Re: Liga theHunter Polska

63
szydlos pisze:Ty i Jimmy bedziecie wiedzieli wcześniej wiec nie bedą równe szanse he :)
No i co z tego, że wiemy - podium jakoś na razie nie zajmujemy ;) Tak naprawdę wszystkie sukcesy w konkursach to 90% poświęconego czasu + 10% szczęścia. Jeśli miałbym 12 godzin wolnego czasu na bezstresowe granie, to prawdopodobnie wygrałbym ten konkurs tak czy inaczej, ale niestety - praca, dom, dziecko itp. - ma się inne obowiązki i nie jest tak prosto. Więc przewaga wiedzy na co będzie konkurs jest marginalna, jeśli chodzi o wynik.

A tak naprawdę to bierzemy w tym udział dla przyjemności rywalizacji, a nie dla korzyści z nagród, tym bardziej, że Jimmy jest sponsorem nagród, a mnie stać póki co na kilka emsów ;) Gdyby było inaczej - po prostu byśmy tego nie robili, bo przecież chodzi w tym wszystkim o dobrą zabawę, czyż nie?
psontour7 pisze:tez sie pisze do konkursu : )
nick:Lowczy1Polski
Dodany.

Link:
BBcode:
HTML:
Hide post links
Show post links

Re: Liga theHunter Polska

65
szydlos pisze:bez spinki oczywiście z nudów nakręcam ten temat :) wiem co to praca,dziecko(chociaż przeważnie gra zemną jako obserwtor) :)
Zabawa i tylko zabawa sie liczy!!!
My wiemy, że bez spinki ;) Przecież myśliwy jest cierpliwy a więc i my mamy "niebiańską" cierpliwość :) Spokojny z nas ludzie w większości ;)
YouTube: youtube.com/thehunterpolska

Link:
BBcode:
HTML:
Hide post links
Show post links

Re: Liga theHunter Polska

68
Jaco69 pisze:Witam
Widzę że fajnie się bawicie... Ja też chcę. :D
Zapiszcie mnie proszę do Ligi :D
Czas już odkurzyć łuk, zmienić groty z tarczowych na myśliwskie i pokłusować trochę na Mulaki, bo spiżarnia pusta.:D
Dodany.

Link:
BBcode:
HTML:
Hide post links
Show post links

Re: Liga theHunter Polska

69
UWAGA
Przygotowujemy się do odpalenia drugiego konkursu - niedługo będą uaktualnione linki i będzie można się zapisywać.
Uwaga techniczna - konkurs będzie trwał 2 dni. Jednak platforma nie jest przystosowana do pobierania wyników z dwóch dni, więc pierwszego dnia będzie wszystko ok, po staremu, wyniki będą wskakiwać po uaktualnieniu, natomiast drugiego dnia, muszę "ręcznie" podmienić datę, żeby zaczęło pobierać wyniki z drugiego dnia tak więc:
1) na koniec 1-go dnia w interesie każdego jest aby jego wynik był uaktualniony i tym razem nie będę tego za nikogo robił. Kto swojego najlepszego wyniku do końca dnia nie uaktualni - przepadło.
2) drugiego dnia jak już zmienię datę, będzie można uaktualniać wynik z drugiego dnia, tzn. jeśli ktoś strzelił coś np. drugiego dnia 20 po dwunastej w nocy - nie ma problemu, ten wynik po zmianie przeze mnie daty normalnie wskoczy po Waszym późniejszym uaktualnieniu wyniku.
3) Powtórzę jeszcze raz jak działa platforma - wpisujemy swój nick z gry i klikamy przycisk dodaj/uaktualnij -> nasz najlepszy wynik wskakuje na listę. Strzelimy coś większego -> znowu wchodzimy, wpisujemy swój nick i naciskamy przycisk itd. SAMO SIĘ NIE UAKTUALNI!

Zapisy na platformie tu: http://destos.thehunter.pl/konkurs2/comp.php

Niedługo również zdradzimy na co jutro zapolujemy :

Link:
BBcode:
HTML:
Hide post links
Show post links

Wróć do „Archiwum”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 3 gości