Problem z nabyciem EM$

1
Witam serdecznie koleżanki i kolegów.
Po ponad 3 latach przerwy od polowań postanowiłem odświeżyć trochę The Huntera, przeglądając sklep, postanowiłem, że coś kupię, trochę wolnego grosza jest to, czemu nie.
Jednak czy to przez stronę www, czy steam, pojawia się oto taki problem. Nie mam pojęcia, czy to wina po mojej stronie, czy adminów gry.


Wystąpił błąd przetwarzania żądania użytkownika:
Wystąpił nieoczekiwany błąd podczas autoryzowania twojej transakcji. Spróbuj ponownie.

Taki pokazuje się tekst, przekierowuje nawet na steam, mimo że korzystam ze strony www.
Sama wiedza nie wystarczy, trzeba ją jeszcze stosować... Chęci nie wystarczą, trzeba działać.

Link:
BBcode:
HTML:
Hide post links
Show post links

Re: Problem z nabyciem EM$

2
W końcu mi się udało, metodą prób i błędów.
Usunąłem wszystkie pliki appdata (start -> URUCHOM -> %appdata%) wszystkie pliki z nazwą thehunter/hunter.
W koncie TH rozłączyłem Steam, następnie wylogowałem z konta TH, po czym zalogowałem ponownie, po takim zabiegu steam zatwierdził transakcję i mogę dodać środki.
Może to komuś pomoże i uniknie tej małej usterki. Pozdrawiam serdecznie.
Sama wiedza nie wystarczy, trzeba ją jeszcze stosować... Chęci nie wystarczą, trzeba działać.

Link:
BBcode:
HTML:
Hide post links
Show post links
ODPOWIEDZ

Wróć do „Potrzebujesz pomocy? Wsparcie i problemy techniczne”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 3 gości