Zmiana kraju serwera w rozgrywce multipl.?

1
Jak w temacie. Od pewnego czasu dreczy mnie mianowicie pytanie, czy istnieje mozliwosc zmiany gdzies w ustawieniach kraju servera w rozgrywce wieloosobowej. Jak rozumiem kraj przydzielany jest automatycznie na podstawie IP ktorego uzywamy. Zdaje sobie sprawe, ze jest to kluczowe ze wzgledu na jakosc polaczenia itd.
Poniewaz mieszkam w niemczech, kiedy 'postawie gre' automatycznie zostaje mi przydzielona flaga naszych zachodnich sasiadow. Mimo, ze zarowno jezyk angielski jak i niemiecki nie sprawiaja mi wiekszych problemow to 'smaczek' rozgrywki jest poniekad inny jesli dzielimy sie spostrzezeniami w innym od rodzimego jezyku. Ponadto z natury rzeczy logujacymi sie do moich gier graczami sa najczesciej niemcy, najczesciej nie poslugujacy sie biegle jezykiem angielskim (ktory to jezyk znam o niebo lepiej od niemieckiego : ) a gwara mysliwska jest bardzo specyficzna i trudna, wiec wiele aspektow w rozmowie mi po prostu umyka.
Pytam poniewaz polskich rozgrywek do ktorych mozna dolaczyc przez ostatnie dni znalazlem niewiele a i te zazwyczaj byly przepelnione graczami.
Jesli brak jest w/w mozliwosci to oczywiscie pozostaje mi zawsze gra jednoosobowa lub szukanie polskich flag na liscie serwerow : .

Link:
BBcode:
HTML:
Hide post links
Show post links
ODPOWIEDZ

Wróć do „Serwery”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 3 gości

cron