Re: #12 Konkurs WKŁ "Świńska Górka"

34
Posłuchajcie "Naiwni !!!"
To że UHC wprowadziło takie przepisy zawdzięczacie właśnie Mnie ;)
Był kiedyś taki konkurs z którego wywalono chyba Borysa -wtedy w ramach odwetu poproszono mnie abym się zapisał do tego konkursu
O główną nagrodę do tego konkursu walczył wtedy Sebuśmalinowski a ja zająłem się nagrodą dodatkową (było to "trafienie rysia samca w serce bez lunety z największej odległości")
Wchodziłem na serwer czekałem góra 10 minut i miałem rysia- strzelałem a jeśli nie było serce wychodziłem i otwierałem sesje odnowa -nie było przepisu nikt mnie nie ukarał hehehheh
Wygraliśmy wtedy 15 tysięcy emsów sebuś 10tys a ja 5 tyś ;) ale już następny konkurs był tym w którym wprowadzili ograniczenia !!!!!!
Tyle historii hehehehhhehhe
Teraz do naiwnych !!!!!!!!
Podam wam przykład :
Mam 15 podajników -ustawiam je po 3 na każdym rezerwacie gdzie są Dzikie świnie .
Dojście do podajnika (mnimum 400 m od leśniczówki lub namiotu - oczywiście nie biegam bo przypadkowo spłoszone zwierzę moze wyczyścić podajnik) , obstrzelanie podajnika i ewentualne zebranie postrzałków zajmuje mi minimum 15 minut ;)
3 razy 15 minut daje 45 minut - zamykam sesję i idę na drugi rezerwat bo na tym samym rezerwacie jest karencja i świń nie będzie
W ten sposób po koleji przelatuję wszystkie 5 rezerwatów a potem hehehheeheh mogę zaczynać od nowa bo karencja już minęła i tak w kółko ;)
No i teraz tak- każda sesja trwała powyżej 30 min czyli jestem w zgodzie z przepisami UHC
Dopóki nie otworzę serwera Multi - nikt nie będzie wiedział że mam tyle podajników a jeśli na każdym podajniku strzelę tylko jedno ewentualnie 2 zwierzęta nikt się nawet nie domyśli że mam 3 podajniki ;)
Ja wiem można po statystykach zobaczyć gdzie strzelam heheheheh ale jeśli będę cwany to spłoszę sam zwierzęta i pójdę za wybranym , zajmie mi to 5 minut dłużej ale wiecie nie da się przenie,ść dwa razy w pół godziny więc te pięć minut dłuzej na tropienie nie zmieni nic hehehehehehheheheeh
Teraz zadam wam pytanie czy to jest ten wasz zasrany [bSpown mashing ??????[/b]
Drugie pytanie czy to jest oszustwo z mojej strony ????????
Ja uważam ,że to jest Spown mashing ;) ale tylko dlatego że cała gra "The Hunter Classic" to jeden wielki Spown mashing
Każdy odświerza grę jeśli nie ma fajnych zwierząt czy gra 20min czy godzinę niezależnie czy gra w konkursie czy for fan
Z doświadczenia wiem że nawet przedłużanie sesji na następne dni nic nie daje jeśli sesja jest do kitu a doświadczeni gracze już nawet po 15 minutach potrafią się zorjętować na jakie zwierzęta polować na danej sesji ;)
Teraz czy moje postępowanie jest oszustwem hehehehehehhehehehheh
A niby dlaczego ????
Każdy kto przystępuje do konkursu na Dzikie Świnie przynajmniej powinien wiedzieć że bez podajników ma małe szanse na jego wygranie !!!!!
Każdy kto nie ma sprzętu w takim konkursie musi się liczyć z tym że będzie musiał spędzić dużo więcej czasu w grze aby uzyskać jakiś konkretny wynik - no chyba że ma szczęście i sesja mu się trafi solidna
a wtedy bez podajnika da się nawet w 10 minut pobić wszelkie rekordy -Czy nie prawda?????????????
Zarzucanie komuś że nie musiał kupować sprzętu jest jest trochę nie na miejscu w takim wypadku !!!!!!!!
On nie musiał kupować ale "Ty" mogłeś kupić sprzęt - przecież nikt Ci nie bronił!!!!!!!
Dlatego uważam że tego typu pomówienia są nie na miejscu- pomijam już fakt że ludzie którzy kupują wspomagają twórców gry a to się wiąże z tym ,że reszta może (poza kupieniem Member) grać za darmo
Teraz sprawa nieszczęsnego konkursu i tych niby przepisów UHC ;)
Poczytałem wasze posty i przy niektórych mnie zamurowało hehehheheheheheh
Okazuje się że wszyscy wiedzą wszystko a ja nie wiem nic hehehehehheeheheheheheheheheheh
Nie no tak nie może być ;) - Dalej więc wertować stronę UHC - i co się okazuje ???????
Dalej nie wiem nic hahahahahahahahahahahahahaah
Nie znalazłem czegoś takiego jak Regulamin konkursów UHC !!!!
Więc skąd wy to wiecie,że są takie przepisy??????????
Z tego co ja wiem (może mało heheheh) to przepisy ustala ten kto chce zorganizować konkurs poprzez UHC i wydaje mi się że nigdy nie było inaczej (mogę się mylić)
Regulamin każdego konkursu jest inny i zwykle można go przeczytać na Forum TH w poście organizatora konkursu ;)
Regulamin naszych konkursów zawsze znajduje się tu na tym forum i tylko te przepisy(wymagania i ograniczenia) uważam za jedyny wyznacznik reguł Konkursu !!!!!!
Podsumowując : Co w regulaminie konkursu nie jest zabronione -jest dozwolone !!!!!!
"Jeśli organizator zapomniał o dodaniu jakiejś zasady a konkurs się już rozpoczął - absolutnie nie ma prawa dodawać żadnej reguły kiedy konkurs już trwa !!!!!!"
Nie można winić gracza za błędy organizatora !!!!
Oczywiście sam biję się w piersi - w końcu jestem też organizatorem tego Konkursu -prosiłem jednak aby konkurs był bez żadnych udziwnień jakie UHC stosuje
aby utrudnić grę hehehehehhehe
Ok moja wina że nie wypisałem Makaanowi jakich reguł ma nie być w naszym konkursie jednak interpretowanie sobie przez niektórych że nasz konkurs to konkurs UHC
jest cokolwiek nie na miejscu gdyż to nasz wewnętrzny konkurs i to my ustalamy reguły i mimo że UHC robi mu oprawę systemową nie ma prawa wtrącać się w nasze przepisy !!!
Rozumiem że UHC może nam zwrócić uwagę ze ktoś stosuje metody uznawane przez ich jako niewłaściwe ( tylko oni mają takie przepisy - nikt inny nie wywali mnie z konkursu za ten wasz
"Spown mashing" - w konkursach w grze typowych a tym bardziej Ewentowych nie było i nie ma takiego ograniczenia !!!!)
Usunięcie wyników graczy bez uzgodnienia z organizatorem jest dla mnie ingerencją w Nasze kompetencję na co nie mogę się zgodzić
Jako organizator i sponsor konkursu ogłaszam :
Konkurs uważam za Zamknięty
Nagrody są Anulowane!!!!
Na koniec chcę obiecać wszystkim że wszystkie zasady dotyczące konkursów będą dopracowane bardziej czytelnie !!!! i nie dojdzie już do nieuzasadnionych dyskwalifikacji za co przepraszam :(
Wiem że dużo czytania ale nie da się opisać tej sytuacji jednym zdaniem ;)
Darz Bór
P.S.
Nigdy nie staram się kogoś specjalnie obrazić
Staram się ważyć słowa
Jeśli jednak ktoś poczuł się urażony to Bardzo Przepraszam
Pamiętaj Kashalott to największy Drapieżnik na świecie hehehe


Link:
BBcode:
HTML:
Hide post links
Show post links

Re: #12 Konkurs WKŁ "Świńska Górka"

35
Kashalott pisze: 03 lut 2019, 08:58 Teraz zadam wam pytanie czy to jest ten wasz zasrany [bSpown mashing ??????[/b]
Nie to nie jest Spown maching… WIdze ze wogule nie rozumiesz o co chodzi.
Sesja trwala ponad 30 min wiec spoko, i teraz żeby zrobić takich sesji 6 musisz zagrac 3 godziny.
A SM tworzysz przez wchodzenie na 5 -10 min na sesje tak robili VIPO i MANIEK i takich sesji zagrasz 18 w 3 godziny. Czy to tak trudno zrozumieć. Zdecydowanie zwiekszajac szanse na trafienie lepszej sztuki. A tak wogule to co ma to wspolnego z polowaniem. Dlatego tez w konkursach w grze jest ograniczona liczba prób. Zebys nie mógł w nieskończoność nie robić sesji 10 min.
Czy to oszustwo, nie, ale jest NIE FAIR w stosunku do innych graczy.
Okazuje się że wszyscy wiedzą wszystko a ja nie wiem nic
Ale tak może być...

Regulamin naszych konkursów zawsze znajduje się tu na tym forum i tylko te przepisy(wymagania i ograniczenia) uważam za jedyny wyznacznik reguł Konkursu !!!!!!
No przecież masz napisane w regulaminie - polowanie musi trwać co najmniej 30 min czasu rzeczywistego (1h czasu gry) no wiec o co ci chodzi. Szkoda ze nie byłeś takim zwolennikiem tej zasady i tego ze organizator decyduje o wszystkim, co jest jak najbardziej dobre, jak SEBUS chciał zorganizować swoje zawody. hehheheheheh.

Podsumowując: Tak naprawdę to nic nie wynika z twojej wypowiedzi oprócz tego ze anulowałeś konkurs.
Twój konkurs twoja sprawa...

Dzieki za czas spędzony przy dzikich świniach. Do tej pory mało na nie polowałem ale dzięki tym zawodom sporo na ten temat się dowiedziałem i gra w TH sprawia mi więcej radości i frajdy, bo przecież na tym ma polegać WKL, na uczeniu się gry, poznwaniu wirtualnych zwierzaków a nie pykaniu sesji co 5 min, BO W KONCU GRA MUSI WYGENEROWAC DUZY OKAZ. Szkoda ze tak się to wszystko kończy i ze niektórzy uważają takie granie za FAIR i godne WKL.
Mimo wszysko dzięki .
Powodzenia.
Ostatnio zmieniony 03 lut 2019, 11:55 przez RudiRR, łącznie zmieniany 4 razy.

Link:
BBcode:
HTML:
Hide post links
Show post links

Re: #12 Konkurs WKŁ "Świńska Górka"

36
Kaszalot e jeszcze raz napiszę to samo ' w puncie drugim regulaminu konkursu Makan jak byk napisał że sesja gry musi trfać 30min bo takie są wymogi większości konkursów na UHC, i tu od razu jest kombinowanie przez gołowąsów bo nie jest wyszczególnione, czy każda sesja, czy tylko ta którą się zapodaje ma trwać 30 min, a przecież wszyscy wiemy że każda.
Innym tematem jest to kto zdyskwalifikował te dwie osoby UHC czy ktoś z organizatorów?

Link:
BBcode:
HTML:
Hide post links
Show post links

Re: #12 Konkurs WKŁ "Świńska Górka"

37
Maniek pisze: 29 sty 2019, 17:51 Czemu piszesz umyślnie człowieku jak by była taka informacja to nie było by problemu nie broń czegoś czego nie da się obronić to Nie jest wina moja ani nikogo,a wo gule z tego co wiem to sponsor tego konkursu uważa go za nie ważny i nie zgadza się z takim traktowaniem nas wiec możecie sobie strzelać ile chcecie a i tak nikt wam za to nie da em$ chyba ze wasz super łowczy wam za sponsoruje
Jeśli dobrze rozumuje Kashalott decyzje o anulowaniu konkursu podjołeś już owiele wcześniej ale umyślnie nas przetrzymałeś żeby niby bardziej nam dopier……
HEHEHEHHE Calkiem zabawne i taka dziecinada.

Powodzenia

Link:
BBcode:
HTML:
Hide post links
Show post links

Re: #12 Konkurs WKŁ "Świńska Górka"

38
Hahahahaha boli dupsko kur** że nie będzie nagrody. Nie ma za co polecam się i reszta naszej ekipy. I nie tylko Maniek i VipoPL my wszyscy tak napierdalamy bo konkury robi się po to aby wygrywać a w ten sposób można grać i my tak wszyscy chcemy grać wiec to tylko Wy nie chcecie tak grać wiec proszę bardzo. Trzeba być dobrze jeb... żeby nie widzieć że walczyliście tylko we 3 w konkursie :D szkoda że Kashalot nie przetrzymał was do dnia przed końcem konkursu :D Pozdrawiam.

Link:
BBcode:
HTML:
Hide post links
Show post links

Re: #12 Konkurs WKŁ "Świńska Górka"

39
Piotrek95 pisze: 03 lut 2019, 12:37 Hahahahaha boli dupsko że nie będzie nagrody. Nie ma za co polecam się i reszta naszej ekipy. I nie tylko Maniek i VipoPL my wszyscy tak napierdalamy bo konkury robi się po to aby wygrywać a w ten sposób można grać i my tak wszyscy chcemy grać wiec to tylko Wy nie chcecie tak grać wiec proszę bardzo. Trzeba być dobrze jeb... żeby nie widzieć że walczyliście tylko we 3 w konkursie :D szkoda że Kashalot nie przetrzymał was do dnia przed końcem konkursu :D Pozdrawiam.
Ze swojej strony życzę trochę więcej KULTURY i poszanowania innych .
Powodzenia w konkursach.

Link:
BBcode:
HTML:
Hide post links
Show post links

Re: #12 Konkurs WKŁ "Świńska Górka"

41
Tropicielu nie rezygnuj, potrzeba dobrych graczy, a co do
Piotrek95 pisze: 03 lut 2019, 12:37 my wszyscy tak napierdalamy bo konkury robi się po to aby wygrywać
A niby jakie konkursy wygrywacie, chyba te zorganizowane przez siebie, bo na UHC to jakos was nie widać i na forum TH
Bez urazy oczywiście, powodzenia mimo wszysko niech wam się wygrywa caly czas, bo po to się organizuje konkursy.

Link:
BBcode:
HTML:
Hide post links
Show post links

Re: #12 Konkurs WKŁ "Świńska Górka"

42
Rozumiem, że konkurs został odwołany.
Szkoda, bo chciałam zawalczyć o pierwsze miejsce ;)
Regulamin konkursu był zupełnie zrozumiały. Sesja co najmniej 30 minut, to chyba wiadomo o co chodzi.
Mam wrażenie, że niektórym nie zależy na żadnym wyjaśnieniu, kompromisie, tylko odwecie, delikatnie mówiąc.
Nie wspomnę o kulturze wypowiedzi.
Przy następnym konkursie, o ile będzie taki, każdy zastanowi się, czy się zapisać, bo może nie dotrwać do końca.
Jeżeli nie będziemy szanować się nawzajem, widzę rychły koniec WKŁ, a szkoda.
Ludzie włożyli w to kawał dobrej roboty, poświęcili swój czas dla nas. Żebyśmy mogli dobrze się bawić.
Szkoda by było, bo nie prędko powstanie coś tak fajnego.

Link:
BBcode:
HTML:
Hide post links
Show post links

Re: #12 Konkurs WKŁ "Świńska Górka"

43
RudiRR pisze: 03 lut 2019, 13:57 Tropicielu nie rezygnuj, potrzeba dobrych graczy, a co do
Piotrek95 pisze: 03 lut 2019, 12:37 my wszyscy tak napierdalamy bo konkury robi się po to aby wygrywać
A niby jakie konkursy wygrywacie, chyba te zorganizowane przez siebie, bo na UHC to jakos was nie widać i na forum TH
Bez urazy oczywiście, powodzenia mimo wszysko niech wam się wygrywa caly czas, bo po to się organizuje konkursy.
Sorki ale ja wygrałem jeden z konkursów w kole :D

Dodano po 1 minucie 41 sekundach:
tropiciel3 pisze: 03 lut 2019, 13:38 A więc pogrywajcie sobie sami w ten sposób niestety rezygnuję z tego Koła .
TO JEST OFICJALNE MOJE ZGŁOSZENIE O WYKLUCZENIE Z WKŁ.
ZARZĄD PROSZĘ O WYKASOWANIE WSZYSTKICH REKORDÓW .
Ciało Mordo hahahahaha :D

Link:
BBcode:
HTML:
Hide post links
Show post links

Re: #12 Konkurs WKŁ "Świńska Górka"

44
Piotrek95 pisze:
Ciało Mordo hahahahaha :D
Korzystając po raz ostatni chyba z tego forum zacytuję słynne słowa pewnego gościa i kieruję je do ciebie Piotrek 95
z debilami się nie rozmawia , przed debilami trzeba się bronić i ja to właśnie w kulturalny sposób robię ustępując wam bez obrony , mnie naprawdę nie odpowiada taka gra w której aby wygrać stosuje się takie metody więc najwyższy czas się pożegnać bez urazy.

Link:
BBcode:
HTML:
Hide post links
Show post links

Re: #12 Konkurs WKŁ "Świńska Górka"

45
RudiRR pisze: 03 lut 2019, 12:06
Jeśli dobrze rozumuje Kashalott decyzje o anulowaniu konkursu podjołeś już owiele wcześniej ale umyślnie nas przetrzymałeś żeby niby bardziej nam dopier……
HEHEHEHHE Calkiem zabawne i taka dziecinada.

Powodzenia
Czy myślisz że ja to jakiś robot co siedzi tylko przy kompie?????
Mam swoje życie swoje sprawy i nie zawsze mam czas na komputer
Uważam że i tak dużo czasu i energii poświęcam WKŁ ;)
Dla mnie każda sprawa dotycząca Koła jest ważna i wymaga przemyślenia a nie pochopnych decyzji !!!
Ja wiem że nie wszystkim będą podobać się moje wnioski czy decyzje ale.........
Życie nauczyło mnie jednego "nigdy wszystkim na raz nie dogodzę" ;)
Przytaczanie konkursu Sebusia kogoś kto "Ciebie i innych graczy uważał za ludzi bez ambicji" jest u nie na miejscu chyba hehehhehehh
Poza tym skrytykowałem tylko pomysł gdyż konkurs nie dotyczył tak naprawdę gry - i w żaden sposób nie zabroniłem nikomu wziąć w nim udziału ;)
Zastanawia mnie czy Wy rozumiecie ile trzeba myślenia żeby zorganizować konkurs ???
Ile decyzji trzeba podjąć aby choć część z Was była zadowolona???
Każdy Myśliwy ma inne upodobania ,inne wymagania ,dysponuje innym sprzętem (komputer czy nawet internet szybszy czy wolniejszy) jak i innym sprzętem w samej grze(podajniki,bałwanki,namioty)
Do tego trzeba jeszcze dodać czas jaki może poświęcić poszczególny gracz na grę
Zawsze staram się wypośrodkować jakoś wszystkie te warunki ale nie zawsze jest to możliwe -
Jeśli do tego dołożymy jakieś przepisy to musimy się zastanowić czy wszyscy będą w stanie je spełnić
Jest tego trochę co?????
Po doświadczeniach już chyba 2 lat organizacji konkursów mogę z całą odpowiedzialnością powiedzieć że
są dwie kwestie które decydują o tym ile osób bierze udział w konkursach ;)
Pierwsze to ilość przepisów dotyczących konkursu - im ich więcej tym mniej osób gra
Druga rzecz to ograniczenia czasowe - początkowo myślałem ze takie coś pomoże graczom którzy mają mniej czasu na granie ale niewiele to pomaga .
Dlatego teraz staram się nie ograniczać czasu gry chyba ze wymaga tego sama formuła konkursu
Ale przyszło UHC i okazało się że kij ma dwa końce hehehehheheheheh
I oto mamy te wasze 30 minut na pierwszy rzut oka niby ok ;) no właśnie "Niby"
Powiedzcie mi teraz co mam powiedzieć komuś kto ma (i to nie zawsze ) tylko 1 godzinę na grę dziennie ???
Jesli wprowadzę taki przepis zakładając że nie wywali mu sesji zagra jedną sesję "tylko jedną"
Jeśli wywali mu natomiast neta czy skraszuje grę powiedzmy po 15 minutach no to nie zgłosi żadnego wyniku bo musi jeszcze odczekać 30 minut żeby zacząć nową sesję
a na tej 15 minutowej miał jakiś fajny wynik i nie może go zgłosić .
Okazuje się więc że ten co kiedyś miał mało czasu teraz ma go jeszcze mniej :(
Myślicie że nie ma takich ludzi ???? Każdy z nas może się znaleźć w takiej sytuacji !!!
Dlaczego mam takiej osobie odbierać szanse udziału w konkursie - Kto mi odpowie ????
Ja rozumiem że przez to ktoś wykorzysta okazję i będzie sobie odświeżał sesje jednak chcę zaznaczyć że jest to opłacalne tylko przy takich konkursach jak ten gdzie można użyć podajnika
W innych konkursach zasada 30minut utrudni tylko grę nie dając nic -a nie pomyłka heheheh ta zasada spowoduje że tym co mają dużo czasu na grę ubędzie przeciwników ;)
I czy to będzie fer???????? ale skoro ktoś uważa że jeden podajnik jest "nie fer" a trzy podajniki są "OK" w takim konkursie hehehe to już żadna odpowiedź mnie nie zdziwi ;)
Zawsze z dwojga złego staram się wybrać moim zdaniem mniejsze zło i wiem że jak zwykle znajdzie się ktoś komu się mój wybór nie będzie podobał
Życie, nic na to nie poradzę ;)
Konkursów jest w Kole myślę sporo i każdy może znaleźć sobie ten który mu najlepiej odpowiada i co do zwierząt i co do formy konkursu i nie widzę powodów do tego by się obrażać
że akurat w tym konkursie są takie zasady które komuś nie odpowiadają
Kiedyś nie było UHC a konkursy się odbywały zajmowały nam dużo czasu (organizacja ,sprawdzanie wyników itp.) nikt nikomu po statystykach nie latał i jakoś to szło
Dla mnie liczy się to co w grze jest dozwolone i aby jak najwięcej osób w miarę swobodny sposób mogło się z nami bawić
Po to uważam jest Koło po to są konkursy i po to są nagrody nawet dla tych którym w tych konkursach się nie wiedze :)
Proszę tylko -Nie traktujcie Konkursów jak Wojny na śmierć i życie - bo w końcu i moja cierpliwość się wyczerpie i przestanę się w to bawić :(
Darz Bór
Pamiętaj Kashalott to największy Drapieżnik na świecie hehehe


Link:
BBcode:
HTML:
Hide post links
Show post links
ODPOWIEDZ

Wróć do „Sezony łowieckie i misje”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 3 gości