Kaczuchy.

1
Więc tak, w końcu postanowiłem wziąć się za siebie i zagrać z hunterami nie posiadającymi sprzętu potrzebnego do ustrzelenia paru kaczek. Ktokolwiek chciałby ze mną polować, może napisać w tym temacie bądź po prostu wysłać mi wiadomość prywatną. Ktoś pyta o zdjęcie mapy, albo gdzie ustawiłem czatownie?
Obrazek
Jak widać niedaleko leśniczówki. Wystarczy ok. 7 minut aby tam dotrzeć. Namiot nie jest potrzebny.

Wyposażenie:
-wabik dalekosiężny,
-wabik krótkiego zasięgu,
-6 kaczorów krzyżówki,
-6 kaczek krzyżówek,
-czatownia na ptactwo wodne.

Najlepiej, żeby każdy miał do dyspozycji strzelbę 12/70 + ewentualnie kolimator. Ja poluje bez niego i wszystko można strzelić.

*-Masz skype/ts?
Mam skype, ale na razie nie będę przez niego rozmawiał (nie pytajcie dlaczego). :] Komunikować możemy się poprzez chat.

Czekam na zgłoszenia, przyjmę (raczej) każdego, mile widziane psy! (czasem kaczki są nieosiągalne, nie możemy do nich dotrzeć)
Darz bór!
Obrazek

Link:
BBcode:
HTML:
Hide post links
Show post links

Re: Kaczuchy.

2
Wczoraj ja i Misiek_Niedzwiedz wybraliśmy się na krzyżówki. Kaczki ku naszemu zaskoczeniu latały dosyć często. Wszystko szło elegancko. Pies także miał co robić, jednak wydaje mi się, że pod koniec obraził się. ;) Dzięki za polowanie, oby takich więcej!

PS: Misiek, tę ostatnią kaczkę strąciłeś Ty. Tuż po twoim wyjściu postanowiła wylecieć w kosmos, ale udało mi się ją złapać.
Obrazek

Link:
BBcode:
HTML:
Hide post links
Show post links
ODPOWIEDZ

Wróć do „Serwery”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości