Pierwsze zakupy

1
Chciałbym się zapytać co najlepiej kupić dla początkujących mam do wydania ok 100 zł z czego 10 euro leci na 3 mieś członkostwo lub zestaw dla początkujących za 15 euro ale mam na oku karabin dzwigniowy 30-06 z celownikiem ale po podliczeniu wychodzi ok 800 em$ czyli wydam całe 50 złotych na sam karabin i wtedy bym miał karabin z członkostwem. Szukam broni na jeleniowane ewentualnie niedzwiedzie lub kangury jestem dość nowy więc nie wiem co wybrać

40 hunter points 18 godzin gry gram dopiero 3 dni

Link:
BBcode:
HTML:
Hide post links
Show post links

Re: Pierwsze zakupy

2
Ja bym proponował Ci zakup wayfarera (3 mies + rewolwer .44 (na jelenie z bliska), pompa 12/70 (na wszystko oprócz bizonów, szczególnie dobra na ptaki bo 6 strzałowa + namiot zawsze potrzebny) za 15 USD (jak kupujesz przez www.thehunter.com to masz te ceny w dolarach a nie w euro - trochę taniej zawsze)

+ bullpup 7mm - mocny (siła magnum, kładzie bez problemów wszystkie jelenie i niedźwiedzie, trochę może słabszy na bizony ale przy dobrym celowaniu i dystansie 100m też położysz bizona w ogniu), szybki (magazynek 5 naboi i szybkie przeładowanie - na spłoszone kangury jak znalazł) oraz lekki (tylko 3 kg, a na razie nie masz plecaka) 600ems
+ luneta 12x50 - 385 ems (co prawda bez regulacji ale moc zbliżenia bije na głowę inne optyki, w zasadzie odkąd posiadam używam tylko tej lunety, która dodatkowo pasuje do wielu innych broni)

łącznie wydasz jakieś 25 USD (czyli ok 100 pln)

Link:
BBcode:
HTML:
Hide post links
Show post links

Re: Pierwsze zakupy

6
Jak dla mnie na początek najbardziej uniwersalna bron to .300.
7mm wydaje mi sie za słabe na grupsza zwierzynę typu los, brunatny itp. No i luneta bodajże 3-9x wydaje sie bardziej optymalna. Czasami wyskoczy na ciebie grizzly z a krzaków. Wtedy luneta x3 zdaje egzamin wzorowo. X15 nie masz szans nawet w niego wycelowac.

Link:
BBcode:
HTML:
Hide post links
Show post links
ODPOWIEDZ

Wróć do „Zakupy i wyposażenie”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 6 gości

cron