theHunter: Classic za DARMO od 6 maja!

1
Po wielu tygodniach oczekiwania, w końcu zostały ujawnione wszystkie szczegóły dotyczące zmiany modelu biznesowego theHunter: Classic.

Zmiany zostaną wprowadzone w życie 6 maja 2019 roku. Największą zmianą będzie usunięcie kont premium, dzięki czemu wszyscy gracze będą mogli polować na każdy gatunek zwierząt, w każdym dostępnym rezerwacie.

Jednak to nie koniec zmian i otrzymamy długo wyczekiwaną przez wszystkich opcję – zarabianie GM$ za każde upolowane zwierzę! W końcu, po tylu latach dostajemy taką możliwość. Oczywiście, coś z wirtualną gotówką trzeba zrobić – dlatego KAŻDY przedmiot dostępny w sklepie będzie mógł być kupiony za pomocą GM$ oraz EM$.

Z przykrych wiadomości – Classic przestanie być dostępny poprzez stronę internetową, będzie mógł być uruchomiony wyłącznie poprzez platformę STEAM.

A co z osobami, które posiadają aktywne konto premium? Okres pozostały do wygaśnięcia konta premium zostanie przeliczony na EM$.

Jak zaznaczają twórcy, zmiana modelu biznesowego została wymuszona przez drastycznie spadającą w ostatnich latach liczbę graczy i niski odsetek powracających nowych graczy do gry.

Oto lista zmian, które wejdzie w życie 6 maja:
  • Usunięcie kont premium (membership),
  • Wszystkie gatunki zwierząt będą dostępne za darmo,
  • Wszystkie mapy będą dostępne za darmo,
  • Zarabianie GM$ za każde upolowane zwierzę,
  • Wszystkie przedmioty w sklepie będą mogły być kupione za GM$,
  • Usunięcie launchera webowego (gra dostępna tylko poprzez steam),
  • Gracze z kontem premium dłuższym niż do maja otrzymają EM$y.
Źródło: https://wpiw.info/thehunter-classic-prz ... ee-to-play
YouTube: youtube.com/thehunterpolska

Link:
BBcode:
HTML:
Hide post links
Show post links

Re: theHunter: Classic za DARMO od 6 maja!

5
RudiRR pisze: 26 kwie 2019, 17:11 Od powstania Cotw w ylo wiadome że dla classica to już koniec. Poczekamy aż umrze śmiercią naturalną. Wydaje się ze i tak długo wytrzymał. Powodem może był totalny bubel Cotw. Ja raczej nie widzę tego kolorowo. Obym się mylił.

Obyś się mylił :)
Ja jednak wolę Classca, nie mogę przestawić się na Cotw. Próbowałam na początku. Fakt, było wtedy dużo błędów. Jednak nawet oglądając nagrywane sesje czy filmiki Cotw, jakoś mi nie leży. Classic wydaje mi się bardziej naturalny, ale to rzecz gustu.

Link:
BBcode:
HTML:
Hide post links
Show post links

Re: theHunter: Classic za DARMO od 6 maja!

6
Terka napisała;

Ja jednak wolę Classca, nie mogę przestawić się na Cotw. Próbowałam na początku. Fakt, było wtedy dużo błędów. Jednak nawet oglądając nagrywane sesje czy filmiki Cotw, jakoś mi nie leży. Classic wydaje mi się bardziej naturalny, ale to rzecz gustu.




A ja, po obejrzeniu kilku filmów z polowań w Wildzie uznałem, że nie ma żadnego sensu kupować tej gry, bo jest po prostu sztuczna, clasik jest o wiele bardziej realistyczny.

Coś czuję, że chyba po tych zmianach powrócę do gry, bo po tej dyskwie w konkursie Difunto zniechęciło mnie totalnie do tej gry i przewiduję, że nie tylko mnie.

Link:
BBcode:
HTML:
Hide post links
Show post links
Zablokowany

Wróć do „Aktualności”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości

cron