabin dźwigniowy .30-06


Ale z niego sito zrobiłeś [[[: biedak zanim padł pewnie się troszkę pomęczył ^.-
Jeśli chcesz ubić jelenia jednym strzałem a często tak jest gdy idzie do Ciebie przodem to wal w białą łatę między nogami ( na 100% padnie )
Obrazek




Jeśli owy delikwent jest bokiem strzelaj lekko za łopatką wówczas dostanie płuca/serce ( również padnie na 100% aczkolwiek może lekko odbiec) ale daleko nie ucieknie.
Obrazek


Otarcie się o śmierć nic nie zmienia , śmierć zmienia wszystko

Link:
BBcode:
HTML:
Hide post links
Show post links

Re: Najlepszy Jeleń Szlachetny.

20
Inspiracja pisze:
Dewlish pisze:Szału może nie ma, ale i tak jestem zadowolony :)
Obrazek
Staty:
Punktacja: 219.485
Waga: 201.278 kg (443.7 lbs)
Data upolowania: 2013-07-03 18:30
Strzały trafione: 3
Odległość strzału: 4.240 m (13.9 ft) — 36.020 m (118.2 ft)
Użyta broń: Sztucer powtarzalny Anschütz 1780 D FL kal .308, Karabin dźwigniowy .30-06


Ale z niego sito zrobiłeś [[[: biedak zanim padł pewnie się troszkę pomęczył ^.-
Jeśli chcesz ubić jelenia jednym strzałem a często tak jest gdy idzie do Ciebie przodem to wal w białą łatę między nogami ( na 100% padnie )
Obrazek




Jeśli owy delikwent jest bokiem strzelaj lekko za łopatką wówczas dostanie płuca/serce ( również padnie na 100% aczkolwiek może lekko odbiec) ale daleko nie ucieknie.
Obrazek
Zgodziłbym się z tobą gdyby byla to moja wina. Niestety tak nie jest. Oddałem dwa celne strzały. Pierwszy i owszem może nie był precyzyjny. Co ciekawsze drugi strzał oddałem z kilku metrów prosto w głowę i ku mojemu zdziwieniu jeleń dalej gapił się w moim kierunku... Więc jak sam widzisz przyczyną tego sita były błędy gry ;)
Obrazek

Link:
BBcode:
HTML:
Hide post links
Show post links

Re: Najlepszy Jeleń Szlachetny.

21
^^ zapewne masz rację ale strzał w głowę nie zawsze musi być śmiertelnym strzałem szczególnie strzelając z bliska ... pocisk wbije się w czachę i w niej tkwi. Wiem że to był błąd gry ale śmiesznie to wygląda czytając 3 strzały ( bez urazy przyjacielu ) Ja ucząc się od najlepszych Typu : Destos , Terka ( bo tylko z nimi pisałem ) uczyli mnie że jeśli chcesz ustrzelić dużego byka to trzeba złapać ślad ( nie wiem jaki masz lvl tropienia) ale taki 215-240 kg i tropić drania aż padnie oczywiście non stop na kucaka . Nie ważne że tropisz go 10-60 minut ale wiem że warto ^.- Kiedyś możemy się ustawić na polowanie na Jelenie wytropię dla Ciebie jakiś okaz o ile się uda i będzie okaz w danej sesji . Oczywiście Ts obowiązkowy DB!!!!!!


Otarcie się o śmierć nic nie zmienia , śmierć zmienia wszystko

Link:
BBcode:
HTML:
Hide post links
Show post links

Re: Najlepszy Jeleń Szlachetny.

22
Wydaje mi sie ze to nie jest zasada... Trzy moje najwieksze byki strzelilem na wab - odezwal sie, kilka razy wabilem, wyszedl, bach i tyle na temat. A z kolei udalo mi sie raz isc za dzikem w lasach hirschfelden, przez powyzej godziny realnego czasu. Myslalem ze to postrzalek, bo wyszla cala watacha i pomieszaly mi sie troche tropy heh. Wiekszosc drogi oczywiscie przemierzylem kucajac i widzac jaki byl plochliwy wydawalo mi sie ze jak nic to bedzie czujny stary odyniec, a tu patrze : wychudzona locha. xD

A odnosnie bledow gry, moze strzeliles i to byla tylko obcierka... Bron nie trafia dokladnie w ten sam punkt w ktorym znajduje sie krzyz;)

Link:
BBcode:
HTML:
Hide post links
Show post links

Re: Najlepszy Jeleń Szlachetny.

23
Inspiracja pisze:^^ zapewne masz rację ale strzał w głowę nie zawsze musi być śmiertelnym strzałem szczególnie strzelając z bliska ... pocisk wbije się w czachę i w niej tkwi. Wiem że to był błąd gry ale śmiesznie to wygląda czytając 3 strzały ( bez urazy przyjacielu ) Ja ucząc się od najlepszych Typu : Destos , Terka ( bo tylko z nimi pisałem ) uczyli mnie że jeśli chcesz ustrzelić dużego byka to trzeba złapać ślad ( nie wiem jaki masz lvl tropienia) ale taki 215-240 kg i tropić drania aż padnie oczywiście non stop na kucaka . Nie ważne że tropisz go 10-60 minut ale wiem że warto ^.- Kiedyś możemy się ustawić na polowanie na Jelenie wytropię dla Ciebie jakiś okaz o ile się uda i będzie okaz w danej sesji . Oczywiście Ts obowiązkowy DB!!!!!!
Nie zrozum mnie źle, nie potrzebuję pomocy w tropieniu, jestem już na tyle obeznany w grze że daję sobie rady sam, zdjęcie wstawiłem ponieważ jest to mój pierwszy Szlachetny jakiego ubiłem w tym roku (po roku przerwy, gram tylko w wakacje) to że były 3 strzały tak naprawdę o niczym nie świadczy. W Huntera gram od 2009 roku czyli od samego początku mam już za sobą dużo nieudanych polowań jak i tych bardzo dobrych :) więc zaczekaj do następnego mojego posta (prawdopodobnie dzisiaj) wstawię inny okaz ^_^ Może nawet pokuszę się dzisiaj o nagranie gameplaya :)
Obrazek

Link:
BBcode:
HTML:
Hide post links
Show post links

Re: Najlepszy Jeleń Szlachetny.

24
Toretto pisze:Wydaje mi sie ze to nie jest zasada... Trzy moje najwieksze byki strzelilem na wab - odezwal sie, kilka razy wabilem, wyszedl, bach i tyle na temat. A z kolei udalo mi sie raz isc za dzikem w lasach hirschfelden, przez powyzej godziny realnego czasu. Myslalem ze to postrzalek, bo wyszla cala watacha i pomieszaly mi sie troche tropy heh. Wiekszosc drogi oczywiscie przemierzylem kucajac i widzac jaki byl plochliwy wydawalo mi sie ze jak nic to bedzie czujny stary odyniec, a tu patrze : wychudzona locha. xD

A odnosnie bledow gry, moze strzeliles i to byla tylko obcierka... Bron nie trafia dokladnie w ten sam punkt w ktorym znajduje sie krzyz;)

Co do zwierząt jeleniowatych w theHunter, byki wydają inne odgłosy względem punktacji i liczebności stada. Tropić, szczerze to nigdy nie tropie, dopóki nie zobaczę bądź nie usłyszę zwierza. W tropienie bawiłem się przy mulakach na darmowym koncie i stwierdziłem, że jest to mało opłacalne. Mam swoje godziny i swoją trasę na każdej mapie, i nie ma wyjścia w którym nie ma dużego okazu. Oczywiście teraz nie ma czasu na kilka godzin gry (ba, nawet na jedną) w ciągu dnia. A więc zasady zasadami, ale ja swoje wiem.
YouTube: youtube.com/thehunterpolska

Link:
BBcode:
HTML:
Hide post links
Show post links

Re: Najlepszy Jeleń Szlachetny.

25
Według mnie, największe okazy najprościej tropić do skutku - jeśli znajdujemy ślad w największym przedziale punktowym. Sprawdzona metoda. Plus oczywiście te spotkane i te co się odezwą - ale to zawsze jest loteria. A jak tropimy coś rokującego, to mamy dużą szansę na dużą sztukę. Oczywiście mówię tu tylko o jeleniach na Hirschfelden, bo np. przy łosiach to się nie sprawdza.

Link:
BBcode:
HTML:
Hide post links
Show post links

Re: Najlepszy Jeleń Szlachetny.

26
Ja się zgodzę z Destosem . Fakt Taki Kuzyn Rikku w sezonie 13 ubił jelenia mającego 275 pkt z przypadku ( bo bażant odezwał się i idę go ubić ) ale Tropiąc okaz mający 230 kg na 90 % będzie powyżej 220 pkt. Jimmy też ma racje bo można grać spontanicznie ... idąc do przodu zawsze coś wyskoczy czy też się odezwie ^^ tylko że tropiąc owego bydlaka zawsze można sobie wyobrazić że " ten pokemona musi mieć co najmniej 250 pkt idę za nim !! ). Każdy gra na swój sposób oraz na taki sposób jak mu życie codzienne pozwoli. Wiem że tropiąc szybciej ubije się 240 punktowego jelenia niż licząc na łut szczęścia.


Otarcie się o śmierć nic nie zmienia , śmierć zmienia wszystko

Link:
BBcode:
HTML:
Hide post links
Show post links

Jelń Szlachetny

27
Piękny jelonek tropiony gdzieś 20-35 minut. Oczywiście do konkursu :D Punktacja: 275.961
Waga: 209.080 kg (460.9 lbs)
Data upolowania: 2013-07-08 19:55
Strzały trafione: 1
Odległość strzału: 25.460 m (83.5 ft)
Użyta broń: Muszkiet Cap Lock Kal.50
Obrazek


Otarcie się o śmierć nic nie zmienia , śmierć zmienia wszystko

Link:
BBcode:
HTML:
Hide post links
Show post links
ODPOWIEDZ

Wróć do „Wasze trofea i osiągnięcia”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość