Pierwsze zakupy za 5200 em$

1
Witam,

jestem nowy(kilka dni), mam kupione konto premium to za 14.99 USD ze Sztucer powtarzalny .270 i dokupiłem plecak, coś tam pobiegałem i chciałem spróbować wszystkiego, może nie na raz bo skilla nie da się kupić ;) i muszę obyć się z grą. Oglądam na YT HooCairs jak i naszych polskich Pietrasize TH i rXMaster to jakieś podstawy będę miał. Na początek dysponuje 5200 em$ tylko nie wiem czy kupić jakieś zestaw czy pojedynczo bron/luneta/wabik itp. Zwierzęta na jakie chce polować z początku to raczej duże i mało płochliwe, a z czasem ptaki/króliki/kojoty itp.

Pozdrawiam
Sebol0821

Link:
BBcode:
HTML:
Hide post links
Show post links

Re: Pierwsze zakupy za 5200 em$

2
Ja bym proponował Ci nie śpieszyć się z szybkimi zakupami, za to łowić co lepsze okazje na cotygodniowych promocjach (zwykle w czwartek lub piątek jest weekendowa obniżka na kilka sztuk ekwipunku). Z zestawami szczególnie tymi powyżej 1000 ems zalecam ostrożność, zwykle jest tam troche ekwipunku które można kupować za gms a więc walutę którą zarabiasz w grze, np. wabiki zapachowe, apteczki, elimintory zapachu itd... Ems lepiej zachować na te rzeczy które nie są dostępne za gms.

Link:
BBcode:
HTML:
Hide post links
Show post links

Re: Pierwsze zakupy za 5200 em$

4
Ja bym radził wyposażyć się na początek jakąś broń uniwersalną :

- Sztucer .300 (wysoka celność na dalekie dystanse) - niestety konieczne przeładowanie po każdym strzale no i luneta x10, trochę ciężkawy
- Bullpup - szybostrzelny - trochę brakuje mocy powyżej 100m ale bizona też dasz radę położyć w ogniu jak dobrze przymierzysz i nie jest za daleko, bardzo lekki, luneta x12
- Kusza lub łuk bloczkowy w połączeniu ze zwyżką drzewną daje niesamowite możliwości (szczególnie jak lubisz polowania z zasadzki) - minusem jest dystans - do 40 metrów nie ma mocnych, powyżej jest już problem z celowaniem i położeniem zwierzyny w ogniu, niemniej jednak zwierzęta trafione strzałą zawsze wcześniej czy później wykrwawiają się (co nie jest gwarantowane przy słabym trafieniu z broni palnej)

No chyba że wolisz prawdziwą armatę (dobra na whiterime ridge)
- Dźwigniowy Karabin Rządowy .45-70 - straszna siła powalająca, nawet źle trafiony bizon pada nie oddalając się zbytnio - minusem jest duża waga i ograniczone gatunki (za duży kaliber na mniejsze jelenie - sprawdź listę dozwolonych gatunków sobie - to akurat nie jest broń uniwersalna), luneta x12,

Link:
BBcode:
HTML:
Hide post links
Show post links

Re: Pierwsze zakupy za 5200 em$

6
Łuk pulsar może być dobrym wyborem na początek, jest mocny, cichy i możesz dokupić celownik który pozwoli na precyzyjne strzały nawet do 60m, jego mankamentem jest za to długie przeładowanie (animacja ładowania 5 strzał nieco spowalnia gracza i możesz nie zdążyć trafić zwierzynę która już zdążyła cie zauważyć)

Moim zdaniem najlepszym łukiem bloczkowym jest jednak python , mimo że najsłabszą ma moc pozwala na zamontowanie celownika z dalmierzem, co znacząco pomaga gdy chcesz powalić całe stado indyków albo wapiti przy jednej akcji.

Snakebite też ma swoje zalety - mocny, szybki, łatwy w obsłudze (1 pin na 30m) i do przodu :), nieco głośniejszy od pozostałych, najtańszy

Łuki tradycyjne na razie sobie odpuść bo wymagają znacznie większych umiejętności i mają mniejszą moc (za to frajda większa jak się już nauczysz polować na wyczucie).

Sztucer łamany 7m ma takie same parametry co bullpup - dla mnie ma fajniejszy wygląd, dźwięki oraz animacje przeładowania ale ... brak mu magazynka i trzeba za każdym strzałem przeładować co uniemożliwia czasem poprawienie strzału

Sztucer powtarzalny 9.3x62 Anschütz 1780 D FL - jest bardzo lubianą bronią przez wielu graczy, przez długi czas był najmocniejszą bronią w grze, ale po wprowadzeniu balistyki polecam go w zakresie 100-120m nie więcej, znaczący opad kuli i wytraca moc obalającą na większym dystansie, do tego ciężki, ma magazynek na 5 pocisków (fajny dźwięk wystrzału)

Ciuchy jakieś dostałeś w pakiecie chyba, jak już chcesz nowe to uniwersalne np wojskowe, chyba że jakiś konkretny gatunek/mapa cie interesuje - jest duży wybór

Wabiki dźwiękowe - wszystkie dźwiękowe są bardzo przydatne ale nie kupuj raczej tych na kaczki lub gęsi na początku (bo same wabiki nie pozwalają na polowanie chyba że razem z pakietem bałwanków oraz czatownią) , wabiki lokalizujące na bażanty oraz indyki dla mnie są bez użyteczne - bo nie przywabiają

Lorneta z dalmierzem - jak już masz dalmierz to nie jest niezbędna (jednak bardzo praktyczna), zastanów się za to nad lunetą x16 - znacznie ułatwia wbijanie skila z wypatrywania szczególnie na małych gatunkach, też można się bez niej obyć ale bardzo ułatwia życie

Namiot i zwyżka drzewna - dla mnie jedne z najbardziej przydatnych sprzętów w grze

darz bór

Link:
BBcode:
HTML:
Hide post links
Show post links

Re: Pierwsze zakupy za 5200 em$

8
Zakupy udane, najbardziej cieszę się z łuku :) frajda straszna chodź człowiek już stary :) ale powtarzam żonie że najtrudniejsze pierwsz 50lat dzieciństwa później z górki będzie. Teraz tylko ciuszki, wabiki i polowanie na ładne okazy :) przydało by się do jakiegoś koła łowieckiego... Grają jeszcze jacyś rodacy?

Wysłane z mojego ALE-L21 przy użyciu Tapatalka


Link:
BBcode:
HTML:
Hide post links
Show post links

Re: Pierwsze zakupy za 5200 em$

11
Hej Raintek,

czy BCC to Boone & Crockett ? i czy te 2 nie są na jeleniowate ? Posiadam Doc Monsignor i właśnie nie wiem czy brać uniwersalne jeszcze czy już Zestaw ubrań Sneaky 3D Lato ponieważ bardzo podobają mi się tu lasy, docelowo pewnie kupię wszystkie lepsze ciuchy :)

Hej RudiRR,

wybrałem Łuk Bloczkowy "Parker Pyton" z celownikiem piękna sprawa, trzeba mieć więcej skilla no i większa adrenalina jak jest blisko zwierzyna, a przy tym ma większe szanse ucieczkę. Ciuchy to Kamuflaż Sneaky 3D Letnie Pola ?

Link:
BBcode:
HTML:
Hide post links
Show post links
ODPOWIEDZ

Wróć do „Wprowadzenie dla nowych graczy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 3 gości

cron