DxTrax - filmy z polowań

1
[center]Cześć od kilku dni gram w The Hunter i postanowiłem podzielić się z wami moimi dokonaniami :)
Będę umieszczał krótkie filmiki z moich gameplay'ów , właściwie to będą skróty, żeby nie zanudzać długimi wędrówkami :)
Miłego oglądania.

[youtube][/youtube][/center]
Ostatnio zmieniony 08 paź 2013, 18:07 przez DxTrax, łącznie zmieniany 1 raz.

Link:
BBcode:
HTML:
Hide post links
Show post links

Re: DxTrax - filmy z polowań

3
[center]Tak jak zapowiadałem, autorski trailer z The Hunter, pokazujący piękno natury jakie przygotowali dla nas twórcy gry.
Miłego oglądania:) mam nadzieję, że się spodoba, mimo iż nie jest on najwyższych lotów, a precyzując to do ideału brakuje mu lata świetlne:)
Takie są początki, ale myślę, że z biegiem czasu moja "twórczość" ewoluuje :)
Polecam oglądać w HD :)

[youtube][/youtube][/center]

Link:
BBcode:
HTML:
Hide post links
Show post links

Re: DxTrax - filmy z polowań

6
Na trailerze mogłeś zrobić takie szybkie klatki każdego gatunku występującego w grze. Ogólnie jest fajny, nieźle dobrany podkład. Jeśli chodzi o ,,Fast Motion" to musisz nauczyć się trochę cierpliwości. Po pierwsze jeśli usłyszysz tak blisko zwierzynę to nigdy nie rozkładaj zwyżki,bo spłoszysz wszystko w promieniu 200m. Po drugie nie lepiej spokojnie podwabić/podejść do ofiary i położyć ze 2/3 sztuki niż walić między drzewami z takiej odległości? Po trzecie jak lubisz dalekie strzały to polecam kłaść się i wstrzymywać oddech, celownik będzie nieruchomy. Darz Bór!

Link:
BBcode:
HTML:
Hide post links
Show post links

Re: DxTrax - filmy z polowań

7
KiMi
Dzięki za konstruktywną krytykę, bardzo sobie cenie szczere sugestie :)
Gram od niedawna, a każda klatka w klipach jest mojego autorstwa :) miałem w planach zamieścić każdy rodzaj zwierzyny lecz nie miałem jeszcze okazji na spotkanie każdego gatunku z bliska, ale pracuję nad tym i na pewno wydam trailer numer 2, który będzie bardziej rozbudowany :)
Co więcej mogę powiedzieć , mimo że doświadczenie mam znikome, a praktycznie żadne :) to wiem , żeby zwyżki nie rozkładać zbyt blisko bo spłoszę zwierza :) na filmiku wydaje się to chwilą , ale tak naprawdę siedziałem jakiś czas na tym drzewie. To nie przez rozłożenie zwyżki uciekły tylko przez to iż strasznie sapałem mierząc strzał którego nie oddałem, urywek w którym tropiłem stado Ełk-ów był nagrywany jeszcze gdy nie byłem wyposażony w wabiki (teraz już mam wabiki). Co do dalekich strzałów to zgadza się lubię walnąć z daleka, kładę się w niektórych sytuacjach lecz w większości wystarczy , że przykucnę i jestem w stanie łatwo opanować celownik to raz, a dwa nie zawsze jak leżę to widzę z gęstej trawy cel do którego chcę mierzyć :)

-- 13 paź 2013, o 11:12 --

[center]Chciałem zaprezentować drugi odcinek z serii moich gameplay'ów, który nazwałem "Polowanie na Jelenie Szlachetne"

[youtube][/youtube][/center]

Link:
BBcode:
HTML:
Hide post links
Show post links
ODPOWIEDZ

Wróć do „Twórczość użytkowników”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 4 gości