język polski,bugi

1
Witam,otóż,tamten temat jest zamknięty,choć nie wiem dlaczego Jummy podłął taką decyzję,niestety gra nei jest w pełni po polsku,ustawienia sterowania czy tez niektóre opisy dinozaurów sa po angielsku.

Chcę zaznaczyć,że wystaępują też bugi,np w trybie snajperskim normalnym oraz x2 jest ok wszystko,ale x4 jak się da to już się celować nie da,nie widac nic,same kreski latają,albo jest zaćmiony obraz,to samo dzieje się z lornetką,czasem problem ustępuje,ale jeśli chodzi o grafikę to nie powinienem mieć problemów bo posiadam gtx 550 ti,więc spełniam wymogi,8 gb ramu,intel core i5 wiec gra powinna na max chodzić z min 40 fps,ale jak się właczy wszystko to masakra,zero optymalizacji gry,nie wiem kiedy wypuszczą kolejną łatkę,na facebook dałem im pomysły oraz problemy w grze,co występuje.Wszystko zostało przekazane do developerów.

Zobaczymy,co czas przyniesie.pozdro

Link:
BBcode:
HTML:
Hide post links
Show post links

Re: język polski,bugi

2
Witaj,
niestety nie mamy wpływu na decyzje twórców gry. Pozwalali tłumaczyć grę do pewnego stopnia - tak samo z rozwojem. Gra wygląda na porzuconą, a bug z lunetą jest od dobrych 6 miesięcy - dlatego gra traci graczy, a ma naprawdę OGROMNY potencjał.

Jeżeli chodzi o tłumaczenia, niech wypowie się - Makaan
YouTube: youtube.com/thehunterpolska

Link:
BBcode:
HTML:
Hide post links
Show post links
ODPOWIEDZ

Wróć do „Inne”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 3 gości

cron