Re: Darmowe Em$, Czyli jak nie płacić w the hunter

49
tropiciel3 pisze:Dostałem dziś 2000tyś emś i nigdzie na oficjalnym forum nie znalazłem jakiejś wzmianki aby były prowadzone jakieś ,nie wiem - promocje. 
Nawet nie wiem gdzie i komu najzwyczajniej w świecie podziękować.
Miał już ktoś takiego gratisa?
Kupując ems też bardzo zdziwiłam się, skąd wzięło mi się 2000 więcej, niż kupiłam. Ponieważ wiele rzeczy umyka mi z powodu nieznajomości j. angielskiego. Postanowiłam cofnąć się i poszperać we wcześniejszych ogłoszeniach i znalazłam na oficjalnym forum. Oprócz tego dostaję na skrzynkę e-mail najnowsze wiadomości i oczywiście ze względu na język nie chciało mi się wrzucić do translatora i przetłumaczyć, a było ogłoszone. Kopiują tekst, który otrzymałam 27 maja 2016 i wklejam:  
[left]Fellow Hunter,[/left]
[left]Thank you for being a part of our community. We are writing to let you know that we’ve chosen you for a very special reward - to honour your skill and loyalty, we will add 2000 em$ to your next em$ purchase of any amount! That is, if you for example buy 500 em$ we will gift you 2000 em$ on top of it, totaling 2500 em$![/left]
[left]This offer is only available until June 2nd 2016, so don’t miss out![/left]
[left]Please note that the additional em$ will be distributed within 24 hours of your purchase, or within 72 hours during the weekend. You can of course use this offer to buy em$ to gift to your friend, but the bonus em$ will still be credited to your account.[/left]
[left]Happy Hunting![/left]
[left]Your theHunter Team      po polsku, to tak mi przetłumaczyło: Fellow Hunter,

Dziękujemy za bycie częścią naszej społeczności. Piszemy, aby poinformować, że wybraliśmy za bardzo specjalną nagrodę - honorować swoje umiejętności i lojalności, dodamy 2000 $ em do następnego em $ zakup dowolnej ilości! To znaczy, jeśli na przykład kupić 500 em $ będziemy dar, 2000 $ em na nim, w sumie 2500 $ em!

Ta oferta jest dostępna tylko do dnia 2 czerwca 2016, więc nie przegap!

Należy pamiętać, że dodatkowe em $ będzie rozłożone w ciągu 24 godzin od dokonania zakupu, lub w ciągu 72 godzin w czasie weekendu. Można oczywiście skorzystać z tej oferty, aby kupić em $ dar do swojego przyjaciela, ale premia em $ nadal będą przelane na konto.

Pomyślnych łowów!

Twój theHunter zespołuFellow Hunter,

    Radzę spieszyć się, bo oferta tylko do 02 czerwca.
[/left]
Ostatnio zmieniony 01 cze 2016, 16:03 przez Terka, łącznie zmieniany 1 raz.

Link:
BBcode:
HTML:
Hide post links
Show post links

Re: Darmowe Em$, Czyli jak nie płacić w the hunter

56
Trochę odkopuje temat ale mam pytanie. Czy to zarabianie em$ na thehunter jeszcze działa? Potrzebuje dosłownie 120 em$ na jeden wabik i nie chcę kupować 500. A co wejdę na to zarabianie to albo nie działa (nie zalicza mi po spełnianiu warunków) albo jest płatne/trzeba złożyć depozyt. Ktoś może doradzić, z której firmy i jak można zgarnąć taką ilość em$? Bo pałuje się z tym od kilku dni.

Link:
BBcode:
HTML:
Hide post links
Show post links

Re: Darmowe Em$, Czyli jak nie płacić w the hunter

57
Właśnie z tym zarabianiem problem jest taki,że czasami trzeba pisać do nich emaila i przedstawić skan na dowód,iż spełniło się wymagania aby otrzymać te em$.Mnie średnio udaje się raz na tydzień otrzymać ok 60 em$ ale wypełniam praktycznie tylko ankiety,nie bawię się w wysyłanie sms premium,gdyż jest to nieopłacalne.
Z tego co pamiętam to z firmy TokenAds najwięcej otrzymałem em$ poprzez wypełnianie ankiet.
Niestety trzeba kupować em$ za gotówkę lub liczyć na jakieś promo w sklepie na wabiki

Link:
BBcode:
HTML:
Hide post links
Show post links
ODPOWIEDZ

Wróć do „Poradniki”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość