Re: Ubrania - Maskowanie? Skuteczność? Cena/Jakość?

38
Nie jest najlepsze. Jest najbardziej uniwersalne. Są lepsze, ale skuteczne tylko w określonych warunkach lub na ograniczoną liczbę gatunków, lub ma inne wady.
Ubranie wojskowe to to samo co B&C.
Oba komplety są optymalne dla początkujących graczy. Później, gdy uznają iż warto włożyć kasę w grę, można poeksperymentować z ubraniami i gatunkami.
Wiele osób startujących w konkursach dobiera ubranie do konkursu, by zyskać jak najwięcej, kosztem np. gorszego wpływu na gatunki poza konkursowe.

Link:
BBcode:
HTML:
Hide post links
Show post links

Re: Ubrania - Maskowanie? Skuteczność? Cena/Jakość?

42
Pamiętaj, że HunterScore nie jest odpowiednikime umiejętności w grze ;). To tak na prawdę wskaźnik ile ktoś wydał gotówki i spędził czasu nad tą grą ;). Każdy ma swój sposób na rozgrywkę, mój nie należy na 'nabijaniu'. Gratuluje Ci że masz więcej, ale spostrzeżenia że "dużo o tej grze nie wiem" zachowaj dla siebie gdyż jesteś w wielkim błędzie, nie na darmo jestem tutaj Aministratorem, nieprawdaż?

Wracając do ubioru, bardzo długo chodziłem w podstawowych ciuchach i kiedy przerzuciłem się na B&C, zauważyłem ogromną różnicę. Każdy ma takie zdanie, tylko nie Ty. Przypadek?
Mysliwy / Gracz

Link:
BBcode:
HTML:
Hide post links
Show post links

Re: Ubrania - Maskowanie? Skuteczność? Cena/Jakość?

44
Hunterscore reprezentuje pewien poziom osiągnięć w grze. Ale umiejętności myśliwego nie przedstawia.
Ktoś, kto dużo strzela, do wszystkiego co zobaczy, będzie miał wysoki HS, ale niekoniecznie będzie potrafił np. podejść zwierzynę czy ją wytropić, albo precyzyjnie strzelać.

Co do ubrań, to myślę iż kolega wodupl, po prostu nie miał okazji wypróbować innych ubrań w trudnych sytuacjach. Np. gdy trzeba przepuścić jelenia 5 metrów od siebie, żeby nie spłoszyć zbliżającego się medalowca. Czy innych, podobnych.
Każdy, kto założy dedykowane ubrania, do danych warunków, od razu odczuwa różnicę.

Link:
BBcode:
HTML:
Hide post links
Show post links
ODPOWIEDZ

Wróć do „Zakupy i wyposażenie”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 7 gości