Re: The Hunter: Primal

46
bulatgregory w tej grze chodzi o to żeby polować na dinozaury, to że trzeba jeszcze przeżyć wystarczająco długo żeby zdobyć ekwipunek to już inna sprawa.
AI dinozaurów jest niedopracowane i tu się zgadzam, lecz zauważyłeś że ta gra ma 4 dni? Jestem pewny że twórcy naprawią te błędy. Jakiś patyk i sznurek na start to i dla mnie lekkie przegięcie, mając 5 strzał ciężko się obronić przed czymkolwiek.
W t-rexa z moich obserwacji trzeba oddać około 20 strzałów żeby padł, gdy ja go chciałem upolować to po prostu mnie zjadł a gdy wróciłem i oddałem następne strzały to już tylko uciekał gdy tylko mnie zobaczył (miał poniżej 40% życia).
Osobiście zdarzyło mi się wędrować przez prawie godzinę, nie spotykając żadnego dinozaura co uważam za kolejne niedociągnięcie.
W planach mają dodać 2 kolejne dinozaury czyli w sumie 5, ciekawi mnie tylko czy na tym poprzestaną.
Oczekuję z zniecierpliwieniem na kolejne patche.
Obrazek

Link:
BBcode:
HTML:
Hide post links
Show post links

Re: The Hunter: Primal

47
Daw32 pisze:W planach mają dodać 2 kolejne dinozaury czyli w sumie 5, ciekawi mnie tylko czy na tym poprzestaną.
Zapewnie nie zaprzestaną. Z tego co pamietam ta gra zostala opublikowana na steam na zasadach wczesnego dostepu. Jezeli dalej ma ten status to znaczy ze to jest niedokonczony produkt. Wiec bugi, lagi, brak dinozaurow maja prawo wystepowac i nie mozna miec do producenta o to pretensji.

Link:
BBcode:
HTML:
Hide post links
Show post links

Re: The Hunter: Primal

48
Daw32 pisze:bulatgregory w tej grze chodzi o to żeby polować na dinozaury(...)
Ale po co? Osobiście liczę na jakieś rozwinięcie tematu polowania dla jakiegoś celu. Właśnie jakieś skillowanie chociażby, ogólne podnoszenie statystyk. Bo ubijanie dinozaurów tak naprawdę nic nam nie daje. Nasza postać jest taka sama przed jak i po zabiciu np. T-rex'a. Brak w tym czegoś co zachęca do gry. Ot spacer.
Moje dzieła :D!
1. http://www.youtube.com/watch?v=9o4gKTPoo6I
2. http://www.youtube.com/watch?v=a9WARFTd7qo

Obrazek

Link:
BBcode:
HTML:
Hide post links
Show post links

Re: The Hunter: Primal

49
Zgadzam się że zwyczajne zabijanie dinozaurów może być nudne i mam nadzieję że twórcy mają już jakieś ciekawe pomysły na ulepszenie tej gry.
Zapowiedziany został sklep w grze w którym możemy kupować wyposażenie na start. Płacić mamy w walucie którą będziemy dostawali za zabijanie dinozaurów i zdobywanie osiągnięć.
Info z sklepu steam:
In-game currency reward system
- Players will earn in-game currency by hunting dinos and completing achievements, which can be used to purchase equipment and weapons in the store before entering the game world.

Player XP system
- Players will gain XP by hunting dinos and completing achievements, which will unlock new items to be purchased in the in-game store.
Obrazek

Link:
BBcode:
HTML:
Hide post links
Show post links

Re: The Hunter: Primal

54
Rzuciłem okiem i prawdę powiedziawszy nie podobają mi się te upierzone, malutkie Utahraptory i Velociraptory.
Uwielbiam temat dinozaurów, do tej pory mam na strychu uzbieraną za dziecka kolekcję czasopisma Dinozaury! z brakującymi może 4-5 numerami:
http://bi.gazeta.pl/im/c1/ac/d6/z140689 ... kladka.jpg

Miałem swego czasu na VHS całą kolekcję "Wędrówek z Dinozaurami", zagrywałem się w latach 2000-2004 w Carnivores 2. I tak sobie właśnie wyobrażam finalnego Primala: z salą trofeów, odblokowywanymi broniami i, jak wiadomo, nowszymi ficzerami.
Poza tym na ile pamiętam Utahraptor miał około 7-9 metrów długości i był zdecydowanie większy i masywniejszy niż na screenach, ten z gry ma rozmiary Deinonycha. A Velociraptor - Kompsognata.

Prawdę mówiąc na TheHuntera trafiłem szukając gry podobnej do Carnivores 2 :)

Link:
BBcode:
HTML:
Hide post links
Show post links

Re: The Hunter: Primal

55
TapChan pisze:Rzuciłem okiem i prawdę powiedziawszy nie podobają mi się te upierzone, malutkie Utahraptory i Velociraptory.
Uwielbiam temat dinozaurów, do tej pory mam na strychu uzbieraną za dziecka kolekcję czasopisma Dinozaury! z brakującymi może 4-5 numerami:
http://bi.gazeta.pl/im/c1/ac/d6/z140689 ... kladka.jpg

Miałem swego czasu na VHS całą kolekcję "Wędrówek z Dinozaurami", zagrywałem się w latach 2000-2004 w Carnivores 2. I tak sobie właśnie wyobrażam finalnego Primala: z salą trofeów, odblokowywanymi broniami i, jak wiadomo, nowszymi ficzerami.
Poza tym na ile pamiętam Utahraptor miał około 7-9 metrów długości i był zdecydowanie większy i masywniejszy niż na screenach, ten z gry ma rozmiary Deinonycha. A Velociraptor - Kompsognata.

Prawdę mówiąc na TheHuntera trafiłem szukając gry podobnej do Carnivores 2 :)
Fajnie, że google nas widzi w frazie dinozaura :D

Szczerze mówiąc, trochę jest niedopracowany ten PRimal ale gra się fajnie :D
YouTube: youtube.com/thehunterpolska

Link:
BBcode:
HTML:
Hide post links
Show post links

Re: The Hunter: Primal

56
Jimmy pisze: Fajnie, że google nas widzi w frazie dinozaura :D

Szczerze mówiąc, trochę jest niedopracowany ten PRimal ale gra się fajnie :D
Nie, z początku wpisałem "carnivores 3" i "carnivores 4", potem "dinosaur hunting game", a kiedy nic ciekawego nie znalazłem to ostatecznie "hunting game" :)

Przed chwilą znalazłem fajny filmik
Silnik łudząco podobny do TheHuntera...

Link:
BBcode:
HTML:
Hide post links
Show post links

Re: The Hunter: Primal

58
Witam, co z ceną Primal'a? Jak na razie koszt na steamie widzę 28 Euro, a do tego chyba trzeba i tak dokupić ekwipunek w postaci broni itp. Jakoś cienko mi to się widzi przy 3 gatunkach dinozaurów na ten moment, a co Wy sądzicie, bo jak dla mnie to szkoda kasy na to, no i w dodatku skoro devsi dali znać że Primal odchodzi na jakiś czas na dalszy plan, i mało będą w nim działać. Dużo ludzi w ogóle gra na ten moment? ;p

Link:
BBcode:
HTML:
Hide post links
Show post links

Re: The Hunter: Primal

59
kotlet800 pisze:Witam, co z ceną Primal'a? Jak na razie koszt na steamie widzę 28 Euro, a do tego chyba trzeba i tak dokupić ekwipunek w postaci broni itp. Jakoś cienko mi to się widzi przy 3 gatunkach dinozaurów na ten moment, a co Wy sądzicie, bo jak dla mnie to szkoda kasy na to, no i w dodatku skoro devsi dali znać że Primal odchodzi na jakiś czas na dalszy plan, i mało będą w nim działać. Dużo ludzi w ogóle gra na ten moment? ;p
Jest 5 gatunków dinozaurów. Wszystko jest darmowe. Gra to tylko 1-krotny zakup, wszystko było opisane w tym temacie.
YouTube: youtube.com/thehunterpolska

Link:
BBcode:
HTML:
Hide post links
Show post links

Re: The Hunter: Primal

60
Alexandra pisze:Super wiadomość! Mam nadzieję, że drapieżne dinozaury będą przyprawiać nas o dreszcze no i że same będą zechciały na nas polować :P (wiecie nie wyobrażam sobie tego aby T.rex przed nami uciekał spłoszony).

i raczej nie ucieka,lecz goni jak szalony,szkoda,że uciekają utah oraz tricery,bo te małe zaskrońce to torporkiem lecą odrazu,gorzej z Trex ale tym najbardziej dojrzałym,bo są też juniory,ważą około do 4 ton,gorzej zabić takiego,co ma prawie 10 ton,dubeltówka i paru znajomych i jest git,ale jak sjest 5 trex obok ciebie to jest frajda,szkoda,ze mnie ostatnio gonił i wpinkolił,bo powinien lecieć tam,skąd oberwał,cóż wolał mnie gonić,bo akurat szłem do znajomych,ale prawie juz w bazie byłem,nie doszłem,zabrakło mi paska sprintu,a ten mnie wydalił wysoko do góry hohohoho leciałem jak nie wiem

Link:
BBcode:
HTML:
Hide post links
Show post links
ODPOWIEDZ

Wróć do „Ogólne”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości

cron