Re: Podoba się Wam tryb wieloosobowy?

3
Na pewno na +, że to wprowadzili. Niestety czasami na jakimś serwerze nie wiem czy z powodu słabego połączenia z internetem czy innego powodu, ale ciągle wyskakuje powiadomienie, że ktoś jest rozłączony (traci połączenie) strasznie to irytuje bo przerywa grę np. podczas celowania jak wywala ten ekran niekiedy potrafi co kilka sekund wyskakiwać to można szału dostać :D Jednak przydaje się moim zdaniem tylko do gry ze znajomymi. Wchodząc na random serwery zazwyczaj nie zdążyłem nawet wytropić zwierzaka i już wyłączali, także tylko traciłem czas.

Fajnie jakby dodali jakieś opcje w multi aby bardziej postawić na możliwość współpracy, może w przyszłości coś wymyślą :)

Link:
BBcode:
HTML:
Hide post links
Show post links

Re: Podoba się Wam tryb wieloosobowy?

4
Dla mnie rewelka ... Można polować z doświadczonymi graczami i podpatrywać jak oni polują [: w dodatku Ts 3 ma teraz sens .. dobra komunikacja i można świetnie się bawić ^.- Na 100% więcej zwierzyny w trybie Mullti

jedyny minus to to że tak zwani " gimbusy" irytują podczas polowania ale zawsze można założyć hasło i jest do przodu
DB!!


Otarcie się o śmierć nic nie zmienia , śmierć zmienia wszystko

Link:
BBcode:
HTML:
Hide post links
Show post links

Re: Podoba się Wam tryb wieloosobowy?

6
Toretto pisze:Jest tak jak pisal ktos wyzej, do grania ze znajomymi jak najbardziej, na obczyznie juz srednio hehe

Ja z kolei kilka razy probowalem sie dostac na thehunterowy serwer i jakos nigdy nie wyszlo, z racji ze albo go nie widzialem albo hasla nie znalem... :P
Dużo ludzi stawia serwy z zaznaczonym " Tylko ludzie na mojej liście znajomych " a hasła zazwyczaj są podane tu http://forum.thehunter.pl/viewforum.php?f=67
Ja w zasadzie na mojej liście znajomych mam samych prawie forumowiczów [[: Kto jest biernym uczestnikiem forum zawsze znajdzie serwer ^.- DB !!


Otarcie się o śmierć nic nie zmienia , śmierć zmienia wszystko

Link:
BBcode:
HTML:
Hide post links
Show post links
ODPOWIEDZ

Wróć do „MultiPlayer”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 4 gości