Re: Konto Wayfarer - Moja opinia

16
WyssysaczDusz pisze:@Łanczkoś Spójrz przez okno, widzisz te kłęby dymu? To ja zawijam kiecę i lecę po mikrofon może wy wpadniecie gdzieś do pubu zamiast pluć w mikrofon? Choć chętnie poczytam jakieś rady poza zgrywaniem twardziela przez internet. ;-)
@WyssysaczDusz - Powarcz jeszcze trochę, a zobaczę kłęby dymu jak zawijasz z tego forum. ;)
Mysliwy / Gracz

Link:
BBcode:
HTML:
Hide post links
Show post links

Re: Konto Wayfarer - Moja opinia

17
WyssysaczDusz pisze:Strzelba to bardzo dobra broń zobacz pierw statystyki ile strzałów śmiertelnych szczególnie zwróć uwagę na baribale a potem pieprz głupoty. Baribale jak dobrze pewnie wiesz są bardzo płochliwe a zobacz jak blisko do nich podchodziłem... bez żadnego kamuflażu, i zabijałem jednym strzałem.

Magiczne słowo nieznane cebulandii - CO KTO WOLI.

I drugie magiczne słowo - MOJA OPINIA

Szkoda że polacy nie znają znaczeń tych dwóch słów i zawszę muszą warczeć na drugiego. Ok, box się opłaca ale nie dla mnie, bo wg mnie są tam same śmieci z nielicznymi wyjątkami. Tak jak w wayfarer (rewolwer i wabik na indyki)

Także kolego następnym razem czytaj wyraźnie tytuł tematu zanim coś napiszesz

Ok twoja opinia. Czyli twoim tokiem rozumowania nikt nie ma prawa nic zarzućić tej wiadomości bo jest TWOJA.
TY poleciłeś wayfarera którego ja skrytykowałem bo się totalnie nie opłaca, pokazałem ci trailrunnera który jest najlepszą opcją.
Box sie dla ciebie nie opłaca bo są śmieci ? To jak nazwiesz to co dostałeś w wayfarerze ? Interesem życia ?
Ja Ci grzecznie wyliczyłem ile można zaoszczędzić na najdroższej opcji a ty odrazu że wszyscy warczą na Ciebie.
Pozatym nabierz trochę doświadczenia w grze przynajmniej z pół roku, a wtedy stawiaj tematy o swoich "świetnych radach"
Ja również zapraszam Cie na TSa, chętnie wysłuchamy TWOICH opini jeśli oczywiście pozwolisz innym wyrazić swoją KONTROPINIE - jeśli znasz takie słowo.

Pozdrawia Cebulak i Samiec Alfa....

Link:
BBcode:
HTML:
Hide post links
Show post links

Re: Konto Wayfarer - Moja opinia

19
WyssysaczDusz pisze:@Łanczkoś Spójrz przez okno, widzisz te kłęby dymu? To ja zawijam kiecę i lecę po mikrofon może wy wpadniecie gdzieś do pubu zamiast pluć w mikrofon? Choć chętnie poczytam jakieś rady poza zgrywaniem twardziela przez internet. ;-)

Gdzie napisałem że jest najlepsza? To dobra broń do nauki traperstwa i cierpliwości myśliwego, no chyba że ktoś woli rozstawić przynętę i gnić w ambonie z sztucerem. To drugie to nie moja bajka.


@bulatgregory Ja myślę innymi kategoriami i tak naprawdę po co mi konto na 6 miesięcy? Jaką mam gwarancję że za 2 tygodnie mi się to nie znudzi? I to też trzeba brać pod uwagę, ja po prostu wyraziłem się na temat wayfarera a czy się opłacało czy nie to już kwestia do dyskusji. Dyskusji a nie zgrywania samca alfa. Jak już powiedziałem dla mnie większość tego co jest w boxie to syf bo preferuje polowanie na dziki/niedźwiedzie/łosie a reszta to dodatek.

Powtarzam po raz ostatni zamykając dyskusję to była moja prywatna opinia, bawiłem się tym bardzo dobrze a o to chyba chodziło prawda? Oczywiście czuje lekki niesmak po przesiadce na sztucer .300 z najlepszą lunetą na dokładkę i ubrany w zestaw B&C... Ale to nie był zmarnowany czas i nabrałem moim zdaniem strzykawki doświadczenia podchodząc blisko płochliwego zwierza z strzelbą z domyślnym ubraniem... :roll:


PS: Najmocniejszy argument - Basic jest najtańszy i jak macie smartphona z androidem macie 2x660EM za darmo. Wystarczy pobrać Iron Desert i Jungle i EM wpłacają do 24h. Za zarobione EM można dostosować sprzęt pod swój styl gry. A jak braknie dokupić kolejne 500 em.

Very dobre arguments! Tylko szkoda, że zaniżają poziom całej dyskusji, nie przygotowałeś się w celu przeprowadzenia dyskusji i pomocy graczom. Jedynie zakupiłeś 1 produkt, bez zapoznania się z całą ofertą theHunter.
Co kto woli, a gra po miesiącu się znudzi, ja wole ,,bezpieczne" 3 miesiące za 51zł +2x pobranie aplikacji na androida w earn EM =2x660EM i kupujesz co cię interesuje.
Za 45 zł masz:
  • 6 MIESIĘCY PREMIUM
  • Strzelba 12/70
  • Sztucer .243
  • Sztucer .270
  • Sztucer .308
  • Rewolwer .357
  • Łuk bloczkowy "Ukąszenie węża"
    -----------------
  • Luneta 2x20
  • Luneta 3-9x40
  • Luneta 4x32
    ----------------
  • Wabik chrząkacz
  • Wabik beczek
  • Wabik na wapiti
  • Uryna na dziki/wieprze
  • Wabik na bażanty
    -----------------
  • Czapka BCC
  • Podstawowe spodnie
  • Podstawowy T-Shirt
  • Podstawowe buty
    -----------------
  • Lornetka 8x42
  • Plecak
  • Zapasy kempingowe
  • Aparat
  • Apteczka
  • Eliminator zapachu
  • Wskaźnik wiatru
I teraz sam sobie odpowiedz...
Baribale jak dobrze pewnie wiesz są bardzo płochliwe a zobacz jak blisko do nich podchodziłem... bez żadnego kamuflażu, i zabijałem jednym strzałem.
Baribale BARDZO płochliwe?! Oczywiście - ale chyba nie w tej grze, płochliwe to są kojoty, lisy, koziorożce i może renifery. Poluje na nie dość długo i zazwyczaj nie zachowuje się cicho.

Magiczne słowo nieznane cebulandii - za to otrzymujesz ostrzeżenie, osobiście czuję się obrażony i zbulwersowany taką postawą. Nikt na Ciebie nie naskoczył a Ty kolego zachowujesz się jak kot osaczony przez psy.
Gdzie napisałem że jest najlepsza? To dobra broń do nauki traperstwa i cierpliwości myśliwego, no chyba że ktoś woli rozstawić przynętę i gnić w ambonie z sztucerem. To drugie to nie moja bajka.
Nauka TRAPERSTWA? Czyli uczysz się jak rozstawiać KLATKI i PUŁAPKI ? :D Powodzenia!


Podsumowując w Twoich wypowiedziach nie ma ani krzty prawdy ;) Większość to takie farmazony, napisane bez sprawdzenia źródeł i reszty asortymentu - coś jako ocena książki po okładce.

Dodatkowo bardzo, bardzo nie lubię chamstwa - a Ty....Twoje wypowiedzi pokazały ile jest w Tobie chamstwa.


JEŻELI NADAL SIĘ UPIERASZ PRZY WAYFARER ZA 51 ZŁ TO PODKREŚLAM :

BOX za 45 zł daje 6 miesięcy premium i dużo dużo rzeczy!

Z poważaniem,
Administrator
YouTube: youtube.com/thehunterpolska

Link:
BBcode:
HTML:
Hide post links
Show post links

Re: Konto Wayfarer - Moja opinia

20
WyssysaczDusz pisze: Strzelba ma gigantyczną moc obalającą... Na krótkim dystansie by podejść bliżej będzie z tym problem i masa główkowania/podążania za zwierzyną więc tu zależy od waszego stylu gry, ja wole zastrzelić z daleka zamiast łazić za zwierzakiem godzinę aż się łaskawie zatrzyma bym mógł oddać strzał.

Kupowanie od razu sztucera większego kalibru i najlepszej lunety to pójście na łatwiznę, spędziłem z strzelbą wiele godzin tropiąc zwierzynę.. Skradając się... Podchodząc jak najbliżej i to nauczyło mnie wirtualnego myślistwa oraz cierpliwości.
Tu sobie sam zaprzeczasz.
WyssysaczDusz pisze: Magiczne słowo nieznane cebulandii - CO KTO WOLI.
Sam siebie też obrażasz. No chyba że jesteś cyganem lub etc.
WyssysaczDusz pisze:Strzelba to bardzo dobra broń zobacz pierw statystyki ile strzałów śmiertelnych szczególnie zwróć uwagę na baribale a potem pieprz głupoty
Twoje staty nie są imponujące. 149 strzałów z breneki i 49 potwierdzonych zdobyczy to nie jest wynik, którym można się chwalić.
WyssysaczDusz pisze:Ok, box się opłaca ale nie dla mnie, bo wg mnie są tam same śmieci z nielicznymi wyjątkami. Tak jak w wayfarer (rewolwer i wabik na indyki)
To po co kupować Wayfarer'a? Lepiej kupić samą licencje i tak jak piszesz zarobić te 2x 660 em$ i kupić coś fajnego.

Podsumowując nie napisałeś nic co by było pożyteczne dla innych i do tego obraziłeś wszystkich.
Ostrzeżenie od Jimmiego jak najbardziej słuszne.

Link:
BBcode:
HTML:
Hide post links
Show post links
Zablokowany

Wróć do „Zakupy i wyposażenie”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 4 gości