Koło Łowieckie online

1
Witam.
Z racji tego, że nareszcie twórcy gry wysłuchali moich modlitw (jakkolwiek to brzmi) i do gry wprowadzono tryb multiplayera, proponuję zorganizować coś na podobę koła łowieckiego, dzięki czemu będzie można w miarę zorganizowany sposób przygotowywać poowania zbiorowe. Oczywiście komunikacja na ts'ie, ktoś kto koordynowałby całość ( taki nasz łowczy ) i ktoś od naganki :lol: Co myślicie o takim pomyśle ?
Darz Bór !
Darz Bór

Link:
BBcode:
HTML:
Hide post links
Show post links

Re: Koło Łowieckie online

2
Koło było już zorganizowane. Miało być zawieszone do momentu wprowadzenia MP, więc myślę, że niedługo się reaktywuje. Trzeba trochę poczekać, żeby twórcy zlikwidowali mnóstwo błędów, dopracować regulamin itp. Zbliżają się wakacje, więc będzie więcej czasu na zajęcie się tym. Pomysłów kilka już mam od jakiegoś czasu.
Słowiańskie bogi będą trwać wiecznie. Rodzimej wiary nie wyrwiecie z naszych serc.

Link:
BBcode:
HTML:
Hide post links
Show post links

Re: Koło Łowieckie online

3
Papajetz pisze:Witam.
Z racji tego, że nareszcie twórcy gry wysłuchali moich modlitw (jakkolwiek to brzmi) i do gry wprowadzono tryb multiplayera, proponuję zorganizować coś na podobę koła łowieckiego, dzięki czemu będzie można w miarę zorganizowany sposób przygotowywać poowania zbiorowe. Oczywiście komunikacja na ts'ie, ktoś kto koordynowałby całość ( taki nasz łowczy ) i ktoś od naganki :lol: Co myślicie o takim pomyśle ?
Darz Bór !
Myślę, że to raczej kiepski pomysł, z kilku powodów - po pierwsze gra się w multi, jak ma się czas, a nie każdy może sobie planować, że np. w sobotę o 16 będzie walne polowanie, na które musisz się stawić bo inaczej będzie niedobrze, po drugie, to przeważnie są spontaniczne spotkania - ktoś stawia serwer, ktoś dochodzi, wychodzi itp., czasem się kogoś spotka na ts i razem się zapoluje. Kolejna sprawa to struktura tego "koła" - będą "starzy wyjadacze" i "nowi", którzy z definicji będą naganiać? Ja mając np. 2 godziny czasu, na 100% nie będę go tracił na jakieś farmazony, ustawianie się, czekanie itp., tylko wejdę na ts, pogadam z kimś i zapoluję tak jak lubię, "po swojemu" w miłym towarzystwie. Takie jest moje subiektywne zdanie. Uważam, że nasze forum zupełnie wystarcza, aby nas zrzeszać, komunikować się między sobą i dogadywać co do wspólnych polowań i raczej nie potrzeba dodatkowych "formalności" do tego, żeby wspólnie spędzić czas w sieci.

Link:
BBcode:
HTML:
Hide post links
Show post links

Re: Koło Łowieckie online

4
Witam,
Jak najbardziej się zgadzam. Po co sobie komplikować życie? To jest gra. Mamy czasem tylko chwilę żeby pograć, a same przygotowania do rzeczywistego polowania na zbiorówce trwają wiele godzin. Niech zostanie tak jak jest. Poza tym dobrze wiemy, że w niektórych kołach jest ok a winnych nie. Nie przenośmy więc złych przykładów z realnego świata do tego prawie idealnego mysliwskiego raju.
Pozdrawiam
http://www.stojacwkorku.blogspot.com/

Link:
BBcode:
HTML:
Hide post links
Show post links

Re: Koło Łowieckie online

5
Ja jestem na tak i nie. Czemu na tak? Poniewaz mogloby to byc cos w stylu grupy ludzi dzielacej sie doswiadczeniami, i tak dalej, ale bez przymusu grania, bo za chwile by sie z tego Ligii E-Sportu zrobily.(poza tym znajdujemy sie na forum, wiec grupa pomocy ludzi jest zlym pomyslem). Poza tym jak chce ktos z kims zagrac, to po prostu kontaktuja sie takie osoby, ktoras z tych osob stawia serwer, i milej zabawy. Nie potrzeba do tego jakichs Kol lowieckich.

Link:
BBcode:
HTML:
Hide post links
Show post links

Re: Koło Łowieckie online

6
Powstanie koła nikogo by nie zmuszało do bycia jego członkiem. Kto chce ten będzie, a kto nie, to nie. Pomysł moim zdaniem fajny, wprowadzający więcej realizmu, rywalizacji i grywalności. Odstrzały, prawidłowość odstrzału, przymus odstrzału drapieżników- fajne wyzwania, które dają więcej emocji niż bieganie i strzelanie do czego popadnie. Kto by chciał, ten by polował "w kole", albo jak dotychczas. Bycie członkiem koła nie musi uniemożliwiać normalnego polowania.
Słowiańskie bogi będą trwać wiecznie. Rodzimej wiary nie wyrwiecie z naszych serc.

Link:
BBcode:
HTML:
Hide post links
Show post links

Re: Koło Łowieckie online

7
No dobra, a załóżmy, że ktoś jest "w kole" i aktualnie nie ma odstrzału na byka wthitetaila - idzie sobie i nagle widzi medalowego i co? Myślisz, że powie sobie "no trudno, idę dalej" - szczerze nie sądzę. Więc tak naprawdę jaki to by miało sens? A jeśli już upoluje "nielegalnie", to co z nim? Nagana czy wydalenie z koło, czy co? No powiem szczerze, że ja tego jakoś nie widzę.

Link:
BBcode:
HTML:
Hide post links
Show post links

Re: Koło Łowieckie online

8
Pamiętam, że na początku jak były rozmowy na temat koła, to była ustalona książka wpisów. Wpisując się na polowanie (nick, data, godzina, teren) zobowiązujesz się do polowania zgodnie z narzuconymi zasadami i posiadanymi odstrzałami. Daje to dreszczyk emocji i nutkę niepewności jak w realu ;) odpalając grę bez wpisywania się w "książkę" możesz walić do czego chcesz.
Słowiańskie bogi będą trwać wiecznie. Rodzimej wiary nie wyrwiecie z naszych serc.

Link:
BBcode:
HTML:
Hide post links
Show post links

Re: Koło Łowieckie online

10
Adam36 pisze:Adler ja to wszystko jeszcze mam,plany,odstrzaly...itp.....jak by co.pozdrawiam.....A Ty Destos zawiodles mnie.. :D :D :D :D
Nie, jestem tylko realistą :D Bo wciąż nie wierzę, że jak ktoś się "wpisze do książki" i spotka coś innego medalowego to zostawi. Po prostu nie wierzę, bo mimo wszystko to nie "real", gdzie grozi za to coś wymiernego - a tu jaka będzie kara? Klapsik czy co? : Być może wydalenie z "koła" - i będzie ubywać członków w miarę jak będą spotykać coś dużego na "nielegalu" :twisted:

Link:
BBcode:
HTML:
Hide post links
Show post links
ODPOWIEDZ

Wróć do „MultiPlayer”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość

cron