Sztucer Ekspresowy 9.3x74R O/U

1
Witam,
w sklepie jest, nie ma możliwości zakupu.
Ktoś wie dlaczego? albo czy dopiero będzie dostępny?
Po chwili z "wujkiem google" wychodzi że będzie to najpotężniejszy sztucer poniżej 45-70 i .340 weatherby... umożliwiający strzelanie do zwierząt mniejszych (np saren)
W opisie mają błąd bo jest napisane że poradzi sobie z Bawołem Wodnym ale przynajmniej na razie w tabeli jest bawół permitted.

Link:
BBcode:
HTML:
Hide post links
Show post links

Re: Sztucer Ekspresowy 9.3x74R O/U

4
Ogólnie sam podział jest już dziwny. W rzeczywistości (przynajmniej w Polsce) jest określona minimalna energia pocisku. Nie ma maksimum. Reszta zależy od etyczności myśliwego. Czy upoluję gęś z 30-06? Tak, ale pytanie czy jest to etyczne.... Generalnie do wielu broni mam zastrzeżenia odnośnie zakresu gatunków. Ale nic tutaj nie zdziałamy, niestety.
YouTube: youtube.com/thehunterpolska

Link:
BBcode:
HTML:
Hide post links
Show post links

Re: Sztucer Ekspresowy 9.3x74R O/U

5
Qniss pisze: 27 gru 2017, 21:03
W opisie mają błąd bo jest napisane że poradzi sobie z Bawołem Wodnym ale przynajmniej na razie w tabeli jest bawół permitted.
To jest ewidentny błąd gdyż ostanio w czasie ataku bawoła strzeliłem z 30R 0/U a że trafiłem dostałem jak zwykle list pochwalny od Doca
W liście wyraźnie pisze z jakich broni czy może jakiej amunicji należy używać na Bawoły - Oczywiście jest tam już ujęta amunicja 9.3 x74R ;)
Pamiętaj Kashalott to największy Drapieżnik na świecie hehehe


Link:
BBcode:
HTML:
Hide post links
Show post links
ODPOWIEDZ

Wróć do „Zakupy i wyposażenie”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 4 gości

cron