The Hunter: Primal

1
Dziś devsi podali bardzo ciekawą wiadomość. W ciągu najbliższego czasu wprowadzą w grze... dinozaury. Całość ma funkcjonować pod banderą: The Hunter: Primal.

Jak zaznaczają producenci gry, The Hunter: Primal jest projektem pobocznym, który nie będzie tak roziwjany ja główna gra: TheHunter.

Screeny:
[center]
Obrazek
Obrazek
Obrazek
[/center]

Później dołączę cały opis

-- 24 lis 2014, o 16:27 --
Drodzy myśliwi!
W ciągu zbliżających się tygodni będzie wypuszczać nasz najnowszy projekt pod nazwą: The Hunter: Primal. Jako że bardzo cenimy sobie Wasze porady, więc w tym kierunku dażymy w naszym projekcie. Całością zajmują się nasi młodsi stażyści, my jedynie udostępniliśmy silnik pod grę.

W ciągu ostatnich kliku lat dostaliśmy wiele próśb, aby w grze pojawiły się dinozaury. Zawsze wiedzieliśmy, że polowanie w stylu Parku jurajskiego może przynieść wiele frajdy, jednak zabużyłoby to cały potencjał oraz wiarygodność TheHunter. Postanowiliśmy otworzyć ten projekt.

Projekt był tworzony drugoplanowo, jako rozrywka na weekend oraz wolne godziny. Avalanche Studio oraz Expensive World poparło decyzję grupy entuzjastów, którzy chcieli przygotować tego typu grę. Avalanche Studio przekazało silnik. [...]
Mysliwy / Gracz

Link:
BBcode:
HTML:
Hide post links
Show post links

Re: The Hunter: Primal

11
bulatgregory pisze:Ciekawi mnie z której wersji silnika graficznego będzie korzystać? Bo chyba nie wydadzą gry w 2015 r. na silniku z przed 6 lat?
Co za tym idzie, jeśli będzie to wyglądać lepiej od Huntera to musowa jest jego aktualizacja.

Właśnie potwierdzili moje przypuszczenia. Gra będzie na tym samym silniku co theHunter jednak zostały wprowadzone ulepszenia textur. Zobaczymy co z tego wyjdzie.
YouTube: youtube.com/thehunterpolska

Link:
BBcode:
HTML:
Hide post links
Show post links

Re: The Hunter: Primal

12
I ja się Jimmy tego obawiałem. Ciekawe co z tego wyjdzie jak poprawią te tekstury.
Ogólnie to w ten tytuł muszą włożyć sporo wysiłku żeby dinozaury zachowywały się w miarę naturalnie, już samo ich poruszanie się trzeba od nowa "napisać".
Mam nadzieje że zobaczymy tam więcej interakcji, no i oczywisty fakt, że tym razem to gracz powinien być "zwierzyną" bo chyba nikt by nie chciał spłoszyć T-Rex'a i go potem tropić przez pół mapy :D

Link:
BBcode:
HTML:
Hide post links
Show post links
ODPOWIEDZ

Wróć do „Ogólne”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 5 gości

cron