Re: Ubrania - Maskowanie? Skuteczność? Cena/Jakość?

5
Dokładnie tak jak mówi Terka, ostatnio kupiłem 3D jesienny, żeby lepiej podchodzić lisy i wniosek taki, że po założeniu tego wdzianka lisy spieprzają tak samo, a dodatkowo spieprzają również jelenie i to z całkiem sporej odległości, czego nie uświadczymy przy B&C. Z tych 3D to jedynie pomagało 3D letnie na indyki, reszta to niestety chłam za ciężką kasę. Ogólnie te 3D dają osłonę jak stoimy i się nie ruszamy, czyli w około 10% przypadków, bo przeważnie albo tropimy, albo idziemy i wtedy zwierzyna nas lepiej widzi niż w starym, poczciwym B&C.

Link:
BBcode:
HTML:
Hide post links
Show post links

Re: Ubrania - Maskowanie? Skuteczność? Cena/Jakość?

7
Kupiłem wczoraj to zimowe 3D Sneaky aby sprawdzić jak się sprawdzi w podchodzeniu miśków.
Niestety jest źle, tak jak pisze destos-jeleniowate spieprzają duużżo wcześniej jak przy B&C, a przy miśkach jeśli je podchodzimy od tyłu to nic nie daje. Natomiast gdy stoimy w miejscu i misiek lub lis, czy nawet inny zwierz idzie na nas to się sprawdzi.
Mój wniosek: zdzierstwo kasy które nawet fajnie wygląda to wszystko :)

madrian: B&C redukuje zapach, hałas tylko dla jeleniowatych a nie dla wszystkich gatunków, chyba że się mylę to mnie poprawcie.

Link:
BBcode:
HTML:
Hide post links
Show post links

Re: Ubrania - Maskowanie? Skuteczność? Cena/Jakość?

8
bulatgregory pisze:Kupiłem wczoraj to zimowe 3D Sneaky aby sprawdzić jak się sprawdzi w podchodzeniu miśków.
Niestety jest źle, tak jak pisze destos-jeleniowate spieprzają duużżo wcześniej jak przy B&C, a przy miśkach jeśli je podchodzimy od tyłu to nic nie daje. Natomiast gdy stoimy w miejscu i misiek lub lis, czy nawet inny zwierz idzie na nas to się sprawdzi.
Mój wniosek: zdzierstwo kasy które nawet fajnie wygląda to wszystko :)

madrian: B&C redukuje zapach, hałas tylko dla jeleniowatych a nie dla wszystkich gatunków, chyba że się mylę to mnie poprawcie.
Ja kiedyś podobnie jak Ty kupiłem to zimowe kamo na miśki i to było jedno wielkie nieporozumienie. B&C tak jak napisałeś działa z założenia twórców tylko na jeleniowate, chociaż jak wtedy z miskami wywaliłem zimowe kamo to zacząłem testować strój doca i wydaje mi się, że efekt zmniejszenia hałasu działa też na inne gatunki - teraz testuję doca na lisach i jak na razie efekty są lepsze niż z B&C (oczywiście cały czas mówię o tropieniu i podchodzeniu zwierza).

Link:
BBcode:
HTML:
Hide post links
Show post links

Re: Ubrania - Maskowanie? Skuteczność? Cena/Jakość?

10
bulatgregory pisze:Ciekawe. W opisie pakietu Doc-a piszę "all deer" czyli na drapieżniki nie powinno działać :)
Niepowinno, ale wydaje się troszkę działać :) Należy pamiętać, że na początku było zaimplementowane tylko B&C, które działało na wszystko generalnie, potem chcieli zarobić, więc wymyślili te 3D i "zepsuli" nieco B&C (ale tak do końca nie udało im się zepsuć, bo wciąż całkiem ok działało np. na kojoty, więc również na lisy, które to działają "na silniku" kojota :D ) a potem zrobili DOCa, który jest "w środku" zmodyfikowanym B&C ;)

Link:
BBcode:
HTML:
Hide post links
Show post links
ODPOWIEDZ

Wróć do „Zakupy i wyposażenie”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 3 gości