Re: Punktacja

3
wosiek pisze: 14 mar 2017, 19:25 Witam ,panowie oświećcie mnie bo już sam nie wiem co jest tu grane ,najpierw mam punktów w twój hunter score 660 wtedy moja pozycja jest 41450 a gdy miałem w muj hunter score 0 bo tak tez miałem dwa dni temu to moja pozycja w grze była 231 o co tu biega?
Sprawa wygląda tak:
Ostatnio TheHunter wprowadził nowe zasady naliczania Hunter Score i jak było do przewidzenia coś tam nie dopracowali i zrobił się bałagan ;)
Dlatego miałeś 660 HS i 41 450-tą pozycję w grze
Najpierw THunter w nowej punktacji wprowadził limity nabijania HunterScore po 500szt na każde zwierze i na każdą broń z tym że jeśli broń ma kilka wersji kolorystycznych to ich wynik się teraz sumuje
np.(sztucery: 243 270 300 itd ) jeśli masz pozyskanych zwierząt 240 z jednej tzw.skurki a 260 z drugiej to łączny wynik masz 500 i kolejne zwierze pozyskane z obu tych broni nie daje Ci już HunterScore za broń a tylko za zwierze
Szybko okazało się ze limit 500szt jest za mały więc bodajże już następnego dnia The Hunter podniósł limity do 1000 na każde zwierze i broń co znów spowodowało zamieszanie w punktacji ;)
Twój wynik czyli 0 HS i 231-ta pozycja był spowodowany tym że tabela wyników odświeża się po zmianie zasad punktowania wraz z logowaniem graczy do gry (po zmianie ) dlatego że zalogowałeś się do gry świezo po zmianie mimo zerowej punktacji miałeś tak wysoką pozycję w rankingu :)
Na tą chwilę sytuacja się stabilizuje i HS oraz pozycja w rankingu jest już w miarę poprawna dlatego tak jak Raintek zapytam jak jest teraz z Twoim HS i pozycją ?

P.S. Trochę może zawile ale mam nadzieje że zrozumiesz o co kaman ;)
Pamiętaj Kashalott to największy Drapieżnik na świecie hehehe


Link:
BBcode:
HTML:
Hide post links
Show post links
ODPOWIEDZ

Wróć do „Aktualności”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 5 gości

cron