Problem po nowej aktualizacji

1
Witam! Mam problem z luncherem po ostatniej aktualizacji. Na samym początku podczas ściągania aktualizacji wyskoczył mi błąd i musiałem całą grę ściągać od nowa Mowie sobie spoko to około 9GB ale było inaczej grę od zera musiałem ściągać chyba z 4 razy ponieważ przy 90% się resetowało i zaczynało ściągać od nowa za 4 razem gra się pobrała i musiałem na nowo ściągać aktualizacje która ważyła około 5GB I też ściągałem ją chyba z 4 razy już lekko zdenerwowany na zaistniałą sytuacje. Patch się pobrał zaczęła się instalacja i na każdym kroku wyskakuje błąd który muszę ignorować ponieważ przerwanie ponowi ściąganie a tego mam już dosyć. Czy ktoś może spotkał się z takim problemem i wie jak sobie z nim poradzić? Sciągam i instaluje tą grę od godziny 10 dnia 12.03.2017 i dalej nic się z tym nie dzieje...
Dziękuję Pozdrawiam!

Link:
BBcode:
HTML:
Hide post links
Show post links

Re: Problem po nowej aktualizacji

4
Witam.
Piszę w tym wątku, bo mój problem zaczął się po aktualizacji świątecznej, ale problem jest nieco inny.
Otóż dotyczy tylko i wyłącznie wilków. Po prostu nie mogę wielu z nich podnieść.
Starałam się zaobserwować, od czego to zależy, może konkretne miejsce, godzina, rodzaj broni itd.
Jedyne co zauważyłam to, że dotyczy to zawsze tylko tych jasno-szarych. Może to przypadek, ale przez te kilka dni miałam kilkanaście takich straconych wilczków i zawsze tej samej maści.
Czy ktoś jeszcze ma ten problem, czy to tylko ja?

Link:
BBcode:
HTML:
Hide post links
Show post links

Re: Problem po nowej aktualizacji

6
tropiciel3 pisze: 05 kwie 2018, 20:10 Terka ten problem dotyczy nie tylko wilków i i była o nim mowa gdzieś na forum ogólnym , ja wiadomości od Doca mam praktycznie po każdej grze.
Kiedyś tak miałam tak z innymi gatunkami. Już od dobrego roku, albo i dłużej nie zdarzało się. Dopiero teraz i to tylko wilki. Dlatego zapytałam.
Dziękuję bardzo z odpowiedź :)

Link:
BBcode:
HTML:
Hide post links
Show post links
ODPOWIEDZ

Wróć do „Znalezione błędy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość

cron