Polecane pierwsze zakupy

1
Chciałbym tutaj powiedzieć moje 3 grupy pierwszych zakupów, z którymi można rozpocząć dobrze rozgrywkę.
Oczywiście ja jestem zdania, że w grach nie liczy się sprzęt lecz umiejętności, lecz przejdźmy do głównego wątku.

Jeżeli już trochę grasz w theHunter:Classic i postanowiłeś skończyć z bycia Gościem i zamierzasz dłużej pograć w tę grę tutaj przedstawię Ci 3 zestawy
do kupna na początek do 200zł!

1. Zestaw
Ten zestaw jest dla takich bardziej doświadczonych graczy co już przegrali parę godzin
i znają przynajmniej mechaniki gry.

BRONIE
- .300 Sztucer powtarzalny (650em$)
- Łuk Pulsar (600em$)

KAMUFLAŻ
- Zestaw ubrań B&C (714em$)

WYPOSAŻENIE
- Plecak (500em$)
- Wabik na jelenie (chrzączak) (150em$)
- 2 Wabiki do 190em$
(np. Na wapiti 160em$ i kojoty 150em$)
- Dalmierz (250em$)

CELOWNIKI
- 2-10x42mm Sztucery (300em$)
- 5-Pinowy celownik do łuku (350em$)

Członkostwo: 3 Miesięczne. 9.99USD

Po podsumowaniu tego zestawu wychodzi : 3894 em$ (Oba wabiki są za 190em$) Wychodzi ok.46.67 Dolarów co daje ok.180zł

2.Zestaw
Zestaw dla kompletnie nowych w grze.

BRONIE
- .270 Drewno (450em$)
- Strzelba 12/70 (450em$)

KAMUFLAŻ
- Zestaw Doc.Monsigor (684em$)

WYPOSAŻENIE
- Wabiki 4 do 190em$
- Plecak (500em$)

CELOWNIKI
- 2-10x42mm Sztucery (300em$)
- 2-6 Breneka (350em$)

Członkostwo 3Miesiące

Po ssumowaniu wychodzi : 3494 em$ , 9.99 USD Czyli trzeba kupić 3k i 500em$ = 41.97 USD Daje to ok.160zł

Zestaw.3
Dla osób dosyć doświadczonych ale nowych + - 50 godzin rozegranych i ok. 20 Hunterscore

BRONIE
- 8x57 Anschutz (600em$)
- Łuk Snakebite (500em$)
- .45-70 (599em$)

KAMUFLAŻ
- Ubrania traperskie (684em$)

WYPOSAŻENIE
- Dalmierz (250em$)
- Plecak (500em$)
- Wabiki 5 do 200em$
- Przenośna zwyżka (420em$)

CELOWNIKI
- 3-9x40mm Anschutz (350em$)

3 Miesiące członkostwa

Po podsumowaniu da nam to: 4903em$ (Najdroższy zestaw) + 9.99 USD daje nam 53.98 dolarów czyli ok. 210zł PONAD BUDŻETEM
Ale się opłaca ;)

Mam nadzieję, że pomogłem i ten post zostanie przypięty pewnie wiele osób się nie zgadza z moją opinią ale to tylko moje zdanie i poświęcony mój czas
na napisanie tego i skonstruowanie tych zestawów ;). Jeżeli pomogłem to się cieszę.

Link:
BBcode:
HTML:
Hide post links
Show post links

Re: Polecane pierwsze zakupy

2
A oto mój zestaw.

1.Zestaw początkowy(Darmowy)
-Sztucer powtarzalny .243
-Jednolufka 12/70
-Dalmierz + Lornetka.
-Darmowe DLC jeśli gramy przez Steam.Linkhttp://store.steampowered.com/app/584970/

2.Co kupić?
-Karabin Bullpup 7mm 600 em$+Luneta 3-9x40mm Anschütz 350em$(Luneta uniwersalna pasuje do wielu broni )
-Łuk lub kusza .Co kto woli.Najłatwiejszy w obsłudze jest Łuk Bloczkowy "Parker Pyton" ale kosztuje 700 em$.Nie polecam kupowania celowników do łuku ,bo można się bez nich obejść.
-Wabiki:Istnieje zestaw Zestaw wabików ale kosztuje 2460 em$ więc jest to sporo.Polecam kupować wabiki na tę zwierzynę na którą będziemy polować oraz takie które działają na wiele gatunków np.Wabik na Dziki Wabi: Dzikie Świnie, Dziki
-Zestaw ubrań:Ja zaczynając nie zwracałem uwagi na ubrania ,bo wolałem coś za to kupić innego(broń lub wabiki).Jeżeli zamierzacie kupić zestaw to kupujcie jakiś uniwersalny ,a nie pod daną mapę. Załaczam grafike z działanie odzieży sami zdecydujcie.
Obrazek
Obrazek

-Plecak na pewno się przyda ,bo możemy zabrać 20 kg ekwipunku.
-Oczywiście Członkostwo

3.Cena :Nie będę pisał ceny ,bo jest ona uzależniona od zasobności portfela każdego z was.Nie polecam kupowania naraz wielu broni,bo nie będziecie wstanie tego ograć.Mniejsze wyposażenie jak wabiki możecie dokupywać na bieżąco.Np co miesiąc kupujecie 1000 em$(35 zł) i za to kupujecie wabiki lub broń.Jeśli jesteś nowym graczem nie kupuj członkostwa.Pograj przynajmniej tydzień jako gość ,aby poznać mechanikę gry.

Ale się rozpisałem :)
Darz Bór ,Do zobaczenia w łowisku.

Link:
BBcode:
HTML:
Hide post links
Show post links
ODPOWIEDZ

Wróć do „Zakupy i wyposażenie”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości