Co kupić?

#1
Witam, jako iż jestem nowym graczem to po 3 dniach skończyło mi się członkostwo. Zamierzam je kupić, ale nasuwa się kolejne pytanie, jaką broń wybrać? Planuje zakupić na początek 1000 em$, możecie mi polecić jakieś bronie z których prawie do wszystkiego mógłbym strzelać? I kolejne pytanie, czy jak kupię amunicję za em$ to przy posiadaniu członkostwa będzie ona nieskończona?

Link:
BBcode:
HTML:
Hide post links
Show post links

Re: Co kupić?

#2
przy członkostwie odnawia się... uniwersalne są bronie śrutowe bo przy odpowiedniej amunicji strzelasz do wszystkiego.. bronie typu łuk i kusza również walisz do wszystkiego tylko tak jak z poprzednimi musisz dość blisko podejść. 7mm też dobra i szybka prawie na wszystko. Jeden muszkiet tez z opcją wyboru pocisku również jest uniwersalny

YT Mucha w Austrii

Link:
BBcode:
HTML:
Hide post links
Show post links

Re: Co kupić?

#3
Jedna wazna rzecz Jesli kupisz członkostwo to kupując broń amunicję masz w cenie broni i jest ona dodawana do Twojego konta automatycznie -czyli nie musisz jej kupować.
Nie wydawajesz wtedy em$ na ammo - nie zrób tego błędu
Cena za broń (jeśli masz członkostwo) to cena za:
broń i trzy magazynki amunicji(sztucery , broń krótka i broń cięciwowa)
Jeśli broń ma kilka rodzajów amunicji powiedzmy broń śrutowa czy muszkiet inline -dostajesz po trzy magazynki wszystkich rodzajów amunicji jaką bron posiada
Natomiast jaką broń wybrać tu polecę Ci poczytać forum jest wiele wątków odnoszących się do tego tematu
Pamiętaj Kashalott to największy Drapieżnik na świecie hehehe


Link:
BBcode:
HTML:
Hide post links
Show post links

Re: Co kupić?

#4
Jedynym typem broni, z której można strzelać do wszystkiego są łuki i kusze.
Jeżeli jednak do tej pory polowałeś tylko z .243-ką, to zdecydowanie poleciłbym:
1 - 7mm Magnum. Obojętne czy wersje BP z magazynkiem, czy jednostrzałową LA. Szeroki wybór celowników. Bardzo duża rozpiętość gatunkowa, od Kojota do Łosia. Wypadają ci tylko najcięższe gatunki w grze - krowy (bizony, bawoły bantengi) i najmniejsze (ptaki, zające, króliki, lisy, rysie).
Płaska trajektoria pocisku, łatwo celować na duże odległości. Silna i skuteczna na bliskim i średnim dystansie. Na dalekim, raczej wybierajmy mniejsze gatunki. Łoś z 300 metrów może nie paść tak łatwo.
2 - .300 jak wyżej. Potężny sztucer. Bardzo celny, w użyciu identyczny jak .243 ale dużo mocniejszy i skuteczniejszy. Wada - jednostrzałowy. Bawoły niestety poza zasięgiem.
3 - .30-06 lub 9,3x62 - dwie bronie, całkiem skuteczne i uniwersalne. Ale jednak odbiegają od powyższych.
4 - 9,3x74R - Uniwersalny kaliber, powali wszystko od kojota do bawoła. Dobry celownik 5,5-22x56. Niestety, kiepska balistyka. Duży opad na większych dystansach. Skuteczny, ale jednak wolę wcześniejsze.

Link:
BBcode:
HTML:
Hide post links
Show post links
ODPOWIEDZ

Wróć do „Zakupy i wyposażenie”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość

cron