Re: The Hunter: Primal

16
theHunter: Primal!

Dostępny w wersji wczesnego dostępu na Steam już do 15.12!

Ze strony produktu, możemy dowiedzieć się dużo dużo więcej niż dotychczas!

Grę będziemy mogli nabyć w formie jednorazowej płatności (chodziły takie pogłoski wcześniej)!

Oferuje tryb wieloosobowy do 16 GRACZY!

Ekwipunek w grze jest darmowy, i wszystko co znajdziemy zostaje przeniesione do każdej kolejnej sesji gry! Jednak jeżeli zginiemy, ktoś może ukraść nasz ekwipunek!

Również, będzie możliwa wymiana ekwipunkiem pomiędzy graczami!

Czyli kilka zastosowań rodem z DAY-Z! :)


YouTube: youtube.com/thehunterpolska

Link:
BBcode:
HTML:
Hide post links
Show post links

Re: The Hunter: Primal

18
Najbardziej ciekawią mnie dwie rzeczy:
Bronie którymi dałoby się powalić te gady, bo przecież z kuszą czy .300 na takie kolosy to jak z wykałaczką na niedźwiedzia :P Oczekuję czegoś naprawdę ciekawego z tej strony.

A druga sprawa to samo polowanie, chciałbym żeby było w tym trochę survivalu, żeby polowanie wynikało bardziej z przetrwania, a nie z chęci ubicia jakiegoś gada ;P Może to dlatego że ostatnio w grach brakuje mi tego napięcia i walki o przetrwanie. Mimo wszystko gdyby "polowanie na dinozaury" było zrealizowane pod tym kątem. Poważnie bym myślał nad kupnem tej gry w przyszłości (gdy się skończą alfy, bety i omegi..). Chociaż z doświadczenia wiem, że jak coś wychodzi w formie "early acces" to trzeba dłuugo czekać zanim produkt będzie gotowy np. wspomniane DayZ.

Przeczytałem to co było na stronie steam (powinienem to zrobić na początku). I powiem że moje oczekiwania w części mogą zostać spełnione, ale (zawsze jest jakieś "ale", zapamiętaj raz na zawsze skoro już to czytasz! ;P) podejrzewam teraz coś innego... Często obserwowałem graczy w takich produkcjach, powiedzmy "free-roam" i zachowanie, w większości jest podobne, czyli: zero współpracy, wrogiem jest inny gracz, a nie zombie, czy dinozaur w tym przypadku, bo (tutaj wstaw sobie wcześniej wymieniony "cel polowania") nie wydropi takiej snajperki z lunetą którą mogę dostać po zabiciu tego gracza. Dlatego zrezygnowałem m.in. z kupna Infestation Survivor Stories, czy nawet osławionego w moim poście DayZ.

Więc nie wiem czy to się sprawdzi, może jest jakaś nadzieja. Zakładam że to gracze theHunter głównie będą grać w "Primal", a co za tym idzie średnia wieku graczy (theHunter) jest na tyle wysoka, że takie sytuacje które opisałem nie będą zbyt częste. (To taka moja cicha nadzieja :P)

Kooooniec :D
Bo chyba nie wydadzą gry w 2015 r. na silniku z przed 6 lat?
Panie bulatgregory, a czy wie Pan co to World of Warcraft? Silnik tej gry ma 10 lat, a o ilości graczy nie będę wspominał.. :D

Link:
BBcode:
HTML:
Hide post links
Show post links

Re: The Hunter: Primal

21
ejson3006 pisze:Jimmy zapolujemy :)
A zapolujemy :D

-- 14 gru 2014, o 00:00 --

LISTA BRONI W PRIMALU!

Weapons and Equipment
  • Bronie:
  • 12 GA Crowd Control Shotgun
  • .700 Double Rifle
  • .308 Marksman Rifle
  • Improvised Bow
  • .44 Disciplinary Handgun
  • Inne...
  • Optyka do broni
  • Different clothes with camouflage properties
  • Health sprays (of different qualities)
  • A triceratops caller
  • Secret map pieces - Will clear the fog on the game map
  • Settlermate - Your GPS/Dinotracker
YouTube: youtube.com/thehunterpolska

Link:
BBcode:
HTML:
Hide post links
Show post links
ODPOWIEDZ

Wróć do „Ogólne”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 3 gości